AustrijojeAustrija yra kalnuota šalis, esanti Vidurio Europoje. Būdama Europoje, neturėtų būti nuostaba, kad šaliai buvo siekiama pakeisti savo piratavimo procedūras. Panašu, kad po penkerių metų Austrijos kovos su piratavimu asociacija, vadinama VAP, galės reikalauti IPT blokuoti tam tikras svetaines, žinomas dėl piratavimo turinio. Beveik prieš metus VAP laimėjo teismo bylą, užkertančią kelią tokioms svetainėms, tačiau IPT atsisakė ir priėmė teismo sprendimą apskųsti. Praradus apeliaciją, buvo nustatyta, kad svetainių blokavimas buvo teisėtas ir IPT padengs jų užblokavimo išlaidas, nurodydamos, kad turi finansines ir technines galimybes tai padaryti. Beje, vis tiek galėsite pasiekti šias svetaines naudodami VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Šį nutarimą palaikė Holivudas ir VAP, tačiau IPT ne tokie patenkinti rezultatu. Daugelis mano, kad dėl patirtų išlaidų ir teritorijų blokavimo tai yra slidus šlaitas. Panašiai kaip Australijos ir Singapūro įstatymai, Austrija yra naujausias pavyzdys. Dauguma supranta blokadų ketinimus, tačiau tai kelia ateities klausimų, kurie šiek tiek nervina. Ar šie tinklalapių blokai sustos naudojant piratinę programinę įrangą? Kai IPT blokuoja svetaines, ar tai atleidžia juos nuo atsakomybės? Į tai gali atsakyti tik ateitis.

Kaip atrodo dabar, vis tiek galėtumėte pasiekti blokuotas svetaines naudodami virtualų privatų tinklą. VPN yra paslauga, kuri padaro keletą dalykų. Pirmas dalykas, kurį tai padarytų jūsų labui, yra papildomas šifravimo sluoksnis jūsų naršymui internete. Nors Austrija neturi duomenų saugojimo politikos, yra ir kitų, kurie norėtų gauti jūsų asmeninius duomenis.

Kaip minėta, VPN leis jums pasiekti blokuotą turinį. Nesvarbu, ar vyriausybė blokuoja turinį, ar blokuoja geografinį turinį, galėtumėte mėgautis šiomis svetainėmis. Geografiškai užblokuoto turinio pavyzdys yra „premium“ srautinio perdavimo paslauga, tokia kaip „Netflix“. Atsižvelgiant į tai, kad yra „Netflix“ versija austrų kalba, nėra geresnės prieigos prie bibliotekos nei JAV. Taip yra todėl, kad JAV turi apie 7500 pavadinimų. Tai yra penkis kartus daugiau nei 1500 pavadinimų, pateiktų austrų kalba, skaičius. Galėsite prieiti prie jo ar bet kurių kitų populiarių srautinio perdavimo paslaugų naudodami VPN. Žinoma, norint mėgautis „Netflix“, reikia ir mokamos prenumeratos. Kodėl neturėtumėte prieigos prie turinio turinčios bibliotekos??

Tikimės, kad iki šiol aišku, jog yra neabejotini VPN naudojimo pranašumai. Vis dėlto reikia pasirinkti daugybę rūšių VPN, tačiau laimei, kad Austrijai turime puikių pasirinkimų. Visi jie turi pasirinktinius klientus, kad galėtumėte tiesiog pasirinkti šalį, prie kurios norite prisijungti, paspausti mygtuką ir mėgautis visais mūsų išvardytais pranašumais. Visi šie pasiūlymai naudoja saugų šifravimo lygius, tačiau geriausias sprendimas bus naudoti OpenVPN protokolą. Transliacijai geriausia naudoti „OpenVPN“ (UDP).

Visų pirma, pažvelkime į jūsų priežastį naudoti VPN. Jei norite apsaugoti savo duomenis ar atblokuoti turinį, mes siūlome „IPVanish“. Jie nesiūlo žurnalų ir turi užmušimo perjungimo funkciją, taip suteikdami papildomą apsaugos lygį jūsų naršymui. Jei norite srautiniu būdu transliuoti dalykus internete, tarkime, naudodamiesi tokiomis aukštos kokybės transliavimo paslaugomis kaip „Netflix“, „IPVanish“ vis dar yra kelias. Jie turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir visoje Europoje, todėl jūs galėsite lengvai prisijungti prie tų turinio bibliotekų ir jomis mėgautis..

Jei keliaujate ne Austrijoje ir norite pamatyti keletą mėgstamiausių laidų, rekomenduojame „IPVanish“ arba „ExpressVPN“. Abu šifruoja srautą, tačiau „ExpressVPN“ apima „SmartDNS“ su jų VPN, kurie padės atblokuoti kanalus be šifravimo. Kodėl niekur negalėsite pamatyti savo mėgstamų kanalų, tokių kaip „Intersport Rent TV“, „Krone TV“ ar MF1? Jums nereikia jų praleisti naudojant VPN.

Prašome perskaityti mūsų geriausiųjų sąrašą 10 VPN paslaugų jei norėtumėte kitų pasiūlymų, tačiau manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Mes pasirinkome šiuos pasirinkimus, palyginti su kitomis pagrindinėmis VPN paslaugomis, atsižvelgiant į privatumą, serverio vietą, greitį ir kainą. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą šiame regione. Tai yra mūsų patikimų tiekėjų sąrašas.

Patikimi VPT teikėjai yra tie, kurie padeda užtikrinti jūsų internetinį privatumą ir turi greitus tinklus HD srautui transliuoti kitose šalyse. Tie, kuriuos mes paminėjome šiame įraše, yra geriausi VPN, kad ir kokį tikslą norėtumėte pasiekti. Geografiškai blokuotos transliacijos paslaugos ir daugelis kitų populiarių kanalų būtų prieinami iš Austrijos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me