Geriausi Argentinos VPT

ArgentinaArgentina yra antra pagal dydį šalis Pietų Amerikoje ir 8-oji pagal dydį šalis pasaulyje. Šalis turi turtingą istoriją ir vartoja oficialią ispanų kalbą. Turėdama lankomiausią sostinę Buenos Airės, Argentina turi didelį turizmo verslą. 2010 m. Jie pradėjo nacionalinę kampaniją, kad iki 2015 m. Pabaigos būtų daugiau kaip 10 milijonų namų, prijungtų prie plačiajuosčio ryšio. Turint tokius numerius, nesunku suprasti, kodėl „Netflix“, aukščiausios kokybės transliacijos paslaugų teikėjas, Argentinoje pradėjo veikti 2011 m. apie 3100 pavadinimų biblioteka, tai vis tiek yra mažiau nei pusė JAV išleistų pavadinimų skaičiaus. Jei esate užsiprenumeravę „Netflix“, galėsite prisijungti prie JAV bibliotekos iš bet kurios vietos naudodami VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kodėl VPT? Aptarsime Argentinos privatumo įstatymus. Nors tokios vietos kaip JAV ir ES gali rinkti duomenis, Argentina vis dar reikalauja orderio, kad sutiks atsisakyti duomenų apie savo gyventojus. Jiems terorizmas neatrodo rūpestis. Dėl savo įstatymų Argentina turi gerą vardą kaip laukiniai Pietų Amerikos vakarai. Tuo tarpu gera VPN paslauga leis naršant internete pridėti papildomą šifravimo lygį. Nors vyriausybė galbūt jūsų nežiūri, ten yra daugybė įsilaužėlių, ypač tokiame mieste kaip Buenos Airės.

Taip pat neatrodo, kad Argentinos kovos su piratavimu įstatymai užklupo. Daugelyje šalių galioja tam tikri intelektinės nuosavybės vagysčių įstatymai, tačiau jie nėra vieni iš jų. Šalis turi daug priešų Holivude. Taip yra dėl 73% + žinomos piratinės programinės įrangos ir filmų Argentinoje. Vis dar gauta pranešimų, kad vis daugiau nerimo kyla dėl skaitmeninio piratavimo.

Jei Argentina pakeis jų politiką, vis tiek galite naudoti VPN paslaugą ir pamatyti daug dalykų, kurie būtų blokuojami geografiškai. Geografinis blokavimas yra technologija, naudojama atpažinti jūsų buvimo vietą, remiantis IP adresu, ir geografiškai blokuos jus, jei esate ne toje srityje. Prisijungę prie šalies, į kurią bandote patekti, VPN, galėsite atblokuoti tuos apribojimus.

O kas, jei iš Argentinos keliaujate į užsienį ir norėtumėte išlikti populiarus savo mėgstamiausių laidų metu? Ką daryti, jei norėtumėte žiūrėti tokius kanalus kaip „C5N“, „America 2“, 360 TV, „Canal 7“, „CBA 24“ ir dar daugiau? Arba kas, jei norėtumėte prisijungti prie JAV „Netflix“ bibliotekos ar bet kurios kitos populiarios transliacijos paslaugos? Vėlgi, kad galėtumėte pasiekti „Netflix“, jums taip pat reikės mokamos prenumeratos. Taigi, ar jūs ką tik persikėlėte ten, ar esate iš Argentinos ir norite pamatyti savo mėgstamą programavimą, VPN paslauga yra puikus būdas eiti.

Kurią VPN paslaugą turėtumėte pasirinkti? Yra daugybė pasirinkimų. Vis dėlto turime keletą puikių pasiūlymų. Mūsų siūlomos paslaugos turi pasirinktinius klientus, todėl tai bus taip lengva, kaip pasirinkti šalį ir prisijungti.

Leiskite mums apsvarstyti jūsų VPN naudojimo priežastis? Jei jūsų didžiausias tikslas yra privatumas internete, mes siūlytume „ExpressVPN“ arba privačią interneto prieigą. Jie abu neturi žurnalų ir turi savo kliento funkciją „žudyti“, kad galėtum atsijungti, kai tik reikia. Kadangi dauguma Argentinos namų ūkių arba turi plačiajuostį ryšį, arba jį greitai turės, jei norite srautinį srautą perduoti internetu, naudodamiesi aukščiausios kokybės srautinio perdavimo paslauga, pavyzdžiui, „Netflix“, mūsų pasiūlymas yra „ExpressVPN“. Jie turi greitą tinklą, kad galėtumėte lengvai prisijungti prie tų turinio bibliotekų.

Jei keliaujate ne Argentinoje ir norite pamatyti keletą mėgstamiausių laidų, rekomenduojame „ExpressVPN MediaStreamer“. „SmartDNS“ funkcija padės jums atblokuoti kanalus be šifravimo. Turėdami tokius kanalus kaip CN23, „Canal Luz“, „Encuentro“, „Canal 13“ ir daugiau, kodėl verta praleisti akimirką?

1. Geriausias Argentinos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Argentina“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai netaikoma Argentinos serveriams. Tiesiog spustelėkite viršuje esančią Argentinos vėliavą ir pasirinkite vieną iš ten esančių serverių. Kaip matote, mes išbandėme serverį Buenos Airėse. ir greitis buvo 14,78 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Argentinos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Argentina „NordVPN Argentina spped“ testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių rajone. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš netoliese esančių serverių. Kaip matote, mes išbandėme serverį rajone, o greitis buvo 0,82 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Argentinos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Argentina“ testas

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį. Išbandėme serverį Buenos Airėse ir nustatėme, kad greitis yra 0,73 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugas, jei norėtumėte daugiau pasiūlymų, tačiau manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Mes juos pasirinkome pagal kitas pagrindines VPN paslaugas, remdamiesi privatumu (prisijungimo politika ir šifravimas), serverio vietų prieinamumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat norėsite greito tinklo, kad HD turinys būtų transliuojamas kitose šalyse. Įraše bendrinamos paslaugos yra geriausi VPN, siekiant užtikrinti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus tokioms populiarioms srautinio perdavimo svetainėms kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Instant Video“ ir daugeliui kitų populiarių kanalų..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map