„Xfinity“ piktogramaJAV „Comcast“ interneto paslauga, vadinama „Xfinity“, yra visur. Pradėję savo mobiliojo telefono paslaugų sukūrimą, jie sukūrė daugiau nei 1 milijoną belaidžių interneto prieigos taškų. Jie taip pat turi belaidžius interneto prieigos taškus, kuriuos pagal numatytuosius nustatymus įgalina jų interneto paslauga. Jei turite „Comcast Xfinity“ paslaugą, greičiausiai turite viešosios interneto prieigos tašką. Žinoma, „Comcast“ atgraso jus nuo šio papildomo tinklo išjungimo, kad daugiau žmonių galėtų mėgautis „Xfinity“ „WiFi“ interneto prieigos taškais. Jų greitis gali būti greitas, atsižvelgiant į tai, kur esate, ir į aptarnaujamų žmonių skaičių. Yra keletas puikių priežasčių prisijungti prie VPN naudojantis „Comcast“ interneto paslauga. Netrukus apie tai kalbėsime daugiau, tačiau pirmiausia pažvelkime į geriausių „Comcast Xfinity“ VPN sąrašą..

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kas yra interneto triukšmas?

Neseniai JAV federalinė vyriausybė pakeitė savo „grynojo neutralumo“ politiką. Jei girdėjote terminą, bet nežinote, ką jis reiškia, paaiškinsime. Tinklo neutralumas reiškia, kad interneto paslaugų teikėjai, tokie kaip „Comcast“, negali suteikti preferencinio režimo tam tikroms veiklos rūšims. Atšaukę tinklo neutralumą, jie gali apriboti srautinių paslaugų, žaidimų, P2P tinklų ir dar daugiau parsisiuntimo greitį. Kai kurios įmonės mano, kad tai yra sąžininga, nes maža dalis vartotojų naudojasi didesniu pralaidumu nei kiti. Tai jiems kainuoja nemažus pinigus. Droseliu jie gali greitai aptarnauti daugiau žmonių ir pabandyti sumažinti kainas. Nors tokia praktika nėra neteisėta, ji tikrai abejotina. Kadangi kai kurie interneto paslaugų teikėjai turi monopoliją keliose srityse, nėra jokio spaudimo neriboti savo klientų.

Ar „Comcast Xfinity“ droselio interneto veikla?

Nepriklausomas „Electronic Frontier Foundation“ tyrimas patvirtina, kad „Comcast“ tikrai sukrėtė „P2P Networks“ ir „Netflix“ 2007 m. Tačiau nesame tikri, ar jie vis dar užsiima tokia praktika. Po pranešimo pasirodymo viskas tikrai pasikeitė. Nors pralaidumas pastaraisiais metais tapo žymiai pigesnis, vis tiek tai gali atsitikti.

„Xfinity“ droseliavimo išbandymo būdai

„Wehe“ programaLaimei, yra keletas skirtingų būdų, kaip patikrinti, ar nėra droselio. Galite paleisti Interneto sveikatos testas svetainėje „Battle for the Net“. Tai rodo keletą skirtingų fazių, kuriose gali atsirasti droselis. Jei jūsų greitis išlieka pastovus, tikėtina, kad „Xfinity“ jūsų nemėgo. Jei naudojate mobilųjį įrenginį, yra geresnis pasirinkimas. Šiaurės rytų universitetas ir Masačusetso universiteto Amherstas sukūrė programą, pavadintą Wehe. Ši puiki programa yra „iOS“ ir „Android“. Tai reiškia, kad bandoma greičiu, naudojant kitas 7 programas. Tai yra „Youtube“, „Skype“, „NBC Sports“, „Vimeo“, „Amazon“, „Netflix“ ir „Spotify“. Jei viskas bus patikrinta, kiekvienoje programoje gausite pranešimus, kuriuose nurodoma, kad nėra skirtumo. Jei ji suras problemą, ji jums praneš, kad buvo aptikti skirtumai (esate akistata). Jei taip, „Comcast Xfinity“ vis dar gali tebekelti savo vartotojų dėmesį.

Kodėl „Comcast Xfinity“ turėtumėte naudoti VPN?

Dabar prie priežasčių, kurias minėjome anksčiau. Jei manote, kad „Comcast“ gali užkirsti kelią jūsų ryšiui, VPN yra gera idėja. Naudodamiesi VPN serveriu sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu (paprastai artimiausiu jūsų buvimo vietai). Tai reiškia, kad jūs slepiate savo veiklą nuo savo IPT. Iš tikrųjų „Comcast“ negali pataikyti į tai, ko negali pamatyti. Vienintelis dalykas, kurį jie mato, yra tas, kad jūs naudojate užšifruotą srauto pralaidumą. Be to, naudojant VPN bus apsaugotas jūsų privatumas. Net jei manote, kad neturite ko slėpti, tai vis tiek nereiškia, kad „Comcast Xfinity“ turėtų žinoti, ką pasirinkote atsisiųsti, transliuoti ar daryti internete. Dabar apžvelgsime geriausius „Comcast Xfinity“ VPT.

1. Geriausias „Comcast Xfinity“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Comcast Xfinity“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Comcast Xfinity“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Comcast Xfinity“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite pasirašyti neribotą VPN sąskaitą tik už 1,99 USD per mėnesį su 2 metų prenumerata.

Apsilankykite „Surfshark“

5. Geriausias „Comcast Xfinity“ VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Aukščiau mes bandėme parodyti geriausias VPN priežastis ir galimybes, kai naudojamės „Comcast Xfinity“, ir paaiškinome keletą punktų. Tačiau galite nesivaržydami pasižvalgyti po mūsų 10 geriausiųjų sąrašas VPT teikėjų. Esmė tame, kad ten yra daug gerų produktų, kurie gali jums padėti. Viskas priklauso nuo to, ko ieškote. Tikimės, kad šiek tiek paaiškinome „Comcast Xfinity“, kad padėtume jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me