Geriausi Gruzijos VPT

Gruzijos šalisGruzija yra Eurazijoje ir yra buvusi sovietinė valstybė. Joje gyvena 3,79 mln. Gyventojų, o gyventojų tankis yra 138 km / m. Yra keletas gerų priežasčių aplankyti šią šalį, įskaitant gerą ir pigų maistą, nebrangius muziejus, istorines vietas ir dar daugiau. Nors internetas šalyje yra gerai žinomas, turite būti tikri, kad naudojatės VPN, jei planuojate naudoti viešąjį „WiFi“. Apie tai trumpai paaiškinsime. Tačiau pirmiausia pažiūrėkite į geriausių Gruzijos VPT sąrašus.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
2PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
4„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Remiantis „Freedomhouse.org“ ataskaita, Gruzija yra laisva žiniatinklio šalis. Vis dėlto artumo su Rusija pakanka daugeliui susirūpinti. Štai kodėl jūs turite naudoti VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą būdami ten. Tai padarius, dėl jūsų saugaus ir privataus ryšio visiems bus daug sunkiau sukompromituoti jūsų duomenis ar stebėti jūsų veiklą.

Antroji priežastis, kodėl verta naudoti VPN būnant Gruzijoje, yra padėti jums apeiti vyriausybės cenzūrą ir geografinius blokus. Nors nėra slegiančių įrodymų, yra požymių, kad vyriausybė tam tikrais atvejais manipuliuoja internetu. Norėdami išspręsti šias problemas, turėsite prisijungti prie VPN kitoje vietoje. Dėl to bet kuriai blokuojančiai programinei įrangai bus sunku užblokuoti tai, ką matote.

Koks yra geriausias VPN Gruzijoje?

Nors interneto naudojimas yra pagrindinė šalies teisė, artumas Rusijai mus šiek tiek jaudina. Dėl to svarbu apsisaugoti nuo vagių. Štai kodėl pirmiausia sutelksime dėmesį į saugumą ir papasakosime, koks yra geriausias VPN Gruzijoje.

 • Griežta jokių žurnalų politika, kad jūs būtumėte saugus Gruzijoje
 • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, padedantis apsaugoti jūsų privatumą nuo smalsių akių būnant regione
 • Galimybė apeiti ugniasienes ir vyriausybės cenzūra būnant rajone
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Greiti serveriai, kurie gerai veikia Gruzijoje ir regione
 • Teikėjai, turintys didelius ir stabilius tinklus, kurie padės pašalinti nutrauktus ryšius

Dabar pažvelkime į keletą geriausių Gruzijos VPT.

1. Geriausias VPN Gruzijoje: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Georgia“ greičio testasTiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Gruzijoje. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Tbilisio. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 121,46 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

2. Geriausias Gruzijos VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Georgia“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Gruzijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Gruzijoje. Prisijungėme prie vieno iš jų Tbilisyje ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 27,80 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

3. Geriausias Gruzijos VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Georgia“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Europą ir atidarykite Gruziją. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Tbilisyje, Gruzijoje, greitis buvo 5,85 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

4. Geriausias Gruzijos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei norite užsisakyti ilgesnį laiką. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Georgia“ greičio testasTbilisyje „NordVPN“ yra keletas serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Tbilisyje, Gruzijoje, ir atsisiuntimo greitis buvo 1,21 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,99 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

Dabar galite pamatyti aiškias priežastis, dėl kurių verta naudoti VPN būnant Gruzijos šalyje. Aišku, mūsų tinklapyje rasite kitų teikėjų 10 geriausių VPN sąrašų. Visi teikėjai veiks gerai, tačiau mes optimizavome savo sprendimus, kad suteiktume jums geriausius variantus Gruzijai. VPN apsauga yra gera idėja, nesvarbu, ką planuojate daryti šalyje. Naudodamiesi mūsų vadovu mes padėsime jums priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map