Geriausi „Green Bay“ VPN

Green Bay ViskonsinasŠtai 5 geriausių „Green Bay“ VPN paslaugų sąrašas.


 1. „ExpressVPN“Mūsų geriausias pasirinkimas. Greitas, puikiai tinka transliacijai.
 2. „NordVPN“ – Saugūs VPN serveriai netoliese Čikagoje.
 3. „CyberGhost“ – Puikiai tinka pradedantiesiems, serveriams rajone.
 4. „Surfshark“ – Paprastas naudoti su VPN serveriais Ilinojuje.
 5. Privatus interneto ryšys – „P2P“ draugiškas su serveriais regione.

Green Bay yra JAV miesto ir apygardos Brauno apygardos būstinė Viskonsino valstijoje. Jis yra Mičigano ežero pabaseinyje. Miestas buvo pramoninė meka, o jų futbolo komandos pavadinimas „Green Bay Packers“ yra nuoroda į mėsos pakavimo įmones. Palyginti su kitais NFL miestais, tikrasis „Green Bay“ yra palyginti mažas. Jei ketinate aplankyti miestą, prieš prisijungdami prie bet kurio viešojo „Wi-Fi“, norėsite prisijungti prie VPN.

Daugiau nei tikėtina, kad apsilankydami mieste turėsite prastovų. Nors kai kurie lankytojai darys kitus dalykus, dauguma žmonių bent kartą naudosis viešuoju belaidžiu internetu. Belaidis internetas yra visur, ir jūs galite lažintis, kad jį siūlo daugybė įstaigų, esančių Green Bay ir šalia jos. Dauguma mano, kad tai puiki galimybė naudotis, ir kibernetiniai nusikaltėliai sutiktų. Nors tai padės jums išsaugoti duomenis savo duomenų plane arba suteiks jums didesnį greitį, tai taip pat paliks jus pažeidžiamus elektroninių pagrobėjų. Kai naudojate VPN, galite padėti apsaugoti neskelbtiną informaciją nuo žmonių, kurie norėtų pavogti jūsų informaciją.

Kita priežastis naudoti VPN būnant Green Bay yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nesvarbu, ar esate keliautojas, ar sporto gerbėjas, retkarčiais galite patirti geografinius apribojimus ar elektros energijos tiekimo nutraukimą. Jei jums patinka žiūrėti sportą ir lankotės mieste, jūs jau žinote, kad jums bus užkirstas kelias pamatyti vietines komandas internete dėl licencijavimo teisių. Kitos vietos, kuriose galite rasti apribojimų, yra kolegijos, korporacijos ir net kelios viešosios „WiFi“ vietos. Prisijungus prie VPN serverio kitame mieste, blokuojanti programinė įranga manys, kad esate kažkur kitur. Gera VPN paslauga padės jums išvengti tokio tipo apribojimų.

Nors yra ir kitų VPN naudojimo tikslų, būtent tos yra pagrindinės priežastys, kodėl reikia naudoti VPN. Kai tik jūs užsiregistruosite, greičiausiai rasite kitų naudojimo būdų. Ši paslauga apima jūsų apsaugą nuo privatumo iki geografinių apribojimų. Kai būsite pasirengę pasirinkti paslaugą, turite atsižvelgti į keletą dalykų.

Koks yra geriausias Green Bay VPN?

Remdamiesi šiais kriterijais, mes sugebėjome sudaryti geriausių „Green Bay“ VPN sąrašą:

 • Galimybė žiūrėti ir peržiūrėti geografiškai užblokuotą turinį ir tiesioginį sportą
 • VPN tinklo patikimumas leidžia ilgą ryšio laiką
 • Programos, skirtos kelių platformų mobiliesiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Greiti serveriai Green Bay regione
 • Teikėjai, neturintys žurnalų politikos
 • Karinio laipsnio šifravimas jūsų privatumui apsaugoti

Čia be jokių delsimų pateikiamas geriausių „Green Bay“ VPN paslaugų sąrašas:

1. Geriausias „Green Bay“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“„ExpressVPN“ yra geriausias „Green Bay“ pasirinkimas

 • Geriausia kaina – 6,67 USD / mėn. 15 mėnesių (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Firestick“, maršrutizatorius
 • Tinklas – 160 serverių vietų 94 šalyse
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio Britanijos Mergelių salose

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Green Bay“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia jums pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau jums nereikia pasirinkti greičiausio konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Žinoma, tai pasakytina apie Green Bay. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Mineapolio serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Mineapolyje iki Green Bay ir jo greitis buvo 108,58 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Green Bay“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ turi saugius VPN serverius Čikagoje

 • Geriausia kaina – 3,49 USD / mėn. 36 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Firestick“
 • Tinklas – 87 serverių vietos 59 šalyse
 • Medienos ruošos politika – Neužregistruojamas VPN, esantis Panamoje

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Green Bay“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje (nes jis yra arčiausiai). Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme JAV serverį Čikagoje ir nustatėme, kad jo našumas yra 107,31 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Green Bay“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“„CyberGhost“ puikiai tinka pradedantiesiems, turintiems serverius rajone

 • Geriausia kaina – 2,75 USD / mėn. 36 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 112 serverių vietų 90 šalių
 • Medienos ruošos politika – Rumunijoje nėra VPN, kurio nėra

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Green Bay“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį netoli Green Bay, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn į JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Čikagos srityje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 104,31 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Green Bay“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“„Surfshark“ lengva naudoti su serveriais Ilinojuje

 • Geriausia kaina – 1,99 USD / mėn. 24 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 68 serverių vietos 61 šalyje
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio Britanijos Mergelių salose

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark Green Bay“ greičio testasAtlikdami „Green Bay“ bandymus norėjome pasirinkti šioje vietoje esantį serverį. Prisijungę tiesiog spustelėkite vietos skirtuką ir įveskite vietą paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie serverio, esančio Čikagoje. Kai prisijungėme prie serverio ir išbandėme Green Bay, greitis buvo 107,99 Mbps.

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

5. Geriausias „Green Bay“ VPN: privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto ryšysVIP yra P2P draugiškas su regiono VPN serveriais

 • Geriausia kaina – 3,33 USD / mėn. 12 mėnesių (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 52 serverių vietos 30 šalių
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio JAV

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA „Green Bay“ greičio testasPIA „Windows“ klientas yra labai paprastas. Kiek naudosite ir nustatysite, daug to nepadarysite. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 103,73 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Čikagos serverio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Ieškantiems daugiau galimybių visada galite sužinoti mūsų svetainę 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto turėtumėte būti patenkinti variantais, kuriuos jums pateikėme aukščiau. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius, esančius Grin Bėjoje ar šalia jo. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad pasinaudosite mūsų vadovu, kuris padės priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map