Daka, BangladešasDaka, Bangladešas yra sostinė ir didžiausias šalies miestas. Kadangi jame gyvena beveik 19 milijonų žmonių, tai yra 4-asis apgyvendintas miestas pasaulyje. Daka yra tik 118 kvadratinių mylių, tai yra perpildytas miestas visame pasaulyje. Pastaruoju metu pastebimas gana didelis augimas, o užsienio ir vidaus investicijos klesti. Taip pat manoma, kad tai yra vienas iš sparčiausiai augančių miestų aplink. Jei ketinate aplankyti miestą, prieš prisijungdami prie „WiFi“ tikrai norėsite naudoti VPN. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos, bet pirmiausia pažvelkite į mūsų rekomendacijas dėl geriausių Daktos VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
3PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Miesto istorija siekia pirmąjį tūkstantmetį. 1608 m. Mogolų imperija paskelbė senąjį Daka miestą sostine. Kai 1800-aisiais britai užėmė Daka, miestas nukentėjo nuo bado ir nuosmukio. Britanijos valdžia nesibaigė, kol šalis 1947 m. Neįgavo nepriklausomybės.

2011 m. Žurnalas „Time“ paskelbė Daką kaip naujai nukaldintą miestą, kuris yra šalies politinis ir verslo centras. Miesto lankytojai pritraukia muziejus, įmones, architektūrinius pastatus, vaizdingus pasivaikščiojimo žygius, keliones laivu ir kt. Kaip matote, prastovų metu ten yra daugybė dalykų. Tačiau atminkite, kad miestas beveik sprogo prie siūlių.

Jei planuojate naudotis internetu Dakoje, gali kilti greičio ir stabilumo problemų. Visoje šalyje Bangladešas naudojasi viena žemiausių interneto naudojimo rodiklių pasaulyje. Tačiau kai kuriose įstaigose ir viešbučiuose turėtumėte rasti interneto ryšį. Jei jums reikia jį naudoti, norėsite apsisaugoti naudodamiesi VPN. Galite lažintis, kad yra daug elektroninių nusikaltėlių, kurie tikisi pavogti jūsų asmeninius duomenis. Sukūrę saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu, nusikaltėliams taps daug sunkiau pakenkti jūsų informacijai..

Kita priežastis naudoti VPN būnant Dakoje yra dėl cenzūros. Bangladešo šalis dažnai blokuoja svetaines, kurias ji laiko netinkamomis. Vietiniai paslaugų teikėjai taip pat blokuos visus prievadus, išskyrus HTTP / HTTPS. Naudodamiesi VPN, galite priversti blokavimo programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Taip pat naudinga apeiti uosto blokadas, su kuriomis susidursite.

Kaip matote, tai yra dvi pagrindinės priežastys, leidžiančios naudoti VPN būnant Dakoje. Taigi, prisiregistruodami prie savo paskyros, galite rasti kitų naudojimo būdų. Nuo kibernetinių nusikaltėlių sustabdymo iki cenzūros problemų sprendimo VPT padės įgyvendinti jūsų tikslus. Dabar, kai mes jums parodėme, kodėl jie yra svarbūs, turime pasakyti kelis dalykus.

VPT veikia naudojant šifravimo protokolus. Tačiau jei norite geriausios apsaugos, jie gali kelti painiavą. Geriausias naudoti protokolas yra „OpenVPN“, kai tik galite. Tai yra pramonės standartas, nes siūlo geriausią greičio ir saugumo derinį. Kai kurie teikėjai gali pasirinkti UDP arba TCP versiją. UDP paprastai yra geriausias pasirinkimas, nes jis yra greičiausias. Tačiau TCP versija yra geresnė, jei turite ryšio problemų. Kadangi yra nemaža tikimybė, kad Bangladeše kyla ryšio problemų, galbūt norėsite įsitikinti, ar paslauga suteikia jums tokią galimybę.

Leiskite šokti tiesiai ir pažiūrėkime į geriausius Dakos VPT.

1. Geriausias Daktos VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Dhaka“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis, tada atidaryti Bangladešą. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Dakoje ir greitis buvo 30,18 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Daktos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Dhaka“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priegloba daugeliui VPN serverių visoje Azijoje, įskaitant keletą Bangladeše. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Dakos. Iš čia galite pasirinkti serverio vietą. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 24,32 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Peržiūrėkite HMA pasiūlymus

3. Geriausias Daktos VPN: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Dhaka“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Bangladeše, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Bangladeše. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 48,28 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 74%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverių vietas nuo vos 2,88 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Peržiūrėkite „PureVPN“ pasiūlymus

Ieškodami VPN paslaugų, naudojamų Dakoje, manome, kad suteikėme jums geriausias galimybes. Tačiau kviečiame pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi šioje srityje esančius serverius. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, kurie turi serverius Dakoje. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Jei planuojate ką nors transliuoti, svarbu turėti gerą greitį. Mūsų sąraše nėra blogų pasirinkimų, nes jie visi turi gerus tinklus. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti tinkamą sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me