ČengduNepaisant savo dydžio, Čengdu yra tik provincijos miestas, esantis Vakarų Kinijoje. Tai reiškia, kad jis nėra tokio lygio kaip kai kurios didesnės sritys. Tai reiškia, kad joje gyvena 14,3 milijono žmonių. Įdomu tai, kad jis turi unikalų didžiojo miesto pavadinimą. Visomis skirtingomis kinų epochomis jis išlaikė beveik tą patį pavadinimą. Jei planuojate aplankyti miestą, naudodamiesi internetu, būtinas VPN. Trumpam papasakosime keletą priežasčių. Pirmiausia siūlome pažvelgti į mūsų geriausių VPN, esančių Čengdu, sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip jau galbūt žinote, verslas klesti Čengdu. Daugiau nei pusė „Fortune 500“ bendrovių turi ten filialus. Kiti lankytojai, traukiantys apylinkių lankytojus, yra vaizduojamasis menas, arbata ir kulinarinis menas, nerūpestingas stilius, vakarėlių miesto atmosfera, festivaliai ir kita. Nesvarbu, ar norite žaisti „Mahjong“ žaidimą gatvėse, ar suvaidinti teatro spektaklį, bet kuriuo prastovos metu visada galite rasti ką veikti..

Vienas dalykas, kurį daugelis mėgsta daryti, yra naudotis internetu. Jei pamiršite, kad Kinija yra komunistinė šalis, greitai ją prisiminsite, jei bandysite. Kinijos Didžioji ugniasienė yra legendinė visame pasaulyje. Štai kodėl norint naudoti cenzūrą yra labai svarbu naudoti VPN. Tiesa ta, kad vyriausybė cenzūruoja internetą. Prisijunkite prie kitos šalies VPN serverio, kad užšifruotumėte savo duomenis ir atblokuotumėte svetaines.

Kita puiki priežastis naudoti VPN Kinijoje yra apsaugoti savo privatumą. Šalies interneto politika nesibaigia didžiuliu užkarda. Kinijos vyriausybė pripažįsta, kad stebi visą interneto srautą. Naudodamiesi VPN, jums tampa daug sunkiau pakenkti jūsų duomenims ar sekti jūsų judesius. Atminkite, kad jei Kinijos vyriausybė tikrai nori jūsų informacijos, jie nedvejodami naudosis bet kokiais prieinamais metodais.

Kaip matote, būtina naudoti VPN, esantį Čengdu ar bet kuriame kitame Kinijos mieste. Nuo apvažiavimo Didžiojoje užkardoje iki sustojimo smalsių akių, VPT teikėjai jus aprėpia. Tai yra dvi geriausios priežastys, kodėl verta naudoti vieną būnant ten. Užsiregistravę paslaugai galite rasti kitų naudojimo būdų. Tikimės, kad mes jums paaiškinome, kodėl tai svarbu. Dabar mes kalbėsime apie jūsų protokolą ir teikėjo parinktis.

Pažvelkime atidžiau į geriausius Čengdu VPN.

1. Geriausias Chengdu VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir padės jums apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Kai naudojatės VPN Čengdu, tikrai yra tam tikrų pranašumų.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Changdu“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Aziją ir tada atidaryti Honkongą. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Honkonge iki Chengdu, o jo greitis buvo 119,59 Mbps. „ExpressVPN“ buvo vienintelis mūsų išbandytas VPN, kuris iš tikrųjų prisijungtų prie greičio tikrinimo serverio Chendu mieste.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Čengdu VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra stipriai veikianti Azijoje su serveriais, esančiais visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo Azijoje ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Changdu“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Honkonge. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Honkonge ir parsisiuntimo greitis buvo 78,61 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Chengdu VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net ir po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Changdu“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Los Andžele, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Honkonge. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 91,34 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. Geriausias Čengdu VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Čengdu yra didelis miestas, turintis didelę ekonomiką. Tačiau nereikia tikėtis, kad rasite serverių šiame vakarėlių mieste ar bet kurioje kitoje šalies vietoje. Štai kodėl turėtumėte prisijungti prie serverio Honkonge (nes tai yra arčiausias miesto miestas). Kai tai padarysite, pamatysite, kad susisiekimas mieste yra greitas ir turėtų veikti gerai jūsų poreikiams. Tai daro „IPVanish“ vienu geriausių pasirinkimų naudoti būnant Čengdu.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo greičiausias VPN JAV ir Azijoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas viso regiono šalyse. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Changdu“ greičio testas

„IPVanish“ yra 19 serverių Honkonge (artimiausias serveris regione) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kaip bebūtų keista, jie Honkonge pateikia serverius dviem skirtingais būdais. Nors juos galite rasti pasirinkę Kiniją, o tada Honkongą, taip pat galite rasti kitą rinkinį, jei kaip šalį pasirinksite Honkongą. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Honkonge, „hkg-c10“, ir nustatėme, kad greitis yra 95,19 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

5. Geriausias Chengdu VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Changdu greičio testas

PIA „Windows“ klientas yra labai paprastas. Kiek naudosite ir nustatysite, daug to nepadarysite. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 91,07 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Honkongo.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

Nors manome, kad suteikėme jums geriausius paslaugų teikėjus, jei esate Čengdu, tikrai laukiame apsilankę mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Vis dėlto norėsite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas serveris turi regioną. Priėmėme sprendimus remdamiesi patikimumu, greičiu, saugumu ir vieta. Svarbu rasti tiekėją su artimais serveriais, kuriems netaikomos tiesioginės kinų taisyklės. Norite pasiekti maksimalų greitį, nesvarbu, ką ten planuojate daryti. Visi mūsų siūlomi pasirinkimai turi gerai žinomus ir tvirtus tinklus, todėl nėra blogų pasirinkimų. Tikimės, kad šis vadovas padės priimti išsilavinusį sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me