Geriausi „Apple Arcade“ VPN

„Apple Arcade“ yra prenumeratos pagrindu sukurta debesų žaidimų paslauga, kurią valdo „Apple“. Jie yra viena iš daugelio kompanijų, kurios šokinėja ant žaidimų juostos. Kaip ir kiti, jūs mokate mėnesinį abonentinį mokestį. Jie suteikia jums daugiau nei 100 pavadinimų žaidimų, kuriuos galite žaisti prisijungę ir neprisijungę. Žinoma, tai reiškia, kad vartotojai turi turėti tinkamą interneto ryšį, kad galėtų jį palaikyti. Tinklas turėtų būti paleistas 2019 m. Rudenį. Nors tai galėtų būti gerai „Apple“, mes matėme, kad kai kurie jų veiksmai šiek tiek suklydo. Jis gana stipriai konkuruoja su kitomis prenumeratos paslaugomis, tokiomis kaip „Sony“, „Google“, „Microsoft“ ir kt. Nors galite atsisiųsti žaidimus ir žaisti juos neprisijungę, vis tiek turite galimybę žaisti žaidimus internete. Dėl to galite atsilikti. Jei norite išspręsti šią problemą ir keletą kitų, prisijungti prie VPN yra gera idėja. Paaiškinsime akimirksniu, kad tai naudinga. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių „Apple Arcade“ VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Yra keli šios paslaugos punktai, kurie jums gali patikti. Paslaugai siūlomi žaidimai yra išskirtiniai indie pavadinimai. Nors jie nėra tokie plačiai žinomi kaip nusistovėjusios franšizės, tai nėra pirmas kartas, kai „Apple“ pasirinko savo kelią. Šiuos žaidimus galite žaisti „MacBook“, „iPhone“, „iPad“ ir net „Apple TV“. Jie tikrai perkelia internetinius žaidimus į kitą lygį, suteikdami išskirtinę prieigą prie pavadinimų.

Kai naudojate „Apple Arcade“, prisijungti prie VPN yra keletas skirtingų priežasčių. Pirmasis susijęs su galimybe naudotis vaizdo žaidimais. Kartais tokios įmonės kaip „Apple“ žaidimus išleidžia skirtinguose regionuose prieš kitas. Tai įprasta praktika su kitomis įmonėmis, tačiau manome, kad jūs turėtumėte turėti galimybę visur pasiekti ankstyvą laiką. Jei norite žaisti žaidimą, kurio nėra regione, kuriame esate, jums tereikia prisijungti prie to regiono naudojant VPN. Tokiu būdu tinklas pamanys, kad esate toje vietoje, į kurią norėjote patekti, ir jūs turėtumėte galėti prieiti prie jos, kaip tikėtumėte.

Kita gera priežastis naudoti VPN yra padėti išvengti atsilikimo. Nors „Apple Arcade“ žada nemažai pažadų, vis tiek galite atsilikti. Sprendimas yra prisijungti prie mažiau užimto ​​serverio. Jei žaidi konkurencingai, žinai, kad mirtis gali ateiti greitai ir lengvai. Prisijungęs prie VPN jis gali padaryti skirtumą tarp gyvenimo ir mirties jūsų žaidimų gyvenime.

Koks yra geriausias „Apple Arcade“ VPN?

Bandant atsakyti į šį klausimą egzistuoja keli veiksniai. Šiuo atveju didieji turi prieigą. Susikoncentravę į juos, galime pasakyti, koks yra geriausias „Apple Arcade“ VPT.

 • Galimybė apeiti geografiškai ribotą turinį, kad galėtumėte anksčiau pasiekti
 • Didelės spartos serveriai regione, kad jūsų vaizdo įrašas nebūtų buferizuojamas
 • Aukštas tinklo stabilumas naudojant didelius ir stabilius tinklus, padėsiantis išvengti nutrūkusių ryšių grojant mėgstamiausiems
 • Stiprus karinio laipsnio šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą
 • Griežta vartotojams siūloma nerašymo politika

Pažvelkime išsamiau į geriausius VPN, kuriuos galima naudoti su „Apple Arcade“.

1. Geriausias „Apple Arcade“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Apple Arcade“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Apple Arcade“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra gana greitas pagrindinėse vietose aplink JAV.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Apple Arcade“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Apple Arcade“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei ketinate pamatyti, kas yra „Apple Arcade“, siūlome naudoti VPN. Aukščiau pateikėme daugybę skirtingų variantų. Beje, mūsų svetainėje galite rasti daugybę kitų 10 populiariausių VPN sąrašą. Jie visi veiks taip, kaip jūs tikėjotės, bet mes būtent nusprendėme dirbti su „Apple Arcade“. Tai darant, jūs galėsite pasiekti maksimalų greitį ir prieigą, nesvarbu, ką nuspręsite žaisti. Perskaitykite mūsų vadovą, kuris padės priimti geriausią sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map