Geriausi „Chromecast“ VPN

„Chromecast“„Chromecast“ yra skaitmeninės medijos žaidimų įrenginys, kurį sukūrė „Google“. Nors jis nėra daug didesnis nei USB atmintinė, jis turi HDMI jungtį, galinčią srautiniu būdu perduoti turinį iš mobiliųjų ir žiniatinklio programų, arba gali dubliuoti ekraną iš „Chrome“ naršyklės. Tai pašalina poreikį turėti išmanųjį televizorių ir turi mažesnę kainą nei du didžiausi konkurentai – „Roku“ ir „Apple TV“. Nepaisant to, kad jie šiek tiek skiriasi nuo Roku, jie vis tiek konkuruoja toje pačioje rinkoje. Kiek „Apple TV“ eina, jis skirtas eiti į galvą. Jos yra keletas VPN, kurie gana gerai veikia su „Chromecast“.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kaip minėjome, „Chromecast“ turi keletą pranašumų, ypač palyginus su „Apple TV“. Vienam kaina. „Apple TV“, kaip ir dauguma kitų „Apple“ produktų linijos dalykų, yra brangi, o įprastos išlaidos yra apie 70 USD. Esant 35 USD USD, „Chromecast“ yra tik pusė „Apple TV“ kainos. Be geresnės kainos, buvo išleistas programinės įrangos kūrimo rinkinys, leidžiantis trečiųjų šalių pardavėjams pritaikyti savo programinę įrangą taip, kad ji veiktų su „Google“ įrenginiu. Nors „Apple TV“ teikia ir kitus kanalus, „Chromecast“ ateities galimybių yra kur kas daugiau.

Taigi galite paklausti, kodėl jums tam reikia VPN? Atsakymas į tai lengvas. Tarkime, jūs keliavote į užsienį, neseniai persikraustėte ar tiesiog norėjote peržiūrėti turinį iš kito regiono. Pažvelkime į pavyzdį, naudodami „Netflix“, kad padėtume geriau paaiškinti. „Netflix“ yra populiari aukščiausios kokybės transliacijos paslauga, prieinama daugelyje pasaulio šalių, o palaikomi regionai turi savo biblioteką. Jei būtumėte JAV ar bet kurioje kitoje šalyje, prisijungdami prie bet kurio norimo regiono naudosite VPN. Kitaip tariant, galite transliuoti TV laidą iš „Netflix“ kanadietiškos versijos į bet kurią vietą, kurioje buvote.

Kita gera priežastis naudoti VPN yra šifravimas. Nuo prieigos prie asmeninių duomenų, kuriuos norite pamatyti didesniame ekrane, iki galimai žiūrinčių „Youtube“ vaizdo įrašus ar dar ką nors, „Chromecast“ turi daugybę galimybių. Naudodami VPN, jūsų duomenys bus saugūs ir saugūs nuo visų, kurie gali turėti smalsių akių.

Dabar, kai pamatysite pranašumus, kuriuos iš jų naudosite? Yra keletas gerų pasirinkimų, susijusių su „Chromecast“, kiek tai įmanoma. Nors visos mūsų parinktys apsaugos jūsų privatumą, naudojant „OpenVPN“ protokolą, jei tik galite, tai bus geriausias būdas. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas norint naudotis bet kuriomis transliacijos paslaugomis, tokiomis kaip „Pandora“ ar „Netflix“. Jei kyla ryšio problemų ir problemų dėl ryšio nutraukimo, norėsite naudoti „OpenVPN“ (TCP). Nors ryšys gali būti šiek tiek lėtesnis, duomenys tikrinami atliekant klaidas. Norėdami perduoti ar prisijungti prie VPN naudodami mobilųjį tinklą, taip pat galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant L2TP ir IKEv2, kad būtų užtikrintas geras privatumas.

Jei norite apsaugoti savo duomenis, turėtumėte naudoti „ExpressVPN“. Jie netvarko žurnalų ir turi funkciją „užmušti“, todėl ji užtikrins, kad bet koks jūsų naršymas bus apsaugotas. Kadangi didelė dalis „Chromecast“ įrenginio naudojama srautiniu būdu, „ExpressVPN“ vėl yra geriausias pasirinkimas. Jie turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje, taip pat siūlo mobilųjį klientą, taigi jūs tiesiog prisijungtumėte ir galėtumėte srautiniu būdu transliuoti iš šalių, turinčių didžiausias turinio bibliotekas. Šiuo metu geriausias pasirinkimas yra JAV, tačiau jūs galite prisijungti prie bet kurio pasirinkto regiono.

Jei norite tik turėti prieigą prie riboto geografinio turinio, norėtumėte pasirinkti „ExpressVPN MediaStreamer“ („Smart DNS“) funkciją. „MediaStreamer“ padės atblokuoti kanalus neprarandant greičio. Tačiau mes siūlytume naudoti šifruotą variantą, nes niekada nerekomenduotume prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Atsižvelgiant į tai, ką bandote srautiniu būdu, norint transliuoti daugumą vaizdinės medijos, jums reikia tik 800 kbps ryšio. Kol neprarandama kokybė, bet kokį greičio praradimą kompensuoja jo saugumas. „ExpressVPN“ nariai turi visišką prieigą prie abiejų paslaugų.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Chromecast“ VPN.

1. Geriausias „Chromecast“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Chromecast“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Chromecast“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Chromecast“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias „Chromecast“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Galite patikrinti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugas, jei norite, bet to daryti nereikėtų, nes šiam įrašui atrinkome geriausius. Mūsų pasirinkimo kriterijai yra pagrįsti saugumu, greičiu, kaina ir dideliu tinklo serverių skaičiumi visame pasaulyje. Jūs visada norėtumėte eiti su patikimiausiomis įmonėmis, įskaitant tas, kurias mes čia paminime. Mūsų apibrėžimai apima saugoti jūsų privatumą ir turėti greitus tinklus aukštos raiškos turiniui iš kitų šalių transliuoti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map