„Chromebook“ „Chromebook“ yra nešiojamasis kompiuteris, veikiantis „ChromeOS“. Jis skirtas naudoti dažniausiai prisijungus prie interneto ir yra laikomas plonu klientu. Tai reiškia, kad dauguma jo naudojamų programų yra debesyje, o ne pačiame kompiuteryje. Kadangi tai yra „Google“ produktas, vartotojai gali pasiekti įvairias programas, pvz., „Gmail“, „Google“ kalendorių, „Google Keep“ ir „Google“ diską, net neprisijungę. „Google“ sako, kad jų daugiasluoksnė saugumo architektūra pašalina antivirusinės programinės įrangos poreikį, tačiau mes nepatartume jos naudoti be VPN. Peržiūrėkite mūsų geriausių „Chromebook“ VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Yra keli skirtingi gamintojai, iš kurių galite pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Kai kurie turi dvigubą funkcionalumą ir veikia kaip nešiojamas kompiuteris, taip pat kaip planšetinis kompiuteris. Daugelis jų turi nuo 7 iki 9 valandų baterijos veikimo trukmę, greitą greitį ir operacinę sistemą, kuri bus atnaujinta atskirai. Vis dėlto atminkite, kad, jei neturite duomenų plano, beveik visada reikia „Wi-Fi“ ryšio, kad viskas būtų parengta, net pradžioje. Turėdami tai omenyje, norėtumėte naudoti VPN savo veiklai internete.

Taigi, kas yra VPN? Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, sukurianti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje, pagal jūsų norus. Čia yra keletas naudojimo būdų. Tinkama priežastis naudoti VPN yra atblokuoti prieigą prie riboto geografinio turinio. Geografinis blokavimas yra technologija, identifikuojanti vartotojo vietą pagal IP adresą. Ši technologija sukuria blokadą, kuri neleis jums pamatyti turinio už tikslinės srities ribų. Naudodamiesi serveriu kitoje šalyje, galėsite apeiti šiuos apribojimus. Jei keliaudavote į užsienį ir norėtumėte pamatyti turinį iš savo gimtosios šalies arba norėtumėte peržiūrėti turinį iš kitos šalies, tai galite padaryti naudodami VPN..

Kita svarbi priežastis naudoti VPN yra privatumas. Tai užšifruos jūsų duomenis ir užtikrins papildomą saugumo lygį. Nors puikūs „Google“ žmonės sako, kad jums nereikia jaudintis dėl kenkėjiškos programinės įrangos naudojant „Google Chromebook“, visada yra žmonių, kurie norės perimti jūsų duomenis. Atsižvelgiant į tai, kad „Chromebook“ kompiuteris yra sukurtas būti bet kokiu atveju internete, jums būtų neprotinga jo nenaudoti. Kyla klausimas, atsižvelgiant į skirtingus protokolų pasirinkimus, kuriuos iš jų turėtumėte pasirinkti?

Nors visos įmonės naudoja skirtingus protokolus, mes su jumis pasidalinsime geriausiais protokolais. „OpenVPN“ protokolo naudojimas visada garantuoja geriausią saugumą. Jei transliuojate, paprastai naudosite „OpenVPN“ (UDP). Ši parinktis puikiai tinka „VoIP“, „Skype“, internetiniams žaidimams ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Pandora“. Jei kyla problemų dėl ryšio ar nutrūko, pasirinkę „OpenVPN“ (TCP) turėtumėte kreiptis. TCP versija nėra tokia greita, tačiau duomenys tikrinami atliekant klaidas.

Jei norite atblokuoti turinį ar apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie netvarko žurnalų ir turi žudymo perjungimo funkciją, todėl jis užtikrina, kad būsi apsaugotas, jei nutrūks ryšys. Jei norite naudotis srautinio transliavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „ExpressVPN“ vėl yra geriausias pasirinkimas. Kadangi jie siūlo mobilųjį klientą ir turi greitą tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje, jums tereikia prisijungti ir galėsite mėgautis srautiniu perdavimu iš šalių, kuriose yra didžiausios turinio bibliotekos. Šiuo metu didžiausias pasirinkimas yra JAV.

Geriausia, jei norite pasiekti tik geografiškai ribotą turinį, naudodamiesi „ExpressvPN MediaStreamer“ („Smart DNS“) funkcija. Abi šios paslaugos siūlo interneto srauto šifravimą, tačiau „MediaStreamer“ padės atblokuoti kanalus neprarandant nedidelio greičio. Žinoma, priklauso nuo to, ar „SmartDNS“ atblokuos konkretų kanalą, kurį norite pamatyti. Abi parinktys prieinamos visiems „ExpressVPN“ nariams ir jūs galite bet kada jas perjungti. Dėl „Chromebook“ pobūdžio rekomenduojame naudoti užšifruotą parinktį. Mes nerekomenduojame prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Kadangi greitis yra problema, jei bandote srautiniu būdu transliuoti kai kuriais atvejais, jei nematote jokio kokybės skirtumo, tas papildomas šifravimo lygis yra vertas bet kokio greičio, kurį galbūt prarasite.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Chromebook“ VPN.

1. Geriausias „Chromebook“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Chromebook“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Chromebook“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Chromebook“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias „Chromebook“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Mūsų pasirinkime yra ir kitų 10 geriausių VPN paslaugų puslapyje, tačiau neturėtumėte tyrinėti šios parinkties. Mes išrinkome geriausią iš viso, todėl nereikėtų to daryti. Priimdami sprendimus, mes naudojome saugumą, kainą ir greitį. Be to, mes atrinkome įmones, turinčias daugybę tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti, kad galėtumėte geriausiai žiūrėti. Jei ieškote patikimų VPN teikėjų, būtinai pasirinkite tą, kuris užtikrins jūsų privatumą ir palaikys greitus HD turinio srautinio perdavimo iš kitų šalių tinklus..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me