Geriausi „Apple TV“ VPT

„Apple TV“Šie metai yra „Apple“ perėjimo laikas, kai jie siekia pakeisti savo požiūrį į televiziją. Man malonu išgirsti, ką jie planavo. Jei naujienos yra tikros, galite tikėtis, kad naujas „Apple TV“ bus pristatytas per jų pasaulinę kūrėjų konferenciją (WWDC), kuri vyks birželio 8–12 dienomis San Franciske. Gandai, kad „Apple“ planuoja išleisti naują daugialypės terpės grotuvą ir labai lauktą „Apple TV“ transliacijos paslaugą. Per akimirką pateiksiu tris VPN, kurie puikiai veikia kartu su „Apple TV“.


Tikimasi, kad naujoji „Apple TV“ transliacijos paslauga pasiūlys platų JAV televizijos kanalų asortimentą. Jie taip pat derasi su transliuotojais dėl vietinių „ABC“, „CBS“, „NBC“ ir „Fox“ transliacijų siūlymo. Jei pasiseks, „Apple“ turės geriausią alternatyvą kabeliui ir palydovui. Vis dar kyla klausimas, kiek kainuos paslauga, bet mes įsivaizduotume, kad kaina padarys patrauklią tiems, kurie nori iškirpti laidą. Jų kanalas pasirinks spaudimą tokioms transliacijos paslaugoms kaip Sling televizorius ir PS Vue.

Viskas, apie ką iki šiol kalbėjome, yra „Apple TV“ ateitis. Pabandykime pakalbėti apie tai, kur šiuo metu yra televizoriaus viršutinė dėžutė. „Apple“ bendradarbiauja su HBO, kad padėtų paleisti jų HBO Dabar tarnyba balandžio mėn. Tuo pat metu jie sumažino „Apple TV“ daugialypės terpės grotuvų kainą nuo 99 USD iki 69 USD. Dėl to puikus laikas įsigyti, jei norite vertės. Tik teisinga paminėti, kad jie greičiausiai išleis naują produktą šiais metais, tačiau galite tikėtis, kad išleidus kainą, žyma bus didesnė..

Nesvarbu, ar kalbame apie dabartinę „Apple TV“, ar apie tai, ką įmonė saugo ateityje, viso pasaulio vartotojams bus naudinga naudotis VPN. Aš žinau keletą emigrantų, kurie naudojasi VPN, kad galėtų mėgautis savo mėgstamomis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jie taip pat gali mėgautis „HBO Now“ per „Apple TV“. Svarbiausia yra galimybė naudotis paslaugomis naudojant JAV IP adresą. VPT tuo pasirūpins. Galite tiesiog prisijungti prie serverio JAV ir mėgautis turiniu taip, tarsi ten būtumėte.

Kaip VPN veikia su „Apple TV“? Tai geras klausimas, nes „Apple TV“ ir daugelis kitų priedų, žaidimų konsolių ir kt. Nepalaiko VPN. Laimei, yra būdas paleisti kiekvieną tinklo įrenginį per VPN. Atsakymas yra sukonfigūruoti maršrutizatorių paleisti per VPN. Tai galite padaryti patys arba nusipirkti maršrutizatorių, iš anksto sukonfigūruotą iš „FlashRouters“. Visi trys VPN teikėjai, kuriuos ketinu rekomenduoti palaikyti ir skatinti naudoti VPN per savo maršrutizatorių.

Geriausi „Apple TV“ VPT

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Geriausias „ExpressVPN“ 5 žvaigždučių įvertinimas

1. „ExpressVPN“ siūlo neribotą VPN nuo 6,67 USD per mėnesį.

„ExpressVPN“ yra pirmaujanti puikios kokybės VPN teikėja. Jie valdo nemažą tinklą ir yra žinomi dėl paslaugos spartos ir patikimumo. Jų lengva naudoti „ExpressVPN“ kliento programinė įranga „Windows“ ir „Mac“ kartu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija padeda jiems užsidirbti vietoje mūsų sąrašo.

