ArubaAruba yra sala, priklausanti Nyderlandų Karalystei, esančiai Karibų jūroje. Apskaičiuota, kad joje gyvena 104 000 žmonių. Daugelis turistų į salą atvyksta pasidžiaugti puikiu oru ir atsigaivinti. Jei ketinate prisijungti prie tų turistų ar kada nors apie tai pagalvojote, norėsite prisijungti prie VPN būdami ten. Mes jums pasakysime, kodėl tai svarbu netrukus. Prieš tai darydami, prašome pažvelgti į geriausius VPN Aruba sąraše.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kadangi šalis priklauso Nyderlandų Karalystei, Aruba naudojasi laisvėmis ir atvirumu, kurį galėtumėte rasti pagrindinėje šalyje. Tai reiškia, kad dar nereiškia, kad esate saugus nuo vagystės. Visada yra sukčių, norinčių pasinaudoti pažeidžiamais tikslais. Kai naudojate VPN, sukuriate saugų šifravimo sluoksnį jūsų pasirinktame serveryje. Tai reiškia, kad jūs padarote daug griežtesnius, kad suvokia jūsų asmeninę informaciją.

Žinoma, buvimas Nyderlandų dalimi turi ir kitų privalumų. Šalis turi labai mažai cenzūros ir yra gana liberali. Atsižvelgiant į tai, vis tiek galite pasinaudoti VPN, kad išvengtumėte geografinių apribojimų. Jei lankotės iš kitos šalies, jums gali nepavykti pasiekti įprastų TV laidų ar kito turinio. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog prisijunkite prie VPN savo namuose ar kito, kurį norite pamatyti. Tai privers programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tai darydami galite žiūrėti turinį iš savo namų regiono arba pamatyti kitą turinį, kuriam gali būti taikomi geografiniai apribojimai.

Koks yra geriausias VPN Arubai?

Norint tinkamai atsakyti į šį klausimą, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Tokiu atveju svarbiau apsaugoti savo privatumą. Čia pateikiami kriterijai, kuriais remdamiesi pateikiame geriausių Arubos VPT sąrašą:

  • Stiprus karinio laipsnio šifravimas apsaugo jūsų privatumą būnant Arubos regione
  • Nėra žurnalų politikos
  • Didelis ir stabilus tinklas, padedantis išvengti atsijungimų
  • Greitaeigiai serveriai, kurie veiks gerai regione
  • Galimybė apeiti geografinius apribojimus

Dabar pateiksime geriausių Aruba VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias „Aruba“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Norėdami naudoti „ExpressVPN“ programą, pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite ją. Atidarę jį, spustelėkite mygtuką „Pasirinkite vietą“. Dabar turėsite pereiti į skyrių „visi“ ir aukščiau esančiame paieškos laukelyje įrašyti Majamį. Pamatysite, kad „ExpressVPN“ turi vietinius serverius. Mes prisijungėme prie serverio Majamyje ir išbandėme prie serverio Oranjestad, Aruba. Gavome 105,59 Mbps greitį.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Arubos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Majamyje priegloba daugybei serverių, ir jūs galite naudoti bet kurį iš jų. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Jungtinėse Valstijose esantį serverį Majamyje ir prijungtą prie serverio Oranjestade, Aruboje. Mes nustatėme, kad tai spartus – 107,71 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Arubos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

Tiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Minske, ypač Minske. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Palm Beach“. Prijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir radome 108,87 Mbps greitį.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

4. Geriausias „Aruba“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

„IPVanish“ Majamyje priglobia daugybę serverių ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Majamyje ir nustatėme, kad greitis yra 108,87 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias Arubos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Kai naudojate „Windows“ PIA „Windows“ klientą, sąrankos ir naudojimo nėra daug. Tačiau tai nereiškia, kad programa pašalinta. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote Majamio serverį atliko gerai, atsisiuntimo greitis buvo 105.78 Mbps.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Jei ketinate aplankyti Arubą, svarbu naudoti VPN. Nepaisant puikių variantų, kuriuos mes jums pateikėme aukščiau, galite pažvelgti daugiau į mūsų populiariausių 10 VPN sąrašą. Jie visi atliks savo darbą, tačiau mes optimizavome savo pasirinkimą gerai pasirodyti Aruboje. Tokiu būdu galėsite apsaugoti savo privatumą ir pasiekti maksimalų greitį, nesvarbu, ką ten planuojate daryti. Kai naudojatės mūsų vadovu, mes galime padėti jums priimti pagrįstą sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me