Gervuogė„Blackberry“ yra belaidžių įrenginių linija, kurią sukūrė Kanados kompanija pavadinimu „Research In Motion“ (RIM). Pirmasis jų įrenginys buvo pastatytas 1996 m. Kaip dvipusis interaktyvus gaviklis. 1998 m. „Blackberry“ tapo pirmuoju delniniu įrenginiu, į kurį buvo integruoti ir el. Pašto adresai. Telefono funkcijos taip pat buvo pridėtos prie įrenginio. Skirtingai nuo šių dienų telefonų, „Blackberry“ buvo vienas iš pirmųjų įrenginių, kuriuose buvo pilna klaviatūra, kad būtų galima lengviau siųsti pranešimus. Nuo to laiko RIM pakeitė savo pavadinimą į „Blackberry Limited“ ir įstojo į kitų išmaniųjų telefonų kompanijų gretas. Jei turite „BlackBerry“ ir naršote internete, siūlome naudoti VPN.

„RankVPN ServicePriceVisit SiteVPN“ balas
1„IPVanish“4,87 USDApsilankykite svetainėje„IPVanish“ statistika
2„ExpressVPN“6,67 USDApsilankykite svetainėje„ExpressVPN“ statistika
3„CyberGhost“3,50 USDApsilankykite svetainėje„CyberGhost“ statistika
4„NordVPN“3,99 USDApsilankykite svetainėje„NordVPN“ statistika
5Privatus interneto ryšys2,50 USDApsilankykite svetainėjeVIP statistika

„Blackberry“ operacinė sistema vadinosi „Blackberry OS“, o 2015 m. Rugsėjo mėn. Buvo paskelbta, kad naujos įrenginio versijos bus perkeltos į „Android“ pagrįstą operacinę sistemą pavadinimu „Priv“. Šis žingsnis yra įdomus pasirinkimas, nes 85% pasaulio išmaniųjų telefonų veikia „Android“. Tai atlikdamas „Blackberry“ gali susigrąžinti dalį prarastos rinkos dalies ir turėti prieigą prie programų, kurių anksčiau nebuvo galima pasiekti.

Viena garsesnių „BlackBerry“ funkcijų, vadinama „Blackberry Messenger“ (BBM). Tai programa, kuri buvo labai populiari vėlesniame 2000-ųjų pusmetyje ir buvo naudojama kaip komunikacijos priemonė tarp „BlackBerry“ vartotojų. Pradėjus populiarėti įvairių platformų pasiuntiniams, daugelis pradėjo nuo jo nutolti. 2013 m. „Blackberry Limited“ išleido įvairių platformų BBM versiją ir iki šiol įgijo daugiau nei 1/4 milijardo vartotojų. „BBM“ siūlo daugelį šiuolaikinių pokalbių programų funkcijų, tokių kaip vaizdo skambučiai, vartotojo piktogramų keitimas ir skambinimas naudojant „VoIP“ sistemą. „BBM“ galima nemokamai atsisiųsti, tačiau įprastos versijos paslauga prasideda nuo 23,88 USD per metus arba apsaugotos versijos 29,99 USD per metus. Paskutinis siūlo visišką šifravimą nuo pabaigos iki galo, taip pat papildomas apsaugos priemones.

Be to, kad „BBM“ veikia ir saugiam pranešimų perdavimui, naršymas internete leidžia jus apsaugoti, nebent naudojate VPN. Jei naudojate „Priv“ operacinę sistemą, turite daug „Blackberry“ parinkčių. Tiksliau, jūs norite ieškoti „OpenVPN“ protokolo, nes jis yra greičiausias ir saugiausias. Jei jūsų „Blackberry“ įrenginys yra šiek tiek senesnis ir naudoja „Blackberry“ OS, gali tekti naudoti protokolą, vadinamą IKEv2. Yra keletas privalumų, naudojant VPN, verslui ar net naršant internete.

Pirmasis pranašumas yra privatumas. Paskutinis dalykas, kurio reikia bet kuriam vartotojui, yra tai, kad jo duomenys yra pažeidžiami vagysčių ar žalos, nesvarbu, ką jie pasirenka daryti internete. Naudodamiesi VPN, šifravimui pridėsite papildomą sluoksnį. Ar jūs kada nors ieškojote produkto internete ir pradėjote matyti to ar panašių produktų skelbimus? Taip yra dėl naudojamo sekimo. Gera VPN paslauga sustabdys tai.

Antra, naudodamiesi VPN jūs turite galimybę atblokuoti turinį. Jei keliaujate į šalį ar gyvenate šalyje, kurioje taikoma ribojanti interneto politika, VPN gali būti svarbi priemonė. Tokiose šalyse kaip Kinija sunku vykdyti bet kokį verslą, jei jo nenaudojate. Kitas turinio blokavimo būdas taip pat būtų nugalėtas naudojant VPN. Įsivaizduokite, kad norėjote transliuoti vaizdo įrašus iš kitos šalies. Jei esate ne šioje šalyje, tikėtina, kad gausite gražų pranešimą, kuriame sakoma, kad turinys yra ribotas, nebent esate ten. Viskas, ką jums tektų padaryti, tai prisijungti prie tos šalies serverio, o VPN padėtų jums pasiekti.

Bet kokiu pasisekimu galite pastebėti gero teikėjo, kurį galite naudoti su savo „Blackberry“, pranašumus. Galbūt mes jums net parodėme galimus naudojimo atvejus, kurie jums dar neįvyko. Čia išvardyti VPN teikėjai yra geriausi geriausi „Blackberry“ pasirinkimai, atsižvelgiant į saugumą, greitį, kainą ir serverių skaičių. Visos jos yra gerai žinomos įmonės, veikiančios privatumo erdvėje, ir sutiko duoti mūsų skaitytojams gerą pasiūlymą. Jei jūsų privatumas yra svarbus jums, mes raginame jus naudotis mūsų paslaugų teikėjų įkainiais. Yra ir kitų pasirinkimų, kuriuos galite padaryti iš mūsų 10 populiariausių VPN sąrašas, bet neturėtum. Manome, kad iš bet kurių iš čia paminėtųjų sulauksite puikių rezultatų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me