Geriausi Boise, Aidaho VPN

Boise, AidahasBoise, Aidahas yra sostinė ir pats gausiausias valstijos miestas. Apskaičiuota, kad joje gyvena apie 225 000 gyventojų, ir tai auga gerai. Didmiestis vadinamas Treasure Valley ir jame gyvena daugiau nei 709 000 žmonių. Vietovėje yra daugybė lankytinų vietų, įskaitant parkus, muziejus, zoologijos sodą, Egipto teatrą ir dar daugiau. Žinoma, negalima pamiršti ir akivaizdaus. Tai taip pat yra Boiso valstijos universiteto namai. Šiomis dienomis beveik visi žino apie universitetą ar bent jau yra matę unikalų mėlyną žaidimo lauką anksčiau. Jei ketinate apsilankyti Boise, aplankyti svetaines, sužinoti apie unikalią kultūrą ar įsitraukti į Boise valstijos universiteto „Broncos“ sporto renginius, mes siūlome naudoti VPN, kai naudojatės viešuoju „WiFi“. Prieš pasidalindami kodėl, pažvelkite į mūsų geriausių Boise VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

1863 m. JAV armija dėl žudynių palei Oregono taką šioje vietoje atkūrė fortą. Jie pasirinko vietą, nes ji buvo arti tako, ir sujungė ją su Boise baseino ir Silver City kasybos teritorijomis. Dėl šios vietos fortas sparčiai augo ir buvo įkurtas 1863 m. Iš pradžių sostinė buvo Lewiston, tačiau vyriausybė Boise’į pavadino sostine sukūrus Montanos teritoriją..

Šiandien mieste įsikūrusios kelios didelės įmonės, įskaitant „Boise Cascade LLC“, „Albertsons“, „J. R. Simplot Company“, „Idaho Pacific Lumber Company“, „Idaho Timber“, „WinCo Foods“, „Bodybuilding.com“ ir dar daugiau. Jo ekonomika yra įvairi, apimanti gamybą, aukštąsias technologijas, mediciną ir kt. Tarp puikios ekonomikos ir klestinčios mokslo, gamtos ir meno scenos Boise yra patraukli vieta aplankyti.

Nesvarbu, kokios priežastys yra jūsų apsilankymas Boise, tikriausiai norėsite ar turėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Kadangi daugelis verslo įmonių dabar siūlo jį savo klientams, jums nekils problemų surasti. Tačiau nenorite manyti, kad tai padarę esate saugūs. Visada yra tikimybė, kad netoliese yra kibernetinis nusikaltėlis, kuris laukia pavogti jūsų asmeninius duomenis. Prisijungdami prie viešojo „WiFi“ tinklo, esate pažeidžiami. Štai kur naudojamas VPN. Kai tai padarysite, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Kadangi jis yra užšifruotas, nebeleisite tiems sukčiams šnipinėti jūsų asmeninių duomenų. Geriau, kai tiesiog pateikite jiems informaciją.

Antroji priežastis, kodėl norėtumėte naudoti VPN, susijusi su tinklo ir geografiniais apribojimais. Jei kada nors buvote sustabdytas norėdami pamatyti tai, ką norite pamatyti mokykloje, organizacijoje, įmonėje ar net šalyje, pataikėte į jų ugniasienę. Naudodamiesi VPN kita vieta, jūs sukčiaujate programinės įrangos manymu, kad esate kažkur kitur. Tai padės jums išvengti tinklo užkardų ir geografinių apribojimų.

Tai yra geriausi priežastys naudoti VPN būnant Boise, tačiau laikui bėgant galite sužinoti daugiau. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą, apeiti geografinius blokus, ar abu, VPT yra gera idėja. Dabar pakalbėkime apie tai, ko reikia ieškoti. Turėdami visas turimas protokolo parinktis, norėsite naudoti arba „IKEv2“, arba „OpenVPN“ šifravimo protokolus. Nors pirmas yra geresnis, jie abu turėtų dirbti tik gerai. Jei gausite galimybę pasirinkti vieną iš „OpenVPN“ versijų, greičiausia bus UDP versija. Tačiau, jei kyla ryšio problemų, norėsite naudoti TCP versiją.

