Geriausi Australijos VPT

Sidnėjaus operos teatrasDidžiausi Australijos miestai jau seniai yra urbanizuoti. Šalies gyventojų skaičius viršija 23 milijonus, o ekonomika yra dvylikta pagal dydį pasaulyje. Kai kurie dalykai daugeliui gali atrodyti pažįstami, tačiau šalis yra sava lyga. Jei ketinate aplankyti šią unikalią šalį ir žemyną, norėsite prisijungti prie VPN naudodamiesi internetu. Tai ypač pasakytina apie „WiFi“ ryšius. Yra keletas rimtų priežasčių, kodėl, tačiau mes kalbėsime apie tas, kai peržiūrėsite svarbiausius Australijos VPN pasirinkimus.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Šiuolaikiškesniais laikais Australija (kartais vadinama Ozo žeme) turi labai išplėtotą kultūrą ir ekonomiką. Yra daug dalykų, dėl kurių šalis patraukli lankytojams. Kai kurie iš jų apima priešingus sezonus iš Šiaurės pusrutulio šalių, dykumą, vadinamą „Outback“, verslus ir dar daugiau. Jūs tikrai rasite daugybę skirtumų iš visų kitų vietų ir dalykų, kuriuos reikia nuveikti, jei jums reikia keliauti į šalį.

Nors yra daug ką pamatyti ir nuveikti, gali prireikti apsilankyti internete tam tikru metu. Jei taip, jums pasisekė. Australija turi beveik visą belaidžio plačiajuosčio ryšio aprėptį. Mėgausitės dideliu greičiu ir yra daugybė įmonių, siūlančių nemokamą „WiFi“ ryšį klientams. Deja, tai reiškia, kad nusikaltėliai taip pat laukia pasinaudodami nemokamu belaidžiu internetu. Štai kodėl svarbu naudoti VPN. Paprasčiausiai sukurkite saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu, ir jūs esate pasirengęs. Kai tai darote, vagims tampa daug sunkiau pavogti jūsų duomenis.

Tai priveda mus prie antrosios priežasties naudoti VPN. Jei mėgstate transliuoti ar net žiūrėti vietinį turinį iš savo srities, įmonės paprastai blokuos bet kokį srautą, kuris nėra jų tikslinėje srityje. Kitaip tariant, be VPN negalėsite pamatyti, ko norite. Tokiu atveju prisijungsite prie serverio norimoje srityje. Tai leis blokuojančiai programinei įrangai manyti, kad esate kažkur kitas. Čia galėsite mėgautis bet kokiu turiniu, kaip įprasta.

Koks yra geriausias VPN Australijoje?

Žemiau apžvelgėme keletą geriausių Australijos VPT veiksnių:

 • Greičio testai atlikti Sidnėjuje, Melburne, Petere ir Brisbene
 • Mes taip pat svarstėme apie pasirodymą nuo Australijos iki JAV
 • VPN galimybė atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip JAV „Netflix“
 • Tinklo stabilumas, siekiant išvengti sulėtėjimo ir atsijungimo
 • Individualizuotos programos mobiliesiems įrenginiams ir „Amazon Firestick“
 • Pirmenybė teikiama VPN, kurie nelaiko veiklos žurnalų

Įeikime tiesiai ir pažvelkime į geriausius Australijos VPT.

1. Geriausias Australijos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“ ir pasirinkite Australija. Šiuo metu galite pasirinkti serverį Brisbene, Melburne, Petere arba Sidnėjuje. Kaip matote, Sidnėjaus serveriai buvo geriausi, atsisiuntimo greitis didesnis nei 277 Mbps.

„ExpressVPN Australia“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Australijos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo Kanadoje ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Mes išbandėme Perto, Sidnėjaus ir Melburno serverių našumą. Kaip matote iš žemiau pateikto paveikslo, skaičiai buvo geri, spartai – nuo 97 Mbps iki 163 Mbps. Turėtumėte galėti atsisiųsti dideliu greičiu ir srautiniu būdu transliuoti HD turinį be jokių problemų.

„NordVPN Australia“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Australijos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Kaip vartotojas, asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia jums keletą skirtingų variantų. Anksčiau jūs turėjote nustatyti kiekvieno VPN serverio profilį. Dabar nesunku prisijungti prie bet kurio jų tinklo serverio. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai susisiekti su vietomis Sidnėjuje ir Melburne.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia Sidnėjuje ir Melburne. Abi yra geros vietos, kurias galima naudoti būnant Australijoje.

„PIA Australia“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Australijos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda daugiausia dėmesio skiria vartotojų privatumo apsaugai. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverius Australijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn ir pasirinkite šalį regione. Bus pateiktas visas tos šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Australijoje. Mes prisijungėme prie serverio kiekvienoje vietoje ir išbandėme jo veikimą. Greitis svyravo nuo 24 Mbps Brisbene iki 106 Mbps Sidnėjuje.

„CyberGhost Australia“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Australijos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Išbandėme „IPVanish“ serveriuose Perte, Sidnėjuje ir Metblourne ir radome greitį nuo 50 Mbps iki 66 Mbps.

„IPVanish Australia“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau idėjų. Turėtumėte būti patenkinti bet kuria aukščiau parodyta galimybe. Juos pasirinkome per kitas pirmaujančias VPN paslaugas, pagrįstas privatumu (žurnalo politika ir šifravimas), Australijos serverių vietų prieinamumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat norėsite greito tinklo, kad HD turinys būtų transliuojamas kitose šalyse. Įraše dalijamos paslaugos yra geriausi VPN, siekiant užtikrinti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus tokioms populiarioms srautinio perdavimo svetainėms kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Instant Video“ ir šimtams kitų kanalų visame pasaulyje..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map