„Google Play“ muzika„Google Play“ muzika yra muzikos transliacijos paslauga, kuri birželio 23 d. Išleido nemokamą versiją, kaip būdas konkuruoti su „Apple“ transliacijos paslauga., „Apple Music“, bus išleistas birželio 30 d. Kaip ir kai kurios kitos transliacijos paslaugos, „Google“ turi dvi skirtingas versijas. Nauja nemokama paslauga leidžia nemokamai išklausyti iki 50 000 dainų, tačiau ją palaiko skelbimai. Paslaugos „Visateisė prieiga“ versija yra 9,99 USD per mėnesį ir suteikia galimybę neribotai transliuoti 30 milijonų dainų „Google“ bibliotekoje. Šiuo metu jie siūlo paramą 65 šalims. Tačiau jei buvote nepalaikomoje šalyje, vis tiek galėtumėte klausytis „Google Play“ muzikos (vadinamos GPM) bet kur naudodami VPN.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Nors „Google“ prieš trejus metus atidarė mokamą jų paslaugos versiją, jie taip pat nusprendė išleisti nemokamą skelbimų palaikomą versiją. Šio žingsnio laikas buvo aiškiai apgalvotas, bandant konkuruoti su didžiausiu jų konkurentu. Nors „Google“ vėluoja į augančios nemokamos muzikos transliacijos paslaugų rinką, jie mano, kad gali tai padaryti geriau. Tai sakė, įmonėms patinka Spotify ir Pandora gali pasiūlyti tas pačias paslaugas, kurias „Google“.

„Google Play“ muzika leis jums išsaugoti ir transliuoti iki 50 000 dainų iš savo kolekcijos. Jie taip pat teikia ekspertus, kurie kuria rankomis sukurtas muzikos stotis jums, kad jums to nereikėtų. Jei norite konkrečių dalykų, jie siūlo stotis pagal dešimtmetį, nuotaiką, žanrą ar veiklą. Norėdami sukurti panašios muzikos stotį, galite ieškoti pagal atlikėją, pavadinimą ar dainą. Čia yra sąrašas veiklų, kurias sukūrė radijo stotys. Mėgaukitės tomis ir kitomis puikiomis funkcijomis naudodamiesi „Google Play“ muzika.

  • Prabundu laimingas
  • Stiprinti savo energiją
  • Įėjimas į žvėries režimą
  • Sportuoti
  • Vairuoja
  • Pramogos darbe
  • Draugų turėjimas
  • Neatsitraukia
  • Prieš miegą
  • Visiškai nauja muzika

Turėdamas visas šias galimybes „Google“ nori pateikti garso takelį visam gyvenimui. Buvo sakoma, kad muzika daro gyvenimą geresnį. Nesvarbu, ar vairuojate, atsipalaiduojate, treniruojatės ar net ruošiatės žaisti mėgstamą vaizdo žaidimą, puiku turėti muziką, kad galėtumėte klausytis, kad tai atitiktų nuotaiką ar situaciją. Net jei jums patinka klausytis 80-ųjų muzikos, „Google Play“ muzika jus įtraukė.

Jei keliaujate į šalį, kuri nėra palaikoma diapazone, jums bus suteikta geografinė blokada. Geografinis blokavimas yra technologija, atpažįstanti vartotojo buvimo vietą pagal IP adresą, todėl jums reikia geros VPN paslaugos. VPT leis prisijungti iš bet kurios vietos, kur yra internetas. Kodėl turėtum būti be savo muzikos?

Kita svarbi priežastis naudoti VPN yra susijusi su saugumu. VPT šifruoja jūsų duomenis, kad apsaugotų juos nuo žmonių, keliančių nemandagius tikslus. Gavus tiek daug pranešimų apie žmonių įsilaužimus, saugumas kelia didelį susirūpinimą. Du klausimai, į kuriuos turite atsakyti, yra „Kodėl verta pasidomėti bet kokiu savo duomenimis?“ ir „Kurį VPN pasirinktumėte?“

Laimei, mes turime keletą rekomendacijų, kurios turėtų palengvinti padėtį. Visi mūsų pasirinkimai turi pasirinktinius klientus, todėl pradėti yra taip paprasta, kaip išsirinkti šalį ir paspausti mygtuką. Jei nerimaujate dėl saugumo, mes rekomenduojame „ExpressvPN“. Jie siūlo VPN paslaugą be žurnalų, taip pat funkciją „žudyti“, kuri sustabdo jūsų VPN ryšį bet kuriuo metu, kai sumažėja internetas. Ši funkcija padeda apsaugoti jūsų privatumą, kai iš naujo nustatomas VPN ryšys.

Jei norite tik įsitikinti, kad turite prieigą prie savo muzikos, „ExpressvPN MediaStreamer“ yra puikus pasirinkimas. Tai išmanioji DNS funkcija, kuri panaikins bet kokius geografinius apribojimus, neprarasdama greito šifravimo. Abi paslaugos prieinamos visiems „ExpressvPN“ nariams.

Netrukus atidžiau apžvelgsime geriausius „Google Play“ muzikos VPN:

1. Geriausias „Google Play“ muzikos VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Google Play“ muzikos VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Google Play“ muzikos VPT: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Google Play“ muzikos VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Google Play“ muzikos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Mes manome, kad jūs būsite patenkinti pasirinkimais čia. Mes atidžiai juos pasirinkome, remdamiesi kitomis pagrindinėmis VPN paslaugomis, atsižvelgdami į privatumą (žurnalo politika ir šifravimas), serverio vietas, greitį, funkcionalumą, patikimumą ir kainą. Mes taip pat ėmėmės paslaugų, naudodami gerą VPN serverių tinklą visame pasaulyje. Nors mes pasirinkome jums keletą rimtų pasirinkimų, nedvejodami apsilankykite mūsų sąraše 10 geriausių VPN paslaugų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me