Fortnite„Fortnite“ yra populiarus žaidimas „Epic Games“. Tai konkurencingas internetinis šaulys. „Fortnite“ yra skirtas kompiuteriams, „Xbox One“ ir PS4. Žaidime yra daugiau nei 4 milijonai žaidėjų. Kadangi „Fortnite“ yra toks populiarus, jis gali šiek tiek atsilikti. Norėdami padėti išspręsti šią problemą, rekomenduočiau VPN. VPT leis jums pakeisti jūsų IP adresą į kitą jūsų pasirinktą vietą. Jei pasirinksite serverį šalia to, kur prisijungiate, kad galėtumėte žaisti, ryšys gali būti mažesnis ir greitesnis. Kadangi tai nėra jūsų IP, būsite apsaugoti nuo DDoS atakų. VPT taip pat leis jums išvengti bet kokių geografinių ar užkardų apribojimų, kad galėtumėte žaisti bet kur.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„Fortnite“ yra internetinis „PvP“ šaulys. Žaidimas yra labai sudėtingas ir leidžia sukurti konkurencinę aplinką. Tai yra dvi pagrindinės sritys, į kurias turite sutelkti dėmesį. Vienas iš jų yra kasyba ir amatininkystė. Kitas ginasi ir puola. Žemėlapyje norėsite panaudoti savo kirvį, kad sunaikintumėte automobilius, medžius, riedulius, namus ir dar daugiau. Šie elementai suteiks jums išteklių. Šie ištekliai gali būti naudojami sveikatos paketams, platformoms ir ginklams gaminti. Komodos taip pat galite rasti ginklų ir kitų daiktų.

Antras dalykas, kurį jūs darote, yra puolimas ir gynyba. Kovai su kitais žaidėjais galite naudoti ginklus. Yra penkios pagrindinės ginklų rūšys. „Breacher“ yra puolimo šautuvas, kuris yra geras. Šiame ginkle nėra nei silpnybių, nei stiprybių. „Scoped Bullseye“ yra snaiperinis šautuvas. Tai puikus pasirinkimas, tačiau jis nėra efektyvus arti. „Ninja“ kalavijas puikiai tinka artimųjų priepuoliams, tačiau jo nėra daug. Kryžiuočiai yra šoviniai. Tai puikus artimoje aplinkoje, bet baisus dideliame diapazone. Sulankstomi grindų smaigai yra spąstai, į kuriuos galite patekti, kad pakenktumėte priešams. „Fortnite“ yra keturi pagrindiniai personažų tipai, kuriuos galite žaisti. Jie apima:

  • Konstruktorius: Jie stato fortus greičiau nei kiti ir naudojasi kryžiuočiu.
  • Ninja: Jie gali dvigubai šokinėti ir naudoti „Ninja Swords“.
  • Svetimšaliai: Jie puikiai tausoja medžiagas ir medžioja su „Scoped Bullseye“.
  • Kareivis: Jie puikiai gina fortą su „Breacher“.

Pagrindinis žaidimo būdas yra žaisti kaip būrys ir baigti misijas. Jūs bandote nugalėti „Husk“, kurie yra zombiai, ir kitus monstrus. Keletas misijų, kurias galite atlikti, pavyzdžių: bombos pristatymas, gelbėtojų išgyvenimas per nustatytą laiką ir įvairūs minios režimai. Kitas režimas, kuris yra populiarus žaidime, yra 100 žaidėjų, nemokamų visiems. Šiuo režimu jūs įtraukiate į žemėlapį, kuriame yra 100 žmonių, kad išliktumėte paskutinis išlikęs. Pradėsite be ginklų ir turėsite šiek tiek pasklisti visame žemėlapyje. Kai įgysite išteklių, amato ir kovosite su kitais, lėtai priartėsite prie pabaigos. Kuo arčiau jūs būsite, tuo žemėlapis bus mažesnis. Šis metodas naudojamas pagreitinti žaidimą. Šiame režime galite naudoti bet kurį ginklą, nepriklausomai nuo klasės.

Kaip pašalinti „Fortnite“ IP draudimą

Buvo žinoma, kad „Epic Games“ komanda, „Fortnite“ kūrėjai blokuoja žaidėjus. Problema ta, kad jie nenurodo, kas gali jus uždrausti paslaugų teikimo sąlygomis. Vietoj to, jūsų IP gali būti uždraustas be perspėjimo. Jei taip atsitiks, jums bus užblokuota prieiga prie „Fortnite“. Vienintelis teigiamas dalykas yra tas, kad „Epic Games“ naudoja tą pačią technologiją, kurią naudoja kitos tarnybos, kad blokuotų vartotojus pagal IP adresą. Tai reiškia, kad galite prisijungti prie VPN serverio ir pakeisti savo IP adresą, kad išvengtumėte IP draudimo.

Įeikime į dešinę ir atidžiau pažvelkime į geriausius „Fortnite“ VPT.

1. Geriausias „Fortnite“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Fortnite“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Fortnite“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra gana greitas pagrindinėse vietose aplink JAV.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Fortnite“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Fortnite“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

„Fortnite“ yra populiarus žaidimas, skirtas „Xbox One“, PS4 ir PC. Žaisti nemokama ir sudėtinga. Yra du pagrindiniai režimai, tačiau kūrėjai visada prideda daugiau įvykių. „Fortnite“ yra puikus žaidimas, kurį tikiu, kad jums ir jūsų draugams patiks žaisti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me