Blacksburg, VirdžinijaBlacksburg, Virdžinija yra maždaug 43 000 km miestas. Jis yra į vakarus nuo Roanoke, rytiniame Džordžo Vašingtono ir Jeffersono nacionalinio miško pakraščiuose. Virdžinijos politechnikos institutas ir valstybinis universitetas („Va Tech“) dominuoja mieste demografiškai ir ekonomiškai, todėl jis klesti dėl mokyklos. Jei ketinate aplankyti „VA Tech“ ir likusį „Blacksburg“, naudodamiesi viešuoju „WiFi“, norėsite naudoti VPN. Pasidalinsime, kodėl tai netrukus yra svarbu. Tačiau pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių „Blacksburg“ VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Blacksburgo istorija siekia 1671 m. Abraomas Woodas, Fort Henry vadas, surengė keletą ekspedicijų, norėdami ištirti toliau į vakarus nuo Virdžinijos kolonijos. Kai tyrinėtojai Battsas ir Fallamas pagaliau rado praėjimą virš kalnagūbrio, jie pasiekė teritoriją, dabar žinomą kaip Blacksburg miestas. Valstybinis įstatymų leidėjas miestą oficialiai sukūrė 1798 m. Sausio 13 d. Tačiau miestą jie įtraukė tik 1871 m. Mokykla buvo įkurta 1872 m..

Nepaisant ilgos koledžo istorijos, miestelis iš tikrųjų gyvas nebuvo tik XX amžiaus antroje pusėje. Per 70-ųjų gyventojų skaičius išaugo nuo 9 iki 30 tūkst. Šiandien galite aplankyti teatrus, muziejus, istorines vietas ir dar daugiau. Jei esate mieste, kurį norite aplankyti, rasite keletą dalykų, kurie padės jus užimti.

Nesvarbu, kodėl lankotės mieste, gali reikėti ar norite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Kaip jau minėjome anksčiau, norite įsitikinti, kad naudojate VPN. Iš dalies tai yra jūsų privatumo apsauga. Vien todėl, kad Blacksburg vis dar yra mažas miestelis, tai nereiškia, kad galite leisti savo sargybą. Neabejotinai įmanoma, kad kas nors galėtų pabandyti pavogti jūsų asmeninius duomenis. Sukūrę saugų ir privatų jūsų pasirinkto serverio ryšį, jums tampa daug sunkiau patraukti jūsų neskelbtiną informaciją.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums apeiti tinklą ir geografinius apribojimus. Tiksliau tariant, tinklo apribojimai taikomi ugniasienėms, į kurias galite patekti. Jei jūs kada nors lankėtės mokykloje, organizacijoje ar įmonėje ir turite ją užkirsti kelią pamatyti tai, ką norite pamatyti, tai yra ugniasienė. Panašiai kaip geografinis apribojimas neleidžia jums pamatyti kažko internete, galbūt todėl, kad nesate tam tinkamoje srityje. Tokiu atveju naudodamiesi VPN galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu jūs galite pamatyti tai, ką norite pamatyti.

Tai yra geriausios priežastys naudoti VPN, jei lankotės Blacksburg mieste. Vis dėlto galbūt rasite daugiau, jei pradėsite tyrinėti. Nesvarbu, prie kurio teikėjo prisiregistruojate, tikriausiai gausite daugybę skirtingų protokolų pasirinkimų. Du geriausi naudoti yra „IKEv2“ ir „OpenVPN“. Ne visi teikėjai siūlo pirmąjį variantą, tačiau abu veiks puikiai. Pasirinkdami „OpenVPN“, teikėjai gali jums pasirinkti tarp TCP ir UDP versijų. Jei taip, UDP yra greitesnis, o TCP yra puikus pasirinkimas. Dabar atidžiau pažvelgsime į teikėjus.

1. Geriausias „Blacksburg“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ mes naudosime serverius Atlantoje (nes tai yra geriausias pasirinkimas „Blacksburg“). Iš patirties galime pasakyti, kad serveriai yra greiti ir patikimi. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ yra daugiau serverių vietų JAV, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga. Tai daro juos vienu iš mūsų VPN, kurį kasdien galime naudoti Blacksburg mieste.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 48 serverius Atlantoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, atl.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje, atl-a46, ir nustatėme, kad greitis yra 64,00 Mbps.

„IPVanish Charlotte“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Blacksburg“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Kai kartu naudojate greitąją „ExpressVPN“ prieigą ir „MediaStreamer“ funkciją, jos veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Tai padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi galite rasti naujausių tiesioginių pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Atlantą (nes ji yra geriausia vieta). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje, o greitis buvo 57,79 Mbps.

„ExpressVPN charlotte“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Blacksburg“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys pagal kainą, jei užsisakote ilgesnį savo sąskaitos terminą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia 39 serverius Atlantoje. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai mums pateikė „Atlanta“ serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme serverį Atlantoje, o atsisiuntimo greitis buvo 57,49 Mbps.

„NordVPN charlotte“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 2 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

Jei norite sužinoti apie kai kurias kitas parinktis, galite peržvelgti 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Mūsų sprendimai buvo priimti atsižvelgiant į greitį, patikimumą, kainą, saugumą ir vietą. Kadangi mūsų pasirinkti serveriai yra greiti ir yra tame pačiame regione kaip ir „Blacksburg“, gausite geriausią įmanomą greitį. Tai labai svarbu, jei norite transliuoti turinį. Visos mūsų galimybės turi puikius tinklus, todėl visos galimybės yra geros. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite rasti geriausią variantą pagal jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me