ŠalysServeriaiProtokolai
902000 m„OpenVPN“, PPTP, L2TP

Naujieji VPN vartotojai įvertins „ExpressVPN“ klientą. Sąsaja yra taškas ir spustelėkite. Pasirinkite serverio vietą, prie kurios norite prisijungti, o visa kita pasirūpins programinė įranga. Aš tikrai suteikčiau „ExpressVPN“ kliento programinei įrangai ir programoms mobiliesiems gauti A + ženklą, kad būtų lengviau naudotis.

Beveik neįmanoma gauti nemokamų VPN bandymų iš pirmaujančių VPN tarnybų. Kai kurie siūlo pinigų grąžinimo garantijas. „ExpressVPN“ yra viena geriausių versle, siūlanti 30 dienų garantiją. Galite teisingai užsiregistruoti neribotai naudotis jų privatumo paslauga 6,67 USD per mėnesį.

„ExpressVPN“

„IPVanish“ geriausių 5 žvaigždučių „VPN“ įvertinimas

2. „IPVanish“ siūlo neribotą VPN nuo 4,87 USD per mėnesį.

„IPVanish“ yra mano mėgstamiausia VPN paslauga. Jų greičio ir vertės derinys leidžia juos išlaikyti sąrašo viršuje. Jų tinklas bus greičiausias visoje Šiaurės Amerikoje, keliose vietose Europoje ir už jos ribų. „IPVanish“ yra pirmo lygio paslaugų teikėjas, reiškiantis, kad jie valdo savo tinklą. Tai suteikia jiems ekonominį pranašumą, palyginti su kitomis bendrovėmis, bei puikų našumą ir patikimumą.

ŠalysServeriaiProtokolai
63850„OpenVPN“, PPTP, L2TP

Kaip matote, „IPVanish“ labai efektyviai valdo didelį VPN serverių tinklą visame pasaulyje. Jūs netikėtumėte tik tuo, kiek „Netflix“ mano šeima gali žiūrėti per mėnesį. Jau nekalbant apie žaidimus ir kitą internetinę veiklą. Mums svarbiausia yra našumas, o „IPVanish“ teikia.

Aš net nesvarstysiu sąrašo VPN, jei jie nesiūlo lengvai naudojamos kliento programinės įrangos. „IPVanish“ pirmauja su „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ klientais. Jie taip pat sukūrė mobiliąsias programas, skirtas „iOS“ ir „Android“. Nariai turi prieigą prie visų klientų kartu su dviem vienalaikiais ryšiais.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą, visišką prieigą prie savo VPN tinklo iš teisingo 4,87 USD per mėnesį. Nariams suteikiama 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuri turi pakankamai laiko išbandyti paslaugą.

Apsilankykite „IPVanish“

5 žvaigždučių įvertinimas žvaigždutėmis

3. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 2,50 USD per mėnesį.

Privatus interneto ryšys yra susijęs su privatumu ir verte. Šalių ir serverių vietų atžvilgiu jie netvarko tokio didelio tinklo. Vietoj to, jie sutelkia dėmesį į kitas sritis ir siūlo mažesnę paslaugos kainą. Privati ​​interneto prieiga yra patikimas failų mainų bendruomenės mėgstamiausias objektas.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio2 metai Grąžinti
30473282„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“6,45 USD59,95 USD7 diena

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Aš naudoju PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tai paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas savo funkcijomis. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Kontroliuokite šifravimo lygius ir raskite tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kaip minėjome anksčiau, privati ​​interneto prieiga yra puiki vertė. Jie greitai išaugo į vieną didžiausių VPN teikėjų, iš dalies pagrįstą kaina. Galite prisiregistruoti neribotai naudotis VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį. Jų VPN sąskaitos yra žymiai mažesnės už kitas pagrindines paslaugas.

Privatus interneto ryšys

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manau, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš aukščiau išvardytų pasirinkimų. Aš juos pasirinkau virš kitų pirmaujančių VPT teikėjų, atsižvelgdamas į greitį, patikimumą ir kainą. Aš taip pat ieškojau paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą JAV. Norite, kad greitasis VPN teikėjas srautiniu būdu perduoda HD turinį iš „Apple TV“. Įraše bendrintos paslaugos yra geriausi populiarių JAV srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „HBO Now“, VPN. Jie taip pat padės atblokuoti kanalus kitose šalyse, pavyzdžiui, „BBC iPlayer“ JK.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map