Geriausi Filipinų VPT

FilipinaiFilipinų salų tauta yra suvereni šalis, kurią pirmąjį amžiaus šimtmetį valdė JAV, o JAV įtaka vis dar akivaizdi. Šalį sudaro daugiau nei 7000 salų ir ji yra 12-oji pagal gyventojų skaičių pasaulyje. Ši 100 milijonų žmonių šalis yra nepaprastai katalikiška. Nepaisant kai kurių privatumo ir elektroninės komercijos įstatymų, neskelbtinų ar asmeninių duomenų nėra. Kitaip tariant, galiojantys įstatymai nenurodo, ką jie iš tikrųjų gina. Vyriausybė paprastai nežiūri savo piliečių, nebent turi nustatyti mokesčių laikymąsi. Jei neturite realių privatumo apsaugos taisyklių, jei keliaujate į Filipinus, jums būtų protinga naudoti VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Interneto sparta Filipinuose ir toliau gerėja. Nesvarbu, kur esate, visada yra kibernetinių nusikaltėlių, norinčių patraukti nieko neįtariančio asmens duomenis. Tai yra pirmoji priežastis naudoti VPN. Niekas nenori, kad jų slapti duomenys būtų pavogti. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį. Dėl to elektroniniams nusikaltėliams yra daug sunkiau pavogti jūsų duomenis.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nors ten nereikia jaudintis dėl cenzūros, peržiūrėti ar transliuoti turinį, kurį paprastai matysite, gali būti sunku. Dažnai įmonės blokuoja prieigą prie žiniasklaidos, esančios už jų tikslinės srities ribų. Kai prisijungiate prie VPN serverio tame regione, kurį norite peržiūrėti, blokavimo programinė įranga mano, kad esate kažkur kitur. Tiesiog pasirinkite serverį kitame regione ir jums gera eiti.

Tai yra dvi didžiausios VPN naudojimo priežastys, jei lankotės Filipinuose. Prisiregistravę prie paslaugų teikėjo, galbūt, rasite ir kitų naudojimo būdų. Nesvarbu, ar norite apeiti geografinius apribojimus, ar apsisaugoti nuo kibernetinės atakos, esate lengvai uždengtas VPN.

Koks yra geriausias VPN Filipinuose?

Žemiau apžvelgėme keletą veiksnių, kurie mums padėjo nuspręsti geriausius Filipinų VPT:

 • Greitaeigiai serveriai, kurie gerai veikia regione
 • Programų mobiliesiems palaikymas, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Nėra anonimiškumo žurnalai
 • Didelis serverio stabilumas, siekiant išvengti atjungimų
 •  Galimybė apeiti geografiškai ribotą turinį
 • Karinio lygio šifravimas apsaugo jus nuo smalsių akių

Įeikime į dešinę ir pažiūrėkime į geriausius Filipinų VPT:

1. Geriausias Filipinų VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Philippines“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis, tada – Singapūras. Šiuo metu galite pasirinkti vieną iš ten esančių serverių. Mes pasirinkome serverį Singapūre, o greitis buvo 106,83 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Filipinų VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Philippines“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių rajone. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš netoliese esančių serverių. Kaip matote, mes išbandėme serverį Singapūre ir greitis buvo 100,03 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Filipinų VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Philippines“ greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA Filipinuose dirba gerai. Kai prisijungėme prie serverio Singapūre ir gavome 67,73 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Filipinų VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Philippines“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Singapūre (kadangi tai yra artimiausia vieta), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Singapūro ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai. Prisijungėme prie serverio Singapūre ir gavome 84,60 Mbps spartą.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Filipinų VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Šalyje vis sparčiau augant, neturėtų nustebti, kad daugelis VPT turi savo vietą sostinėje. Tai apima „IPVanish“. Iš asmeninių žinių galime pasakyti, kad jis veiks gerai, nesvarbu, kurioje šalies zonoje esate. Galite tikėtis greitų serverių daugiau serverių vietose nei daugelis kitų VPN paslaugų. Dėl šių priežasčių mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Filipinuose.

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ten, kur atliekame greičio testus. Rasite kelias serverio vietas visame regione. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Philippines“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių rajone ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Pvz., Ieškotumėte etiketės, panašios į nml-a01.ipvanish.com. (įsikūrusi Maniloje). Daugeliu atvejų pastebėsite, kad „a“ serveriai yra greičiausi. Ten išbandėme „IPVanish“ serverį („mnl-a05“) ir nustatėme, kad greitis yra 96,52 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jūs galėjote pažvelgti į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų jei norite skirtingų variantų, bet manome, kad jums to nereikės. Mes patys pasirinkome minėtus variantus, nes jie yra patys geriausi. Mūsų pasirinkimą lemiantys veiksniai yra pagrįsti greičiu, saugumu, regioninėmis vietomis ir kaina. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra dideli serverių tinklai, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Patikimi VPT teikėjai yra tie, kurie užtikrins greitus HD turinio srautinio perdavimo iš kitų vietų tinklus ir saugos jūsų privatumą. Be abejo, mūsų atrankos daro abi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map