ClemsonasClemson, Pietų Karolina yra nedidelis miestelis, esantis šiaurės vakariniame valstijos kampe. Clemsono universitete studentų yra maždaug 23 000, tačiau pačiame mieste gyvena tik šiek tiek mažiau nei 14 000 gyventojų. Žinoma, mokykla sutraukia daugybę minių, ypač kai dominuoja jų futbolo komanda. Mieste galite rasti dar keletą dalykų, kuriuos reikia nuveikti, tačiau ne rengiant koledžo renginius, o daugeliui veiklų rajone reikalinga kelionė į Greenville, SC. Jei ketinate aplankyti miestą, yra didelė tikimybė, kad naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, labai svarbu, kai naudojate VPN. Apie tai netrukus galime papasakoti daugiau. Pirmiausia pažvelkite į geriausius „Clemson“ VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Atsižvelgiant į gyventojų skaičių, universitetas iš esmės apibūdina miesto charakterį. Nors mokykla datuojama 1889 m., Bendruomenė buvo pavadinta Calhoun. 1943 m. Miesto vadovai pervadino Clemsono miestą. Nors universitete yra būsto, daugelis studentų gyvena ne mieste, bet labai įvairiuose apartamentų kompleksuose.

Kaip ir daugelyje pietinių miestų, šaligatvių šioje srityje dažniausiai nėra. Išimtis yra miesto centras. Laikui einant, daugiau pastatų įgis istorinį statusą. 2001 m. Konservavimo specialistai atkūrė Clemson (traukinių) depą. Jie buvo pastatyti 1893 m. Ir atkūrė originalią išvaizdą. Nors jis bus uždarytas 2016 m. Dėl kelių projekto, tikimasi, kad jis vėl atsidarys ir vėl bus aktyvus.

Jei Clemsonas yra jūsų sąraše, kurį aplankys dėl kokių nors priežasčių, gali kilti prastovų. Laimei, daugelis verslininkų siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį globėjams. Nepaisant to, kad tai naudinga vartotojams, ji taip pat tinka elektroniniams nusikaltėliams. Tiesa, elektroniniai nusikaltimai gali būti bet kur. Nemanykite, nes Clemsonas yra mažas, kad yra už tokio dalyko ribų. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to niekam yra sunkiau pavogti jūsų neskelbtinus duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN, jei yra, padės išspręsti geografinius apribojimus. Jei esate buvę darbe ar mokykloje, tikriausiai pastebėjote interneto auklę. Kitaip tariant, organizacijos, įmonės ir net kai kurios šalys turi užkardą, kuri užblokuotų jų vartotojus nuo tam tikro turinio. Naudodamiesi VPN galite išvengti šių apribojimų rūšių. Tokiu būdu jums nereikia praleisti sporto komandos tame pačiame mieste ar dar ko nors, ką norite žiūrėti dėl to, kur esate.

Dabar, kai pamatysite praktines priežastis, kodėl verta juos naudoti, jūs, naudodamiesi tarnyba, galite atrasti kitokių naudojimo būdų. Šiek tiek pakalbėkime apie tai, ką reikia žinoti renkantis VPN.

Pradedantiesiems, VPN apsaugo savo narius naudodamiesi šifravimo protokolais. Geriausias iš jų yra „OpenVPN“ parinktis. Beveik kiekvienas paslaugų teikėjas pasiūlys jums šią parinktį. Jei jums reikia pasirinkti tarp TCP ir UDP versijų, abu veiks puikiai. Skirtumas tas, kad UDP yra greičiausias. Tai svarbu, jei bandote srautiniu būdu pateikti aukštesnės klasės turinį. Jei turite ryšio problemų, TCP yra geresnis pasirinkimas.

1. Geriausias Clemson VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Clemsono mieste nėra daug. Todėl mes pasirinksime serverį Atlantoje. Mes nuolat naudojame „IPVanish“ serverius Atlantoje, nes mūsų biuras yra rajone. Iš patirties galime pasakyti, kad serveriai Atlantoje yra greiti ir patikimi. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ yra daugiau serverių vietų JAV, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga. Tai daro juos puikiu pasirinkimo galimybe.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 48 serverius Atlantoje (vėlgi, nes tai yra arčiausias miestas), ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, atl.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 63,76 Mb / s, o jo maksimalus greitis yra toks pats..

„IPVanish Atlanta“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Clemson“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Atlantą (nes tai yra artimiausias didysis miestas). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje ir jo greitis buvo 58,49 Mbps.

„ExpressVPN Atlanta“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Clemson“ VPT: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6080Atlanta, Baltimorė, Bostonas, Čikaga, Klivlandas, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Filadelfija, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Atlantoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklą sudaro 8 serveriai „Atlanta“. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 57,65 Mb / s, tai tiksliai atitinka kitas mūsų sąrašo paslaugas.

„CyberGhost Atlanta“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 3,50 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Clemson VPN: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia 39 serverius Atlantoje. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai mums pateikė „Atlanta“ serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme JAV # 370 serverį Atlantoje ir nustatėme, kad jo veikimas yra gana geras, esant 60,11 Mbps spartos atsisiuntimo greičiui..

„NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 24 mėnesių narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias „Clemson“ VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė apmokestindavo vartotojus pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

ŠalysLocationsServersUSA serverio vietosSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikaga, Dalasas, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas„Windows“7,50 USD52,49 USD7 diena

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN“ priglobia 20 serverių Atlantoje. Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti JAV – Atlanta. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie serverio Atlantoje, patikrinome greitį ir nustatėme, kad jis yra 59,97 Mbps.

„StrongVPN Atlanta“ greičio testas

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 4,37 USD per mėnesį. Naujų vartotojų pinigų grąžinimo garantija nėra suteikiama.

StiprusVPN

Yra ir kitų variantų, kuriuos galite rasti mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto mes manome, kad suteikėme jums keletą rimtų pasirinkimų. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina ir saugumu. Mes taip pat ieškojome paslaugų teikėjų su serveriais, esančiais netoli Clemsono srities. Tokiu būdu rasite geriausią greitį. Visi teikėjai turi puikius tinklus ir yra gerai žinomi. Jums reikia gero greičio, jei planuojate transliuoti HD arba nuolatinio atkūrimo galimybes ir norite pasirinkti geros reputacijos teikėją. Mūsų pagalba mes galime padėti jums pranešti apie geriausias galimybes.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me