„Apex“ legendos„Apex Legends“ yra nauja „Battle Royale“, kurią gamina EA. Žaidimas įgauna naują posūkį žanre, pristatydamas unikalias klases, kurias kiekvienas žaidėjas gali pasirinkti. Žaidimas nemokamas naudojant asmeninį kompiuterį, PS4 ir „Xbox One“. Kadangi žaidimas žaidžiamas internete, vartotojai gali patirti vėlavimą. Norėdami padėti sumažinti atsilikimą, rekomenduočiau VPN. VPN leidžia pakeisti savo IP adresą į kitą vienoje iš nurodytų serverio vietų. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, galite patirti mažesnį atsilikimą ir geresnį greitį. Pažvelkite į keletą geriausių „Apex Legends“ VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

VPT teikia profesionaliems žaidėjams reikiamą apsaugą. Kadangi VPN slepia jūsų IP adresą, tai padeda išvengti DDoS atakų. VPN taip pat padės žaisti su draugais iš kitų šalių. Jei pakeisite savo atjungimo vietą į vieną šalia jų, galėtumėte žaisti su draugu ant jo žaidimų severio. VPN taip pat padės jums apeiti ugniasienes mokykloje ar darbe, leidžiant žaisti „Apex Legends“ bet kur ir bet kada..

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių „Apex Legends“ VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias „Apex Legends“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Apex Legends“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Apex“ legendų VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Apex“ legendų VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Apex Legends“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

„Apex Legends“ žaidimo akcentai

Tai, kas išskiria „Apex“ legendas iš visų kitų „Battle Royals“, yra jos legendos. Jie yra spalvingi ir unikalūs personažai. Jie visi turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kurios kartu sudėjus sukuria įdomią patirtį. Žaidimas prasidėjo nuo aštuonių pagrindinių legendų, tačiau kūrėjai planuoja įtraukti dar daugiau. Žaidimas sutelktas į šias poras. Kiekviename žaidime jūs esate trijų būrių, bandydami įveikti kitus 57 ir valdyti aukščiausią. Todėl jūsų pasirinktas legenda nėra savavališkas. Prieš įšokdami tiesiai, turite įsitikinti, kad jūsų legendos yra geros chemijos. Dabartinės legendos apima:

 • Bangalore: trisdešimt penkerių metų kareivis.
  • Taktinis: dūmų paleidėjas
  • Pasyvus: leidžia bėgti greičiau, kai šaudoma
  • Svarbiausia: ji šaukia oro antskrydį
 • „Bloodhound“: patirties žaidimų medžiotojas
  • Taktinis: trumpai pastebi priešo spąstus ir įkalčius
  • Pasyvus: matote priešų pėdsakus
  • Svarbiausias: suteikia greitį ir pabrėžia priešus
 • Kaustinis: toksiškas spąstai
  • Taktinis: dujų gaudyklė, kuri šaudžius ar sudedant užnuodys priešus
  • Pasyvus: leidžia jam pamatyti per nuodų dujas
  • Ultimate: Išjungia didžiulį genų priedą, užpildytą jo „Nox“ dujomis
 • Gibraltaras: ekranuota tvirtovė
  • Taktinis: sukuria kupolo skydą, kuris veiks 15 sekundžių
  • Pasyvus: Siekdamas žvilgsnio žemyn, jis sukuria skydą, kuris apsaugos jį, kol tikslinės
  • Svarbiausias: Jis nulems betono skiedinį jūsų pažymėtoje vietoje
 • Gyvenimo linija: yra kovos medikas
  • Taktinis: iššaukia droną, kuris gydo komandos draugus jo veikimo srityje
  • Pasyvus: gydomieji daiktai veikia greičiau ir ji greičiau atgaivina komandos draugus
  • Svarbiausias: numeta aukšto lygio gynybinių priemonių priežiūros paketą
 • „Mirage“: yra holografinis triukas
  • Taktinis: jis pateikia holografiją, kad supainiotų žmones
  • Pasyvus: numušęs jis penkias sekundes apsikabina ir nukočia masalą
  • Svarbiausia: sukuria jaukų komandą, kol jis apsikabina
 • „Pathfinder“: yra nepaprastai mobilus robotas
  • Taktinis: griebtuvas kablys
  • Pasyvus: gali rasti žiedus kitoje vietoje
  • Svarbiausia: sukuria pašto indeksą, kuriuo gali naudotis visi
 • Wraith: greita ir mirtina
  • Taktinis: leidžia jai vengti kulkų, įeinant į tuščią vietą
  • Pasyvus: balsai įspėja apie netoliese esantį pavojų
  • Pagrindinis: sukuria portalą tarp dviejų vietų, kuriuo jūsų komanda gali naudotis ne ilgiau kaip minutę

„Apex Legends“ turi bendrus „Battle Royale“ aspektus. Bėgiodami galite rasti naujų šarvų ir gydomųjų daiktų. Jūs ir jūsų būrys kovojate su kitais, kad pasiektumėte pergalę paskutinio vyro nuolatinio žaidimo režime. Tai išskiria strategiją ir unikalius veikėjus. Daugelyje „Battle Royals“ žaidžiate kaip bevardis personažas, kurį pritaikote. Šis žaidimas sugeba įkvėpti gyvybės jų visatai per savo personažų asmenybes, sugebėjimus ir pagrindus, kurie suteikia daugiau gylio. „Apex Legends“ yra žaidimas, kurį tikiu, kad jūs ir jūsų draugai mielai žais.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, norėdamas žaisti „Apex Legends“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, sumažindama pingą ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų. Tai padės jums išvengti praeities geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Apex Legends“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me