Eugenijus, OregonasEugene, Oregon yra vidutinio dydžio miestas, esantis gana arti Oregono pakrantės. Jame gyvena beveik 170 000 žmonių, o metro rajone gyvena maždaug 370 000 gyventojų. Šis žaliasis miestas turi daugybę skirtingų dalykų, norint pritraukti turistus, iš kurių vienas ryškiausių yra Oregono Ducks universitetas. Jei ketinate išvykti stebėti savo mėgstamos komandos žaidimo „Autzen“ zoologijos sode ar dėl kitų priežasčių, naudodamiesi viešuoju „WiFi“, norėsite naudoti VPN. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių „Eugene“ VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

1846 m. ​​Eugenijus F. Skinneris atvyko į Willamette slėnį (tariama wil-lam-ette) su 1200 kitų kolonistų. Vietiniai vietiniai gyventojai patarė Skinneriui pastatyti aukštą žemę, kad būtų išvengta potvynių. Jis pastatė pirmąją „Anglo“ kajutę ant to, kas dabar yra „Skinner’s Butte“. Jis buvo naudojamas kaip prekybos paštas ir buvo užregistruotas kaip oficialus paštas 1850 m.

Šiandien ekonomiką skatina daugybė skirtingų veiksnių. Jame yra daug aukštųjų technologijų pramonės šakų, muziejų, istorinių vietų, jis yra netoli Oregono pakrantės, per miestą tekančios upės Willamette ir Mckenzie, Eugenijaus jachtų klubas ir dar daugiau. Nepaisant kitų mokyklų, esančių Eugene ar šalia, mokykla, kuri sulaukia daugiausiai spaudos, yra Oregono universitetas. Mokykla turi labai didelę stiprintuvą ir absolventus Phil Knight vardu. Jis yra bendrovės „Nike Apparel“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, o viename interviu jis pareiškė, kad mokyklai paaukojo 100 milijonų dolerių..

Nesvarbu, kodėl lankotės Judžino apylinkėse, yra didelė tikimybė, kad norėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, pirmiausia turite naudoti VPN. Taip yra todėl, kad kibernetinės bangos slepiasi. Nereikia toli eiti, norint išgirsti apie kai kurių bendrovių duomenų pažeidimus. Nors nieko negalite padaryti su tais, naudodami VPN padėsite apsaugoti ir užšifruoti informaciją iš tų, kurie norės ją pavogti..

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums apeiti tinklą ir geografinius apribojimus. Ugniasienės yra visur, pradedant mokyklomis, įmonėmis, organizacijomis ir baigiant kai kuriomis šalimis. Naudodamiesi VPN galite priversti programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tai taip pat puiku, nes užkoduota informacija yra apsaugota nuo cenzorių. Tokiu būdu galite peržiūrėti tai, ko norėtumėte, taip, kaip įprastai. Tas pats pasakytina ir apie tai, jei kada nors patyrėte sporto užtemimą. Jūs neturėtumėte praleisti savo mėgstamo sporto renginio, nes atsitinkate tame pačiame regione, kuriame yra žaidimas.

Yra dvi didžiausios priežastys, kodėl verta naudoti VPN būnant Jevgenijoje. Tačiau galite pastebėti, kad jų yra ir daugiau. Nesvarbu, ar norite apsisaugoti nuo elektroninių srautų, ar apeiti tinklo ir geografinius apribojimus, naudoti VPN yra puiki idėja. Pasirinkę visas turimas protokolo parinktis, norėsite naudoti arba „IKEv2“, arba „OpenVPN“ šifravimo protokolus. Jei teikėjai suteikia jums galimybę pasirinkti vieną iš „OpenVPN“ versijų, greičiausia yra UDP versija. Tačiau TCP versija tinka tiems, kurie turi ryšio problemų.

1. Geriausias „Eugene“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ turi greitos prieigos prie VPN ir „MediaStreamer“ komponentus. Kartu jie veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, atblokuojanti prieigą prie riboto geografinio turinio. Tai taip pat padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Net „ExpressVPN“ svetainėje rasite paskutinių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Žinoma, tai pasakytina apie Sietlą (nes jis yra artimiausias). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Sietlo serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Portlande ir jo greitis buvo 115,58 Mbps.

„ExpressVPN Portland“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Eugene“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Eugenijus turi nuostabų kraštovaizdį ir turi daugybę dalykų, kuriuos galima pamatyti ir nuveikti. Tačiau artimiausia „IPVanish“ serverio vieta yra Sietlas. Štai kodėl norite prisijungti prie ten esančio serverio. Kai tai padarysite, pamatysite, kad susisiekimas mieste yra greitas ir turėtų veikti gerai jūsų poreikiams. Tai daro „IPVanish“ vienu geriausių pasirinkimų naudoti būnant Jevgenijoje.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas12 Mo.Refund
60891200„OpenVPN“, „IKEv2“, L2TP, PPTPVPN programinė įranga7,50 USD58,49 USD7 diena

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo greičiausias VPN JAV atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas viso regiono šalyse. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ Sietle priglobia 41 serverį ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jie pasižymi dideliu greičiu ir gerai veikia. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Sietle ir nustatėme, kad greitis yra 126,88 Mbps.

IPVanish Portland greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias „Eugene“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnio laikotarpio planą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Sietle priglobia daugybę serverių (nes tai yra artimiausia vieta Eugenijui). Deja, klientas nerodo serverio miesto. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Sietle ir, bandydami serverį Portlande, radome 126,34 Mbps našumą.

„NordVPN Portland“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 2 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

4. Geriausias „Eugene“ VPN: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio18 Mo.Refund
60802960„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPSec„Windows“11,99 USD49,50 USD45 diena

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ir kt. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį netoli Eugenijaus, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Sietle. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 120,04 Mbps, kai naudojome bandomąją Portlando vietą.

„CyberGhost Portland“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 3,50 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Eugene“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšysAsmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 28 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Jie išvardijo serverio vietas abėcėlės tvarka pagal šalį. Pasirinkę vietą, galite lengvai susisiekti su vietomis Sietle (nes ji yra arčiausiai Eugenija).

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio2 metai Grąžinti
30473282„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“6,45 USD59,95 USD7 diena

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA „Windows“ klientas yra labai paprastas. Kiek naudosite ir nustatysite, daug to nepadarysite. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 125,44 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Sietlo serverio ir bandė su Portlando testavimo vieta.

„PIA Portland“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą Sietle. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Nors galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašą, manome, kad jums bus gerai su mūsų geriausiomis paslaugomis. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina ir saugumu. Daugelis paslaugų teikėjų turi serverius, esančius Judžine ar jo apylinkėse. Tokiu būdu jums nebus jokių su greičiu susijusių problemų. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti bet kokį turinį. Niekam nepatinka matyti buferio piktogramos, todėl norėsite kuo geresnio greičio. Kai pasinaudosite mūsų vadovu, galėsite priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me