Geriausi Čenajaus, Indijos VPT

ČenajusChennai yra pajūrio miestas, esantis Šiaurės Indijoje, Bengalijos įlankoje. Joje gyvena daugiau nei 7 milijonai žmonių ir iš pradžių jis buvo vadinamas Madrasu. Mieste yra daugybė verslo galimybių, kiti lankosi dėl įvairių priežasčių. Tarp tokių yra seniausios šventyklos pasaulyje, antras ilgiausias miesto paplūdimys, paukščių stebėjimas ir kita. Visa tai sakydami, jei ketinate naudotis internetu būdami mieste, norėsite naudoti VPN. Mes per akimirką įsigilinsime į priežastis, kodėl. Pirmiausia pasižiūrėkite į geriausius Čenajaus VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Žvelgiant iš „Freedomhouse.org“ ataskaitos, Indija išvardyta tik iš dalies. Šalies interneto sodrumas yra labai žemas, ir buvo keletas labai neįprastų taisyklių, kaip jį naudoti, taip pat prisijungti. Štai kodėl norėsite prisijungti prie VPN prieš naudodamiesi internetu. Kai tai padarysite, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su regiono serveriu. Tokiu būdu smalsių vyriausybių akims bus daug sunkiau jus stebėti.

Antroji priežastis, kodėl verta naudoti VPT būnant Čenajuje, yra padėti jums apeiti vyriausybės cenzūrą. Neabejotinai yra įrodymų, kad kai kurios socialinės žiniasklaidos priemonės yra užblokuotos, taip pat tokios programos kaip „WhatsApp“. Prisijungę prie kito regiono VPN, galite užpildyti blokavimo ir cenzūros programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite naršyti taip, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Chennai VPN?

Kadangi būdami Čenajus turėtumėte tikrai jaudintis dėl stebėjimo, mes sutelksime dėmesį į saugumo savybes:

 • VPN teikėjai, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Tvirtas karinio laipsnio šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą nuo smalsių akių
 • Teikėjai, turintys aukštą tinklo stabilumą, kad padėtų sumažinti atjungimų skaičių
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • VPN serveriai, kurie gerai veikė regione, kai buvo išbandyti Chennai
 • Galimybė apeiti vyriausybės filtravimą ir geografinius apribojimus

Dabar čia yra geriausių Chennai VPT paslaugų sąrašas.

1. Geriausias Chennai VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Chennai“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Indijoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Aziją ir atidarykite Chennai. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Chennai mieste, Indijoje, greitis buvo 84,23 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Chennai VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ Chennai greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Mumbajuje (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Indijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas Indijos serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Mumbajuje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį į Chennai. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 73,68 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

3. Geriausias Chennai VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Chennai“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Mumbajuje (artimiausioje vietoje). Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Mumbajuje, Indijoje, ir atsisiuntimo greitis buvo 28,12 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

Ir jūs turite geriausias galimybes padėti jums apeiti cenzūrą ir apsaugoti jūsų privatumą, būdami Chennai. Jūs tikrai turėtumėte suprasti, kodėl tai dabar svarbu. Jei norėtumėte pamatyti kitas, nei išvardytos aukščiau, galimybes, visada galite pasižvalgyti į mūsų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jie visi yra geri variantai, mes padarėme aukščiau pateiktus patarimus ir juos optimizavome Chennai. Nesvarbu, kokios jūsų apsilankymo priežastys, VPN naudojimas apsaugai yra gera idėja. Perskaitę mūsų vadovą, galite geriausiu būdu apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map