Geriausi Danijos VPT

KopenhagaDanija yra palyginti maža šalis, esanti Šiaurės Europoje. Tai taip pat viena iš trijų šalių, kurios laikomos skandinaviškomis. Yra žinoma, kad Danija yra moderniausia blokuojanti svetainę, ir jos buvo pirmosios Europos šalys, kurios užblokavo populiarųjį torrentų tinklą „The Pirate Bay“. Jei esate Danijoje, pasiruoškite kitai kovos su piratavimu grupės „Rettigheds Alliancen“ (Teisių aljansas) mandagumo bangai. Tai, žinoma, nebent naudojate VPN. Čia yra keletas geriausių Danijos VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Akivaizdu, kad Danija vėl pakėlė tinklalapių blokavimo juostą. Anksčiau 2015 m. Jie užblokavo 12 pagrindinių failų bendro naudojimo svetainių. Tai reiškia, kad visi IPT Danijoje privalo juos blokuoti. Pastarosiomis dienomis buvo atlikta keletas žingsnių: popcorntime.dk konfiskavimas ir 20 naujų svetainių, kurių sąrašas blokuojamas, sąrašas. Interviu su „TorrentFreak“, Teisių aljanso vadovė Maria Fredenslund pareiškė, kad jos organizacija „nesiima tik vykdymo principų. Norime suprasti vartotojų elgesį (ir) žmonėms pasiūlyti teisėtų alternatyvų “, – sako Fredenslundas. Matyt, organizacija mano, kad pasirinkus teisėtą alternatyvą, dauguma žmonių pasirinks teisėtą kelią. Jie teigia turintys įrodymų, kad toks pasirinkimas įvyko.

Taigi, kas yra VPN? Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, sukurianti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje, atsižvelgiant į jūsų tikslą. Pažvelkime į kai kurias idėjas, kurias panaudojome. Tinkama priežastis naudoti VPN yra atblokuoti prieigą prie riboto turinio ar svetainių. Geografinis blokavimas yra technologija, identifikuojanti vartotojo vietą pagal IP adresą. Ši technologija sukuria „sieną“, kuri pašalins užblokuotas svetaines arba pašalins turinį. Pasirinkę serverį kitoje šalyje, jūs galėsite išvengti šių apribojimų. Jei keliaujate į užsienį ir norite pamatyti turinį iš Danijos, naudotumėte VPN.

Kita svarbi priežastis naudoti VPN yra privatumas. Tai užšifruos jūsų duomenis ir užtikrins papildomą saugumo lygį. Nors neatrodo, kad Danijos vyriausybė šnipinėja savo piliečius, yra daugybė kitų žmonių, kurie būtų suinteresuoti jūsų asmeniniais duomenimis. Nesvarbu, ar esate Danijos gyventojas, ar turistas, jums būtų protinga saugoti savo duomenis naudojant VPN. Kyla klausimas, atsižvelgiant į skirtingus protokolų pasirinkimus, kuriuos turėtumėte naudoti?

Nesvarbu, su kuria įmone lankysitės, jie turės skirtingus protokolus, kuriuos galite naudoti. Visi mūsų siūlomi pasirinkimai naudoja saugų šifravimą, tačiau naudojant OpenVPN protokolo versiją, jūs visada užtikrinsite geriausią saugumą. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas naudojant „VoIP“, „Skype“, internetinius žaidimus ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Pandora“. Jei kyla problemų dėl ryšio ar nutrūksta ryšio, geriausias pasirinkimas būtų „OpenVPN“ (TCP). TCP versija nėra tokia greita, tačiau duomenys tikrinami atliekant klaidas. Srautinei transliacijai per mobilųjį tinklą taip pat yra ir kitų gerų protokolų, įskaitant L2TP ir IKEv2. Dabar, kai mes tai peržengėme, pereisime prie įmonių, kurios yra geros dėl konkrečių priežasčių.

Jei norite atblokuoti turinį arba apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „ExpressVP“. Jie netvarko žurnalų ir turi žudymo perjungimo funkciją, todėl jis užtikrina, kad būsi apsaugotas, jei nutrūks ryšys. Jei norite naudotis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, geriausias pasirinkimas yra „ExpressVP“. Kadangi jie siūlo mobilųjį klientą ir valdo labai didelį tinklą, jums tereikia prisijungti ir galėsite mėgautis srautiniu perdavimu iš šalių, kuriose yra geriausios turinio bibliotekos. Šiuo metu didžiausias pasirinkimas yra JAV.

Geriausias pasirinkimas norint naudotis tik geografiniu požiūriu apribotu turiniu yra „ExpressVP“ ar VIP. Abi šios paslaugos siūlo interneto srauto šifravimą, tačiau „ExpressVP“ taip pat apima „MediaStreamer SmartDNS“ su jų VPN, kurie gali padėti atblokuoti kanalus, neprarandant nedidelio greičio. Žinoma, priklauso nuo to, ar „SmartDNS“ atblokuos konkretų kanalą, kurį norite pamatyti. Danijoje yra puikus interneto greitis, todėl mes rekomenduotume naudoti užšifruotą variantą. Mes nerekomenduojame prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Kadangi greitis yra problema, jei bandote srautiniu būdu transliuoti kai kuriais atvejais, jei nematote jokio kokybės skirtumo, tas papildomas šifravimo lygis yra vertas bet kokio greičio, kurį galbūt prarasite.

Jei norite sužinoti apie kitus puikius variantus, apsilankykite mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų. Nepaisant to, mes išrinkome geriausią iš viso, todėl nereikėtų to daryti. Kaip savo pasirinkimo priemones naudojome saugumą, kainą ir greitį. Be to, mes atrinkome įmones, turinčias daugybę tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti, kad galėtumėte geriausiai žiūrėti. Tai, ko norite ieškoti iš patikimo VPN teikėjo, yra tas, kuris užtikrins jūsų privatumą ir turės greitus tinklus aukštos raiškos turiniui transliuoti iš kitų šalių..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map