Geriausi „Evanston“ VPT

Evanstonas, IlEvanstonas, Ilinojus – miestas, esantis 12 mylių į šiaurę nuo Čikagos. 2010 m. Joje gyveno 74 000 žmonių. Žinoma, yra daug dalykų, patrauklių toje srityje, kuri daugiausia kyla iš artumo su Čikaga. Be savo buvimo vietos, tai yra Šiaurės Vakarų universiteto „Wildcats“ namai. Jei ketinate aplankyti miestą, neabejotinai norėsite naudoti VPN naudodamiesi viešuoju „WiFi“. Prieš mes jums pasakysime, kodėl tai taip svarbu, peržiūrėkite mūsų geriausių Evanston VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Iki 1830-ųjų Evanstono sritis dažniausiai nebuvo apgyvendinta. Miesto įkūrimas 1851 m. Daugiausia lėmė verslo lyderių grupę, įkūrusią Šiaurės Vakarų vakarų universitetą. Universiteto įkūrėjai pateikė miesto planus nusipirkę kelis šimtus arų žemės žemės iš daktaro Johno Fosterio. Jie pavadino Evanstono miestą Johno Evanso garbei, nes jis buvo vienas iš jų lyderių. Evansas taip pat dalyvavo rankose Kolorado istorijoje.

Šiomis dienomis Evanstone galite rasti daugybę dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Tai apima teatro patirtį, „Grosse Point“ Švyturį, Evanstono istorijos centrą, kelis muziejus, sporto renginius ir dar daugiau. Nesvarbu, ką norite padaryti būdami ten, galite jį rasti ten, jei įtrauksite Čikagą į šią vietovę. Lankantis mieste jums netrūks užsiėmimų.

Beje, tikėtina, kad tai darydami naudosite viešąjį „WiFi“. Jei taip, jums pasisekė. Daugelis įmonių savo klientams siūlo nemokamą viešą „WiFi“ ryšį. Nors tai puiku, ji taip pat gali būti pavojinga. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to kibernetiniams žmonėms yra sunkiau pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums apeiti tinklą ir geografinius apribojimus. Jei jums kada nors buvo uždrausta matyti tam tikrą turinį, jūs jau žinote, kas yra tinklo blokas. Kita vertus, jei jūs kada nors bandėte žiūrėti ką nors internete ten, kur jis buvo transliuojamas per televiziją ir buvo užblokuotas, žinote apie geografinius apribojimus. Tokiu atveju prisijungiate prie VPN kitoje vietoje. Tai privers programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite žiūrėti ar pasiekti turinį taip, kaip tikitės.

Nors tai yra dvi didžiausios priežastys naudoti VPN, tikriausiai rasite kitų. Svarbu apsaugoti savo privatumą nuo elektroninių srautų, ir tai erzina, kai susiduriate su geografiniais blokais. Bet kokiu atveju jūs apimsite VPN. Turėdami visas turimas protokolo parinktis, galite ieškoti kelių. Mes siūlome naudoti arba „IKEv2“, arba „OpenVPN“ šifravimo protokolus. Jei gausite galimybę pasirinkti vieną iš „OpenVPN“ versijų, greičiausia bus UDP versija. Tačiau TCP versija tinka tiems, kurie turi ryšio problemų.

1. Geriausias „Evanston“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Evanstonas yra apie 12 mylių nuo Čikagos. Dėl to gausite gerą atsakymo laiką. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai daro juos mūsų „Evanston“ VPT.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 56 serverius Čikagoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, chi.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Čikagoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 64,05 Mb / s, o jo maksimalus greitis yra toks pats..

„IPVanish“ Čikagos greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Evanston“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Čikagą (nes tai yra artimiausias Evanstono miestas). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Čikagos serverio vietą. Kaip matote, mes Čikagoje išbandėme serverį, kurio greitis buvo 58,03 Mbps.

„ExpressVPN Chicago“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Evanston“ VPT: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6271Austinas, Čikaga, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. „VyprVPN“ „Cloud“ funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padeda vartotojams tokiose šalyse kaip Kinija apeiti vyriausybės cenzūrą..

„VyprVPN“ klientas nesuteikia galimybės pasirinkti konkretaus serverio numerio Čikagoje. Vietoj to, jūs norite pakeisti vietą į Čikagą. Tada klientas jus automatiškai sujungs su geriausiu VPN serveriu Čikagoje. Greičio testo rezultatus galite pamatyti žemiau. Prisijungę prie serverio Čikagoje sugebėjome pasiekti 52,18 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

„VyprVPN Chicago“ greičio testas

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 60 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 5,00 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 3 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „VyprVPN“

Jei jus domina kitos galimybės, nedvejodami pažvelkite į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Mes pasirinkome remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir teikėjais, kurių serveriai yra Čikagoje ar netoli jos. Tokiu būdu jūs žinote, kad pasieksite geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti turinį. Niekas nenori pamatyti savo mėgstamo sporto renginio ar svetainės buferio. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad pasinaudosite mūsų vadovu, kad priimtumėte jums tinkamą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map