Geinsvilis, Florida, yra šiaurinėje valstijos dalyje. Jo gyventojų skaičius yra maždaug 127 000, bet metro plotas – 337 000. 2007 m. „Cities Ranked and Rated“ balsavo už geriausią gyvenimo vietą JAV. Tai yra 5-ojo pagal dydį universiteto studentų miestelio, Floridos „Gators“ universiteto, namai. Mokykla yra pats didžiausias darbdavys mieste. Jei ketinate aplankyti Geinsvilį, naudodamiesi viešuoju „WiFi“, įsitikinkite, kad naudojate VPN. Mes jums daugiau apie tai papasakosime, kai pasižiūrėsite į mūsų geriausius Geinsvilio VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Jei esate susipažinęs su JAV istorija, galbūt jau žinote, kad paleoindėnai Geinsvilio apylinkėse gyveno prieš 12 000 metų. Kai 1539 m. Hernando de Soto perėjo per apylinkes, vietiniai amerikiečiai turėjo mažai pasipriešinimo Europos ligoms. Dėl šios priežasties ligos sunaikino vietines populiacijas. Ispanijos sukilimo slopinimas taip pat sumažino gyventojų skaičių. Ispanai likusius gyventojus pakeitė į Romos katalikybę ir organizavo misijose.

Šiandien keli dalykai patraukia žmones į rajoną. Tai apima Floridos gamtos istorijos muziejų, Harno meno muziejų, Floridos universiteto meno koledžą, taip pat 2 didelius meno festivalius, teatrus, muzikos festivalius ir dar daugiau. Kaip minėjome, mieste gyvena Floridos „Gators“. Jų futbolo komanda yra viena dominuojančių Pietryčių konferencijoje.

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių lankotės mieste, yra didelė tikimybė, kad kada nors naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Prieš atliekant šį veiksmą, svarbu pirmiausia naudoti VPN. Nors visi mėgsta nemokamą „Wi-Fi“ zonos versle, nusikaltėliai taip pat mėgsta. Galite lažintis, kad yra kibernetinių juostų, kurios tik laukia pasinaudojimo visais, kurie prisijungia prie nesaugaus viešojo „WiFi“ tinklo. Jei apsižvalgytumėte ten, kur esate, kažkas, turintis nešiojamąjį kompiuterį, galėtų pavogti jūsų informaciją, kai žiūrite į juos. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to labai sunku niekam įsisąmoninti jūsų neskelbtiną informaciją.

Antroji VPN naudojimo dalis yra padėti jums apeiti tinklo apribojimus ir geografinius blokus. Jie turi daugybę pavadinimų, įskaitant ugniasienes ir užtemimus. Jei esate tinkle ir pastebite pranešimą, kuriame sakoma, kad tai, ką bandote pamatyti, yra užblokuota, tai yra ugniasienė. Panašiai, jei bandysite futbolo rungtynes ​​žiūrėti internetu, būsite užblokuoti, nes jie tai rodo per televiziją. Prisijungę prie VPN serverio, galite priversti blokavimo programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Be to, srautas yra užšifruotas, todėl sunku užblokuoti tai, ko nežinote.

Jei kuri nors iš šių priežasčių ar abi šios priežastys jums yra prasmingos, VPN jus aprėpia. Nesvarbu, prie kurio teikėjo prisiregistruojate, teikėjai pateiks jums daugybę skirtingų protokolų pasirinkimų. Du geriausi naudoti yra „IKEv2“ ir „OpenVPN“. Nors ne visi teikėjai siūlo pirmąjį variantą visose platformose, abu veiks puikiai. Pasirinkdami „OpenVPN“, teikėjai gali jums pasirinkti tarp TCP ir UDP versijų. Jei taip, UDP yra greitesnis, o TCP yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi ryšio problemų.

1. Geriausias Gainesvilio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Geinsvilis yra puiki vieta aplankyti, joje yra daugybė lankytinų vietų ir puikus oras. Tačiau mieste nėra serverių. Štai kodėl turėtumėte prisijungti prie serverio Atlantoje (nes tai yra arčiausias miesto rajonas). Kai tai padarysite, pamatysite, kad susisiekimas mieste yra greitas ir turėtų veikti gerai jūsų poreikiams. Tai daro „IPVanish“ vienu geriausių pasirinkimų naudoti būnant Geinsvilyje.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas12 Mo.Refund
60891200„OpenVPN“, „IKEv2“, L2TP, PPTPVPN programinė įranga7,50 USD58,49 USD7 diena

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo greičiausias VPN JAV atliekant greičio testus. Visame regione rasite kelias šalies serverių vietas. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 50 serverių Atlantoje (artimiausias serveris regione) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje, atl-a47, ir nustatėme, kad greitis yra 129,95 Mbps.

IPVanish Jacksonville greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias Gainesvilio VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Greitos „ExpressVPN“ serverio prieigos ir „MediaStreamer“ derinys veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad būtų atblokuotas geografiškai užblokuotas turinys. Ši paslauga ne tik padės užšifruoti jūsų ryšį, bet ir atblokuos tiesioginius sporto renginius. „ExpressVPN“ svetainėje yra net naujausių tiesioginių pramogų ir sporto renginių sąrašas.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje ir greitis buvo 68,01 Mbps.

„ExpressVPN Jacksonville“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias Gainesvilio VPT: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio18 Mo.Refund
60802960„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPSec„Windows“11,99 USD49,50 USD45 diena

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ir kt. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį netoli Geinsvilio, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra daugybė serverių Atlantoje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 122,51 Mbps.

„CyberGhost Jacksonville“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 3,50 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Gainesvilio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Atlantoje (nes jis yra netoli Geinsvilio). Deja, klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai mums pateikė „Atlanta“ serverių numerius. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Atlantoje ir nustatėme, kad našumas yra 98,41 Mbps.

„NordVPN Jacksonville“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 2 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias Gainesvilio VPT: VIP

Privatus interneto ryšysAsmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 28 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Jie išvardijo serverio vietas abėcėlės tvarka pagal šalį. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų Atlantoje.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio2 metai Grąžinti
30473282„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“6,45 USD59,95 USD7 diena

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA „Windows“ klientas yra labai paprastas. Kiek naudosite ir nustatysite, daug to nepadarysite. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 126,47 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Džeksonvilio serverio (arčiausio rajone)..

PIA Jacksonville greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą Geinsvilyje. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Nors manome, kad pateikėme jums geriausius galimus variantus, visada galite pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Mūsų pasirinkimas pagrįstas greičiu, patikimumu, kaina ir saugumu. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius, esančius tame pačiame Geinsvilio regione ar aplink jį. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Žinoma, visos mūsų galimybės turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti turinį. Stebėti tiesioginį sporto renginį gali būti nelinksma, jei jis svarbių žaidimų metu buferis. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite rasti geriausią variantą pagal jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me