ArizonojeArizonos yra vakarų valstija, įsikūrusi ant Meksikos sienos. Apskaičiuota, kad joje gyvena 7,1 mln. Galite tikėtis, kad daugelis aplankys šią valstiją dėl daugybės priežasčių. Tai yra Didysis kanjonas, antkapinis paminklas, maistas ir natūralus kraštovaizdis, norint tik paminėti keletą. Jei ketinate pamatyti šios puikios valstybės stebuklus ir planuojate prisijungti prie viešojo „Wi-Fi“, įsitikinkite, kad naudojate VPN. Prieš paaiškindami kodėl, prašome pažvelgti į mūsų geriausių Arizonos VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Arizonoje yra daug natūralaus grožio, tačiau tai nereiškia, kad tuo džiaugsitės visą laiką. Tam tikru metu galbūt norėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, svarbu naudoti VPN. Taip yra todėl, kad visada yra nusikaltėlių, kurie tikisi, kad pasinaudotų neapsaugotais vartotojais. naudodamiesi VPN serveriu, turėsite saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Tokiu būdu jums bus daug sunkiau toms kibernetinėms juostoms gauti jūsų asmeninę informaciją.

Antroji priežastis, dėl kurios verta naudoti VPN, yra, kad padėtų jums išvengti geografinių apribojimų ir sporto užtemimų. Jei neįsivaizduojate, valstijoje yra keletas puikių sporto komandų, tokių kaip Arizonos „Diamondbacks“, „Coyotes“, „Cardinals“ ir kt. Jei norite žiūrėti juos prisijungę, būsite užblokuoti. Pagrindinis šios problemos sprendimo būdas yra prisijungimas prie VPN kitame regione. Tokiu būdu jūs galite lengvai apeiti sporto užtemimus ir kitą geografiškai ribotą turinį.

Koks yra geriausias Arizonos VPN?

Nors Arizonoje nėra vyriausybės priežiūros, mes vis tiek sutelksime dėmesį į saugumo veiksnius. Tai reiškia, kad reikia sutelkti dėmesį į apsisaugojimą nuo vagių. Taip mes nustatysime, koks yra geriausias Arizonos VPT.

  • Stiprus karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų privatumą būnant valstybėje
  • Teikėjai, siūlantys griežtą be žurnalų politiką vartotojams
  • Teikėjai, turintys VPN serverius, kurie gerai veikia Arizonoje ir regione
  • Kelių platformų mobiliosios programos ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti nutrūkusių ryšių

Dabar atidžiai apžiūrime keletą geriausių Arizonos VPT.

1. Geriausias Arizonos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir tada atidarykite „Phoenix“. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie VPN serverio Finikse, Arizonoje, ir išbandėme prie Finikso, Tuksono ir Vėliavos. Kaip matote, atsisiuntimo greitis visose 3 vietose nuolat buvo didesnis nei 120 Mbps.

Arizonos „ExpressVPN“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Arizonos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„Phoenix“ „NordVPN“ priglobia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Finikse, Arizonoje, ir išbandėme Phoenix, Tucson ir Flagstaff. Kaip matote, rezultatai buvo greiti, spartai svyruojant nuo 119 Mbps iki 128 Mbps.

Arizonos „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Arizonos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Arizonoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ serverio Phoenix mieste ir išbandėme Phoenix, Tucson ir Flagstaff norėdami patikrinti greitį. Rezultatai buvo įspūdingi, kai greitis buvo nuo 124 Mbps iki 128 Mbps.

„IPVanish Arizonos“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Ir ten jūs turite svarbiausias priežastis ir geriausias galimybes naudoti būdami valstybėje. Tačiau visada galite jaustis laisvai, žiūrėdami į teikėjus mūsų svetainėje 10 geriausių VPN sąrašų. Nors visi jie veikia gerai, mes priėmėme sprendimus būtent „ArizonaMacau“. Nesvarbu, ką ten planuojate daryti, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite pasirinkti pagrįstai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me