Ann Arbor, MičiganasAnn Arboras, Mičiganas, yra šeštas pagal dydį miestas valstijoje. Joje gyvena apie 114 000 gyventojų ir jis yra 45 mylių į vakarus nuo Detroito. Miesto ekonomikoje daug dėmesio skiriama aukštųjų technologijų sričiai, o tai yra Mičigano universiteto namai. Atsitiktinai gyventojai tiesiog šaiposi iš bendro žmonių skaičiaus, kuris tilps UM stadione, vadinamame „dideliais namais“. Jei planuojate išvykti į Ann Arborą ir norite naudotis viešuoju belaidžiu internetu, pirmiausia turėtumėte prisijungti prie VPN. Prieš pasidalydami išsamia informacija, kodėl tai yra svarbu, pasižiūrėkite į geriausius Ann Arbor VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280

Vietiniai amerikiečiai, kaip ir daugelis JAV miestų, gyveno rajone, kuris dabar yra Ann Arbor. Tačiau 1824 m. Miestą įkūrė žemės spekuliantai Johnas Allenas ir Elisha W. Rumsey. Jie nutarė miestą pavadinti savo žmonomis (abi jos vardu Ann) ir bur ąžuolų medžius. Netrukus po to, 1837 m., Mičigano universitetas persikėlė į Ann Arbor iš Detroito.

Kaip jau galima spėti, tai reiškia, kad miesto tapatybė yra glaudžiai susijusi ir apibrėžta universiteto. Šiandien Mičigano universitete dirba daugiau nei 26% miesto gyventojų. Aukštosios technologijos, sveikatos priežiūros paslaugos ir biotechnologijos yra pagrindinės miesto ekonomikos dalys. Universiteto tyrimai pritraukia juos į šią sritį & dolerių už plėtrą, taip pat jo absolventai. Be abejo, „Wolverines“ futbolas taip pat yra didelis trūkumas šioje srityje.

Jei atsidursite Ann Arbor mieste, jums nekils problemų ieškant įmonių, siūlančių nemokamą „WiFi“. Tai gali būti puikus dalykas vartotojams, bet taip pat gali būti puikus ir elektroninėms juostoms. Yra daugybė žmonių, kurie tik laukia, kol sulauks jūsų asmeninių duomenų. Kai naudojate VPN, užmezgate ryšį su saugiu ir užšifruotu serveriu. Dėl to vagims labai sunku pavogti jūsų neskelbtiną informaciją.

Kita puiki priežastis yra padėti jums apeiti geografinius blokus. Jei kada nors lankėtės svetainėje ir buvote užblokuoti, tikriausiai jau žinote, kas tai yra. Žiniasklaidos kompanijos, organizacijos ir net kai kurios šalys užkirs kelią jums pamatyti tai, ko nenori, kad matytųsi naudodamos ugniasienę. Tokiu atveju jūsų VPN padės prisijungti prie serverio kitoje vietoje. Tokiu būdu galite apgauti ugniasienės programinę įrangą, kad ji leistų jums pamatyti tai, ko norėtumėte.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Ann Arbor VPT.

1. Geriausias Ann Arbor VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Chicago“ greičio testas

Kai naudojate „ExpressVPN“ programą, galite pasirinkti miesto vietą, prie kurios norite prisijungti. Nors negalite prisijungti prie konkretaus serverio, VPN klientas pasirinks jums geriausią variantą. Tokiu atveju norėsite pasirinkti serverį Čikagoje (nes tai yra artimiausias miestas, kuriame yra „ExpressVPN“ serveris). Daugelis serverių yra išvardyti rekomenduojamuose serveriuose, tačiau Čikagos miestų jų gali nebūti. Norėdami rasti miestą, eikite į skirtuką „Visi“. Dabar galite įvesti paieškos juostą „Čikaga“. Kai tai padarysite, tai parinks Čikagos vietas. Kaip matote žemiau, mūsų Čikagos greičio testas ir greitis buvo 58,03 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Ann Arbor VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Ann Arboras yra puiki sritis su daugybe technologijų kompanijų. Tačiau jie ten neturi savo serverių. Tokiu atveju mes prisijungiame prie serverio Klivlande, Ohajo valstijoje, nes jis yra tik 117 mylių. Taip pat galėtumėte naudotis Čikaga, tačiau tai beveik dvigubai didesnis atstumas. Paslauga gana gerai vykdoma visame rajone, nesvarbu, kuriame regiono regione esate. „IPVanish“ turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai daro juos vienu iš svarbiausių pasirinkimų, kurį galime naudoti būdami Ann Arbor.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Detroit“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia 3 serverius Klivlande ir galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kai mes išbandėme „IPVanish“ serverį Klivlande, „cle-c03“, nustatėme, kad greitis yra 63,20 Mbps. Tai yra beveik maksimalus mūsų kabelinio interneto ryšio greitis.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias Ann Arbor VPN: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN Detroit“ greičio testas

„StrongVPN“ teikia daugybę serverių, esančių Čikagoje (vėlgi, nes jis yra arčiausiai Ann Arbor). Deja, negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos laukelį ir pasirinkti JAV – Čikaga. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie ten esančio serverio, išbandėme greitį ir nustatėme, kad jis yra 61,74 Mbps.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro tik 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „StrongVPN“

4. Geriausias Ann Arbor VPN: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA East Lansing“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia 175 VPN serverius JAV, įskaitant kelis serverius Lansingo srityje (nes jis yra tik 50 mylių nuo Ann Arbor). Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Lansing“. Iš čia galite pasirinkti JAV, Mičigano, Lansingo serverio vietą. Prisijungėme prie serverio Lansinge, norėdami atlikti testą ir nustatėme, kad greitis yra 45,20 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Aukščiau matote geriausias galimas parinktis, kurias galite naudoti būdami Ann Arbor. Nepaisant to, jūs visada galite atidžiau pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas kitoms galimybėms. Vis dėlto jūs neturėtumėte. Kadangi sprendimus priėmėme remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir serverio vietomis. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Jie visi turi puikius tinklus, nes yra gerai žinomi. Negalite suklysti dėl mūsų pasiūlymų. Didelis greitis yra svarbus, jei planuojate transliuoti HD turinį ar tiesiog nenorite susidurti su buferio problemomis. Tiesiog nepamirškite pasirinkti geros reputacijos paslaugų teikėjo. Mūsų pagalba galite priimti tvirtą sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me