Geriausi Hiustono VPN

HiustonasHjustonas, Teksasas yra daugiausiai gyventojų turintis miestas antroje pagal dydį valstijoje JAV. Tai taip pat yra 5-as pagal dydį metro rajonas apskrityje, kuriame gyvena šiek tiek daugiau nei 6,3 milijono žmonių. Miestas yra žinomas dėl daugybės skirtingų dalykų, pradedant sveikatos apsauga ir baigiant kosmosu, ir yra pats įvairiausias valstijoje. Nors Hjustono patrauklumą lemia daugybė veiksnių, viešo „WiFi“ naudojimas neužsakius VPN paslaugos yra bloga idėja. Paaiškinsime daugiau po akimirkos. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių Hiustono VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Dėl visko, kas vyksta Hiustone, ir viso turizmo, daugelis įstaigų siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį savo globotiniams. Nors tai yra puikus dalykas daugeliui žmonių, jis tinka ir nusikaltėliams. Tai yra puiki priežastis naudoti VPN. Sukūrę saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu, jūs žymiai sumažinsite galimybę pavogti jūsų neskelbtinus duomenis. Jei jo nenaudojate, paliekate atvirą ir pažeidžiamą.

Kita priežastis, kodėl galbūt norėsite naudoti VPN, yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Kartais įmonės, mokyklos, kolegijos ir net šalys naudoja technologijas, kad neleistų jums matyti turinio ne tam tikroje srityje. Jei bandysite srautiniu būdu transliuoti turinį iš kito regiono, kuriame nesate šiuo metu, tos grupės nematys jo. Prisijungę prie VPN galite apeiti tokio tipo blokus.

Šios dvi priežastys yra pagrindinės VPN naudojimo sąlygos lankantis Hiustone. Prisiregistruodami prie savo paskyros, galite pastebėti ir kitų priežasčių. Norėdami apsaugoti savo privatumą ar išvengti geografinių blokų, abu tikslus galite pasiekti naudodamiesi VPN. Dabar mes kalbėsime apie specifiką. VPT apsaugo jus naudodamiesi šifravimo protokolais. Nepaisant to, gali būti sunku pasirinkti gerą teikėją ar net protokolą.

Koks yra geriausias Hjustono VPN?

Norėdami nustatyti, kuris atsakymas yra geriausias, mes pažvelgėme į keletą skirtingų veiksnių.

 • Teikėjai, kurie netvarko žurnalų
 • Karinio laipsnio šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą
 • Puikiai veikiantys serveriai Hiustono srityje
 • Tinklo stabilumas padeda išvengti atjungimų
 • galimybė apeiti sporto užtemimus ir geografinius apribojimus
 • Programos daugeliui skirtingų platformų

Čia be papildomų delsimo pateikiame geriausių Hiustono VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Hiustono VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Houston“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia jums pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau jums nereikės pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks geriausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Dalasą (nes tai yra artimiausias pasirinkimas Hiustone). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Dalaso serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme Hiustone, o greitis buvo 203,21 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Hiustono VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Houston“ greičio testasDalase „NordVPN“ yra keletas serverių, ir jūs galite naudoti bet kurį iš jų. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Išbandėme JAV serverį Dalase iki Hiustono ir gavome 185,57 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Hiustono VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Houston“ greičio testasMes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 75,73 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Hiustono.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Hiustono VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Houston“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Dalase, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn į JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Dalase. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Hiustone. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 92,08 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Hiustono VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Houston“ greičio testas„IPVanish“ priegloba virš 30 serverių Hiustone ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kai išbandėme „IPVanish“ serverį Hiustone, „bom-c06“, sužinojome, kad greitis yra 154,40 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Dabar, kai pažvelgėte į aukščiau pateiktus pasirinkimus, mūsų tinklapyje yra ir kitų variantų viršuje 10 VPN paslaugų sąrašą. Tačiau mes manome, kad aukščiau išvardyti sprendimai yra geriausi. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, kurių serveriai yra Hiustone ar jo apylinkėse. Tai darydami turėsite prieigą prie geriausio greičio. Greitis gali būti veiksnys, jei planuojate transliuoti bet kokį turinį. Kadangi visos mūsų galimybės turi gerus tinklus, pasirinkdami galite suklysti. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite padaryti geriausią pasirinkimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map