EkvadorasEkvadoras yra nedidelė pakrantės šalis, esanti šiaurės vakarinėje Pietų Amerikos dalyje. Šiuo metu joje gyvena 16,5 milijono gyventojų. Šalis atkreipia lankytojų dėmesį į verslo galimybes, orų įvairovę, istoriją, puikų maistą ir dar daugiau. Jei ketinate lankytis Ekvadore dėl laisvalaikio ar verslo priežasčių, norėsite pasinaudoti plačia „WiFi“ galimybe. Tačiau taip pat turite įsitikinti, kad prisijungėte prie VPN. Mes jums pasakysime, kodėl tai svarbu netrukus. Pirmiausia pažvelkite į geriausius Ekvadoro VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
2PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Skaitydami „Freedomhouse.org“ pranešimą sužinojote, kad vyriausybė dažnai stebi internetą Ekvadore. Tai yra pirmoji priežastis naudoti VPN būnant šalyje. Vadovybė nebijo stebėti ar kalinti savo piliečių dėl jų sakomų dalykų. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu. Dėl to vyriausybei ar kibernetinėms programoms bus daug sunkiau kompromituoti jūsų duomenis.

Be to, Ekvadoro vyriausybė nebijo apriboti prieigą prie įvairių interneto svetainių, ypač jei jos yra politinės. Be abejo, jie blokuoja ir kitus tipus. Prijungę VPN serverį kitoje šalyje, galite išvengti vyriausybės nustatytų apribojimų. Tokiu būdu galite laisvai naršyti taip, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Ekvadoro VPT?

Interneto kavinės yra didelės šalyje. o interneto vartojimas per pastaruosius kelerius metus populiarėjo. Tačiau svarbiausias veiksnys, vertinant geriausias šalies galimybes, yra saugumas. Dėl įvairių svetainių stebėjimo ir blokavimo nusprendėme naudoti šiuos veiksnius. Šie veiksniai yra šie:

  • Aukšto kalibro, karinio lygio šifravimas, užtikrinantis puikią apsaugą
  • Teikėjai, kuriems netaikoma registravimo politika
  • Didelis serverių tinklas, padedantis pašalinti atsijungimus
  • Galimybė apeiti vyriausybės nustatytą cenzūrą
  • Greiti serveriai, kurie gerai veikia Ekvadore
  • Teikėjai, turintys kelių platformų mobiliųjų įrenginių, įskaitant „Amazon Firestick“, palaikymą

Dabar, kai nustatėme šiuos veiksnius, pažvelkime atidžiau į tiekėjus.

1. Geriausias Ekvadoro VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Ekvadoro greičio testas

Tiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA teikia kai kuriuos VPN serverius Ekvadore, ypač Kitas. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Kitas“. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 120,44 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

2. Geriausias Ekvadoro VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Ecuador“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Kite, Ekvadore, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Ekvadore. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 37,16 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

3. Geriausias Ekvadoro VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Ecuador“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Ekvadore. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite Ekvadorą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Kite, Ekvadore, greitis buvo 16,13 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

Ir ten turite geriausias galimybes, jei lankotės Ekvadore. Tikimės, kad jūs suprasite, kodėl VPN ryšys yra toks svarbus, kai esate šalyje. Jei norėtumėte pažvelgti į kitas galimybes, galite pamatyti mūsų 10 geriausių VPN sąrašų. Nors ir šie produktai yra geri, mes pasirinkome remdamiesi geriausiomis galimybėmis, optimizuotomis Ekvadorui. Nesvarbu, kokia interneto veikla užsiimate ten būdami, šie veiksniai yra svarbūs. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me