Geriausi Bangladešo VPT

BangladešasNepaisant to, kad Bangladešas užima 92 vietą pagal fizinį dydį, ji yra 8-oji pagal gyventojų skaičių ir joje gyvena beveik 163 milijonai gyventojų. Nors šalis patiria augimą ir investuoja, pajamos vienam gyventojui yra šiek tiek daugiau nei 1k per metus. Tai daro ją gera vieta darbo vietų gamybai ir kitam augimui. Jei planuojate vykti į Bangladešą verslo ar pramogų tikslais ir planuojate naudoti „WiFi“, kai esate ten, norėsite naudoti ir VPN. Tam yra keletas priežasčių, tačiau pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių Bangladešo VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Bangladešo teritorija buvo įkurta maždaug prieš 20 000 metų, o vario amžiaus gyvenvietės datuojamos 4000 metų. Tai daro kultūrą labai senovine ir šalies vadovybė bėgant metams išgyveno daugybę skirtingų pokyčių. Šiomis dienomis šalis buvo pripažinta vieninga parlamentine respublika ir nuo 1971 m. Buvo nepriklausoma. Bangladešas, kaip besivystanti šalis, turi rinkos pagrįstą mišrią ekonomiką ir yra laikomas labai geru ateities statymu. Tačiau kyšininkavimas ir korupcija sudaro 3,7% šalies nacionalinio biudžeto.

Jei planuojate kelionę į šalį, reikia atsiminti kelis dalykus. Klimatas išlieka gana šiltas, nes apimtas atogrąžų vėžio, tačiau musonų sezonas gali būti pavojingas ir tęsiasi nuo birželio iki kovo. Įsitikinkite, kad geriate švarų vandenį, nes šalyje yra didelis užterštumo lygis. Taip pat galbūt norėsite pasiimti lietaus įrangą.

Prieiga prie interneto ir privatumas Bangladeše

Beveik pusėje Bangladešo yra prieiga prie interneto. Kaip ir daugelyje šalių pastaruoju metu, jų pramonė pastebimai augo. Kol atsiras vis daugiau viešųjų „WiFi“ vietų, norėsite naudoti savo privatumą norėdami naudoti VPN. Turėdami daug šalies gyventojų, galite lažintis, kad yra žmonių, kurie norėtų įsigyti jūsų neskelbtinų duomenų. Tai gali būti kažkas šalia jūsų arba kažkas, kurio nematote, tik laukiatės pasinaudoti pažeidžiamais vartotojais. Prisijungę prie VPN, kad užšifruotumėte savo duomenis, jums tampa sunkiau pavogti jūsų informaciją. Tai padės jums būti saugesniems nei įprastai.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nors atrodo, kad šalyje nėra daug cenzūros, kartais gali būti, kad tam tikros svetainės yra blokuojamos. Be to, buvo žinoma, kad šalis riboja pralaidumą bandydama sumažinti „VoIP“ paslaugas. Nors tai nevyksta nuosekliai, tai karts nuo karto nutinka. Taip pat jei turite norimą pasiekti turinį, būdingą tam tikram regionui, turėsite naudoti vieną, kuris jums padės.

Kaip pasirinkti Bangladešo VPN

Šie du punktai yra pagrindinės priežastys, kodėl reikia naudoti VPN, tačiau galbūt rasite kitų. Apsaugodami savo privatumą ir išvengdami blokų, būsite apsaugoti, kai naudosite gerą VPN paslaugą. Kaip minėjome, tai, kaip VPN apsaugo jūsų privatumą, yra šifravimas. Daugelis teikėjų suteiks jums galimybę pasirinkti iš kelių protokolų tipų. Tas, kurį turėtumėte pasirinkti, kai tik įmanoma, vadinamas OpenVPN. Tai laikoma aukščiausiu pasirinkimu bendruomenėje. Jei jums bus suteikta galimybė pasirinkti UDP arba TCP OpenVPN versiją, abu veiks kaip numatyta. Skirtumas tas, kad UDP yra greitesnis. Jei kyla ryšio problemų, norėsite patikrinti TCP versiją. Nors ir lėčiau, turite didesnę galimybę išlaikyti savo ryšį.

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti bet kokio tipo turinį. Aukščiau paminėti tiekėjai yra geriausi variantai tai padaryti. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą ir sutaupyti šiek tiek pinigų pakeliui.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map