1. Geriausias „Boise“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

„ExpressVPN“ valdo gana didelį VPN tinklą. Nesvarbu, ar lankotės Solt Leik Sityje ar kituose miestuose, paslauga turi kelis serverius daugelyje pagrindinių vietų. Tai gali būti naudinga siekiant atblokuoti turinį iš bet kurios vietos, kurioje esate ar norite būti.

Naudodamiesi „ExpressVPN“ programa, galite lengvai pasirinkti miestą, prie kurio norite prisijungti. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite mygtuką „Pasirinkite vietą“. Kadangi artimiausia teritorija yra Solt Leik Sitis ir jo nėra rekomenduojamų serverių sąraše, turite pereiti į skyrių „visi“. Tai nereiškia, kad ten esančiuose serveriuose yra kažkas ne taip, tai tiesiog reiškia, kad jie negali visų išvardyti rekomenduojamame skyriuje. Ieškos lauke įveskite Druska. Turėtumėte pamatyti žemiau esantį serverių sąrašą. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Solt Leik Sičio serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Solt Leik Sityje ir jo greitis buvo 59,43 Mbps.

„ExpressVPN Salt Lake City“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ gali turėti aukštesnę kainą nei kai kurie kiti mūsų paslaugų teikėjai, jie turi daugiau nei makiažą dėl savo funkcijų sąrašo ir itin stipraus bei masyvaus tinklo. „ExpressVPN“ galima naudoti asmeniniame kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje, maršrutizatoriuje, žaidimų konsolėje ir dar daugiau, naudodamiesi viena VPN paskyra tiesiog 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Boise“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei pasirinksite vieną iš ilgalaikių prenumeratų. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Solt Leik Sityje (arčiausiai Boiso) yra 7 serveriai. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie mums pateikė Salt Lake City serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 511-513, 534-537. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš išvardytų Solt Leiko serverių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Solt Leik Sityje ir nustatėme, kad našumas yra 61,58 Mbps.

„NordVPN Salt Lake City“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,99 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Boise“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Kadangi nėra „Boise“ serverio, džiaugiamės, kad SLC serveriai veikia greitai. Galime pasakyti, kad paslauga veikia gana gerai, nesvarbu, kuriuose srities rajonuose esate. Ši paslauga turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma kitų mūsų sąraše esančių bendrovių. Tai daro juos puikiu pasirinkimu naudoti būnant Boise.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ yra 12 serverių Solt Leik Sityje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Išbandėme „IPVanish“ serverį SLC ir nustatėme, kad greitis yra 62,95 Mbps. Tai greičiausias bet kurio išbandyto VPN greitis.

„IPVanish Salt Lake City“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias „Boise“ VPN: HMA

HMA VPN

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Pro VPN Network“ – JAV serverių vietos
Ankoridžas, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dalasas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madisonas, Magnolija, Majamis, Montgomeris, Nešvilis, Naujasis Orleanas, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Omaha, Filipai, Finiksas, Portlandas, Providensas, Rutlandas, Sent Paulius, Solt Leik Sitis, San Chosė, Scrantonas, Sietlas, Souix kriokliai, South Bend, St Louis, Trimbull, Vašingtonas, Vičita, Wilmington

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia 175 VPN serverius JAV, įskaitant kelis SLC. Norėdami prisijungti prie serverio Solt Leik Sityje, norėsite įjungti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Solt Leik Sitis. Iš ten galite pasirinkti JAV, Jutos, Solt Leik Sičio serverio vietą. Mes prisijungėme prie SLC serverio, kad išbandytume paslaugą, ir nustatėme, kad greitis yra 62,02 Mbps.

HMA Salt Lake City greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN tiesiog 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nemokamą pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Dabar, kai mes pateikėme jums aukščiau pateiktus pasirinkimus, mūsų tinklapyje yra keletas kitų variantų viršuje 10 VPT sąrašą pažvelgti. Vis dėlto manome, kad pasirinkome geriausius variantus. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą, saugumą ir teikėjams, kurių serveriai yra Boise ar šalia jo. Tai darydami galite pasiekti geriausią greitį. Kadangi greitis yra svarbus norint transliuoti bet kokį turinį, tai yra viena didžiausių sričių, į kurią reikia sutelkti dėmesį. Visi mūsų pasirinkimai turi greitus tinklus, todėl negalite suklysti pasirinkdami parinktis. Tikimės, kad pasinaudosite mūsų vadovu, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map