Geriausi Bransono, MO VPN

BransonasBransonas, Misūris yra miestas, esantis Ozarko kalnuose, JAV, kuris buvo įkurtas 1882 m. Nepaisant tik 11 000 gyventojų turinčio miesto, miestas turi daugybę matomų dalykų ir yra populiarus turistų lankomas objektas dėl savo ryšių su šalimi. muzika, įskaitant daugelį garsenybių teatrų. Jei ketinate aplankyti šį mažą miestelį, kuriame yra daug lankytinų vietų, siūlome naudoti VPN. Prieš mes jums pasakysime, kodėl tai svarbu, pažvelkite į geriausius „Branson“, Misūris, VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nors Bransonas yra mažas miestas, jame yra daugybė lankytinų vietų. Tai apima „Titaniko“ muziejų, „Sidabrinių dolerių miestą“, „Table Rock“ ežerą, „Branson Scenic Railway“ ir dar daugiau. Dėl viso to turizmo visada yra gausu žmonių, kurie ateina ir eina per miestą, ir galite lažintis, kad dauguma jų naudojasi viešuoju belaidžiu internetu. Nors tai puikiai tinka turizmui, tai taip pat tinka ir elektroniniams nusikaltėliams. Niekas nenori, kad jų asmeniniai duomenys būtų pavogti, tačiau jei naudojatės neapsaugotu viešuoju belaidžiu internetu, rizikuojate. Tačiau naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Tokiu būdu galite apsaugoti savo privatumą nuo visų, kurie nori padaryti jums žalą.

Kita priežastis naudoti VPN būnant Bransone yra padėti jums apeiti ugniasienes. Nesvarbu, ar naudojatės viešuoju belaidžiu internetu, ar jungiatės iš tokios kolegijos kaip „Ozarks“ koledžas, „OTC Table Rock Campus“ ar „Cofo“, greičiausiai pateksite į ugniasienes. Tai programinė įranga, neleidžianti jums pamatyti dalykų, kurie, jų manymu, jums neturėtų būti matomi. Naudodamiesi VPN ir prisijungę prie kitos vietos, galite apgauti blokuojančią programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galėsite peržiūrėti tokį turinį, kokio tikėjotės.

Koks yra geriausias Bransono VPN?

Galime į tai atsakyti, pažiūrėję į keletą skirtingų veiksnių. Šiuo atveju svarbiausia yra saugumas. Tik pažvelgę ​​į kriterijus galime nustatyti, koks yra geriausias „Branson“ VPT.

 • Griežta nerašymo politika, vartotojams siūloma siekiant apsaugoti jų privatumą
 • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, siekiant padėti apsaugoti vartotoją nuo elektroninių srautų
 • Galimybė apeiti ugniasienes būnant Bransone ir regione
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Greitaeigiai serveriai, gerai atliekantys greičio testus mieste
 • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti atjungimų

Pažvelkime išsamiau, kokius geriausius VPN naudoti, būdami Bransone.

1. Geriausias „Branson“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Branson“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Kanzas Sitis. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai ten išbandėme serverį, greitis buvo 101,78 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Branson“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

„NordVPN Branson“ greičio testasSent Luise „NordVPN“ teikia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Sent Luise, ir išbandėme greitį iki Kanzas Sičio. Atsisiuntimo greitis buvo 100,11 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Branson“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ yra labai populiari paslauga, turinti daugybę serverių visame pasaulyje. Nesvarbu, kuriame žemyne ​​esate, galite gerai atlikti savo turimus serverius. Paprastai jie yra greiti, o teikėjas turi vieną didžiausių tinklų pasaulyje.

Kartu su dideliu pasauliniu tinklu, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Kaip minėjome, jie dažniausiai yra vieni greičiausių tiekėjų rinkoje. Yra žinoma, kad keliose šalyse yra kelios serverio vietos. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai apsaugo jūsų privatumą, tačiau gali nukentėti ir praleisti, jei atblokuosite populiarias transliacijos paslaugas.

„IPVanish Branson“ greičio testas„IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Kanzas Sityje. Greitis buvo 109,54 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei ketinate aplankyti Bransoną, Mo, norėsite naudoti VPN. Nors mes jau pateikėme jums aukščiau pateiktų variantų, mūsų tinklapyje yra ir kitų 10 populiariausių VPN sąrašą. Jie visi atliks gerai, tačiau mes optimizavome savo pasirinkimą būtent darbui Bransono regione. Tokiu būdu turėsite prieigą prie geriausio greičio, kurį ten galite gauti. Perskaitę mūsų vadovą galite rasti geriausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map