Fort Vertas, TeksasasFort Vertas, Teksasas yra 15-as pagal dydį JAV miestas. Tai yra Tarrant apskrities apskrities buveinė ir užima beveik 350 kv. Mylių plotą. Nors metro gyvena 874 000 žmonių, metro plotas yra 4 pagal dydį šalyje. Beveik viską, ką norite padaryti lankydamiesi mieste, galite tai padaryti. Tai apima muziejų lankymą, lankymąsi pramogų parkuose, futbolo žaidimų lankymą ar kt. Fort Verte taip pat gyvena Teksaso krikščioniškojo universiteto (TCU) raguotosios varlės. Jei manote, kad ten turite naudotis viešuoju belaidžiu internetu, būtinai naudokite VPN. Peržiūrėkite mūsų geriausių Fort Worth VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
4Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Fort Vertas turi ilgą ir daug pasakojimų turinčią praeitį. 1848–1849 m. JAV karo departamentas įsteigė fortą Trejybės upės Skaidriosios šakies ir Vakarų šakės sankryžoje. Tai buvo vienas iš septynių fortų, skirtų apsaugoti Teksaso naujakurius po Meksikos ir Amerikos karo. Tai yra vardo vardas, generolas majoras Williamas Jenkinsas Worthas mirė 1849 m. Sausio mėn. Nuo choleros, kurią galėjo sugauti iš Trejybės upės. Vėliau 1800-aisiais miestelis išpopuliarėjo, nes buvo stotelė Chisolmo take.

Šiandien miestas yra gana turtingas ir jame yra daug ką nuveikti. Tai apima apsilankymą Fort Wortho kiemuose, architektūroje, muziejuose, muzikos vietose, teatruose, parkuose ir daugelyje kitų. Kaip jau galėjote girdėti, sportas valstijoje yra didžiulis. Nesvarbu, ar norite žiūrėti, kaip TCU „Horned Frogs“ žaidžia NCAA I diviziono futbolą, Teksaso Veslijano universiteto krepšinį, „Bell Helicopter“ ginkluotųjų pajėgų dubenį ar net Nacionalinę koledžų stalo teniso asociaciją, nebūsi toli nuo geros pramogos..

Kai visi apylinkės žmonės ir visi dalykai, kuriuos reikia nuveikti, kai kada naudojasi viešuoju belaidžiu internetu. Nors tai puiku daugumai žmonių, taip pat rasite savo kibernetinių arklių vagių dalį. Tie žmonės tikisi pavogti jūsų asmeninius duomenis, jei nesate apsaugoti. Bt naudodamiesi VPN, jūs sukuriate privatų, saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu, kurį norėtumėte naudoti. Tai apsaugos jūsų slaptą informaciją nuo pavogimo.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums apeiti tinklo apribojimus ir geografinius blokus. Jei bandysite ką nors transliuoti ar pasiekti turinį internete, galite gauti pranešimą, kuriame sakoma, kad turinys jūsų rajone negalimas. Jei esate mokykloje, organizacijoje, įmonėje ar kitose vietose, galite patekti į jų užkardą. Tokiu atveju naudodamiesi VPN, galite apgauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Kadangi VPN šifruoja jūsų duomenis, blokuojančioji programinė įranga negali aptikti to, ką žiūrite. Tokiu būdu galite gauti prieigą prie to, ką norite pamatyti.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Fort Worth“ VPT.

1. Geriausias „Fort Worth“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Dallas“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Žinoma, tai pasakytina apie serverio naudojimą Dalase. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Dalaso serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Dalase ir jo greitis buvo 59,20 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Fort Worth“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Dallas“ greičio testas

Dalase „NordVPN“ yra 35 serveriai. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai pateikė mums Dalaso serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 381-384, 633-644, 793-800, 837-838, 839, 1027-1030, 1037-1040. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų # 642 serverį Dalase ir nustatėme, kad jis spartus – 61,94 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Fort Worth“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„Fort Worth“ yra vienas didžiausių įvairių tipų įmonių centrų ir turi daug ką nuveikti. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai visame mieste, nesvarbu, kur esate. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai daro juos vienu iš mūsų „Fort Worth“ VPT.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Dallas“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia 36 serverius Dalase ir galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui dal-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Dalase, dal.a07.ipvanish.com ir nustatėme, kad greitis yra 63,66 Mbps. Mūsų kabelinis interneto ryšys išauga maždaug tokiu pat greičiu.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias „Fort Worth“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Dallas“ greičio testas

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau jo paprastumas dar nereiškia, kad turėtumėte jį nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 62,07 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Dalaso.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias „Fort Worth“ VPN: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN Dallas“ greičio testas

„StrongVPN“ Dalase yra 6 serveriai. Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti JAV – Dalasas. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie serverio Dalase, mes išbandėme savo greitį ir nustatėme, kad jis yra 61,17 Mbps.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro tik 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „StrongVPN“

Jei ieškote aukščiau pateiktų variantų alternatyvų, visada galite sužinoti mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto nemanome, kad to reikės. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir teikėjais, kurių serveriai yra DFW srityje. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Jei planuojate transliuoti bet kokį turinį, greitis yra labai svarbus. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me