Geriausi Brazilijos VPT

BrazilijaBrazilija yra didžiausia Pietų Amerikos šalis. Didelė kultūrų ir klimato įvairovė paskatino jų turizmo pramonę, todėl tai tapo pasauline atostogų ir verslo kelionių vieta. Rio de Žaneiras ir Amazonės atogrąžų miškai yra labai populiarios lankytinos vietos Brazilijoje. Per metus ten keliauja daugiau nei šeši milijonai žmonių, o jų apylinkėse gaunami šeši milijardai JAV dolerių per metus. Cenzūra taip pat yra problema, nes Brazilijos vyriausybė blokuoja prieigą prie svetainių, tokių kaip „YouTube“, ir programų, tokių kaip „WhatsApp“. Apsiverskite cenzūrą ir geografinius blokus naudodami VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelis

Yra keletas priežasčių naudoti VPN būnant Brazilijoje. Pirmoji priežastis būtų saugumas. Nesvarbu, ar jūs gyvenate šalyje, ar tik lankotės, VPT saugos jūsų duomenis šifruodamas. Nereikia ilgai klausytis, norint išgirsti žmones kalbant apie tai, kaip jie keliavo po užsienį ir jų asmeninė informacija buvo pažeista. Yra daug žmonių, ieškančių bet kokios galimybės susitvarkyti jūsų asmeninius duomenis. Galite sakyti: „Gerai, aš tai suprantu, bet kaip tai padės man prisijungti prie kitų rinkų?“

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių blokų ir cenzūros. Kadangi vyriausybė mėgsta uždrausti programas ir svetaines, paprastai joms neleidžiama jų matyti ar jomis naudotis. Prisijungę prie VPN kitoje vietoje, galėsite apeiti šiuos apribojimus ir mėgautis tokiais dalykais, kaip įprasta.

Yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN būnant Brazilijoje. Tačiau laikui bėgant galite atrasti naudojimo būdų. VPN naudojimas yra gera idėja – nuo savo privatumo apsaugos iki cenzūros ir geografinių blokų. Dabar, kai pamatysite, kodėl tai svarbu, pakalbėkime apie tai, ko reikia ieškoti.

Koks yra geriausias VPN Brazilijoje?

Norint geriausiai atsakyti į šį klausimą, reikia atkreipti dėmesį į keletą veiksnių. Vėliau galime parodyti jums mūsų geriausių Brazilijos VPT sąrašą.

 • Dideli ir tvirti tinklai, padėsiantys išvengti atsijungimų
 • Griežta jokių žurnalų politika reiškia, kad VPN nestebi naudojimo
 • Greitaeigiai serveriai Rio de Žaneire ir San Paule.
 • Galimybė žiūrėti riboto geografinio lygio, sportuoti juodintą ar uždraustą turinį
 • Stiprus karinio laipsnio šifravimas padeda užtikrinti vartotojo privatumą
 • Kelių platformų mobiliųjų įrenginių programos, kuriose yra „Amazon Firestick“

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Brazilijos VPT.

1. Geriausias Brazilijos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Brazilija“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Ameriką ir atidarykite Braziliją. Kai išbandėme vieną iš Brazilijos serverių San Paulo, greitis buvo 120,87 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Brazilijos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Brazil“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Brazilijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Brazilijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Čia bus pateiktas visas serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima serverius Rio de Žaneire. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 119,19 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

3. Geriausias Brazilijos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Brazil“ greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia San Paulo mieste. Prisijungę prie ten esančio serverio, gavome 126,69 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Brazilijos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Brazilijoje gyvena daugybė žmonių, ir daugelyje VPN tarnybų ten yra serveriai. Tai apima „IPVanish“. Iš asmeninių žinių galime pasakyti, kad ji veiks gerai, nesvarbu, kurioje Brazilijos vietoje esate. Galite tikėtis greitų serverių ir daugiau serverių vietų Pietų Amerikoje nei daugelis kitų VPN paslaugų. Dėl šių priežasčių mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Brazilijoje.

„IPVanish“ ne tik aprėpia Pietų Ameriką, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Atlikdami greičio testus, tinklas sukuria didelį greitį Pietų Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas visame regione. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

IPVanish Brazilijos greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių tose vietose, kurias minėjome aukščiau, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Pvz., Ieškotumėte etiketės, panašios į koncertą-a01.ipvanish.com. (įsikūręs Rio de Žaneire). Daugeliu atvejų pastebėsite, kad „a“ serveriai yra greičiausi. Ten išbandėme „IPVanish“ serverį „gig-a04“ ir nustatėme, kad greitis yra 89,72 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias Brazilijos VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN Brazil“ greičio testas

„StrongVPN“ teikia keletą serverių, esančių Brazilijoje. Deja, negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu, pasirinkti Braziliją ir tada pasirinkti Rio de Žaneire. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie šalies serverių, savo greitį išbandėme Rio de Žaneire. Našumas buvo 19,41 Mbps.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Už priimtiną kainą galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „StrongVPN“

Kviečiame perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugas, jei norėtumėte daugiau pasiūlymų, tačiau manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Mes juos pasirinkome pagal kitas pagrindines VPN paslaugas, remdamiesi sauga (žurnalo politika ir šifravimas), serverio vietų prieinamumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Norėsite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų užtikrinti jūsų internetinį privatumą, be greito tinklo HD srautui transliuoti kitose šalyse. Paslaugos, kuriomis mes pasidalinome šiame įraše, yra geriausi VPN privatumui ir geografinių apribojimų atblokavimui populiarioms transliacijos svetainėms visame pasaulyje..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map