HonkongasHonkongas yra autonominė Kinijos valstybė, esanti maždaug 12 mylių nuo žemyno. Nepaisant to, kad jai taikoma Kinijos valdžia, ji yra visiškai kitokia. Tai išplaukia iš 99 metų nuomos, kurią D. Britanija surengė nuo 1898 iki 1997 m. Šis paslaptingas regionas yra žinomas dėl savo rytų, vakarų jausmo ir aukšto ekonominės laisvės lygio. Taip pat pastebėtina, kad tai yra didžiausias reeksporto centras pasaulyje. Jei ketinate aplankyti šį laukinį miestą / valstiją, norėsite naudoti VPN. Tam yra keletas puikių priežasčių, tačiau trumpai apie jas pakalbėsime. Dabar siūlome pažvelgti į mūsų sąrašą, kuriame pateikiami geriausi Honkongo VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5VyprVPN3,75 USDVyprVPN73Žymimasis langelis

Honkongas yra vienas didžiausių verslo centrų pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad šalis turi dalį verslo ir laisvalaikio kelionių. Didžiąją dalį ekonomikos sektorių sudaro didmeninė ir mažmeninė prekyba, restoranai ir viešbučiai. HK vyriausybė neturi jokios privalomos išlaikymo politikos, tačiau Kinija stebės, ar svetainėse nėra slapto pobūdžio politinio turinio. Tai reiškia tol, kol jūs nekalbate prieš Kinijos vyriausybę, paprastai esate paliktas vienas.

Atrodo, kad HK piratavime yra įdomus paradoksas. Jei teismai paskelbia pranešimus apie panaikinimą, informacijos pateikti nėra. Galutinis rezultatas reiškia, kad pašalinimo pranešimai yra ignoruojami ir yra mažai ką galima padaryti, kad būtų galima realiai jį valdyti. Atrodo, kad Honkongas gyvena pagal savo taisykles. Tai lemia priežastis, dėl kurių mes naudojame VPT būdami Honkonge.

Tai, kad Kinijos vyriausybė paprastai netrukdo Honkongo lankytojams, dar nereiškia, kad ši politika bus tęsiama. Jei jie tai jaučia, jie gali gauti prieigą prie jūsų informacijos. Be to, galite lažintis, kad visur yra kibernetinių nusikaltėlių, kurie laukia pasinaudodami keliautojais. Jei naudojatės kokiu nors viešuoju „WiFi“ ryšiu, galite būti apsaugoti nuo puolimo. Prisijungdami prie pasirinkto serverio sukuriate užšifruotą ryšį. Tai padės apsaugoti jus nuo visų, norinčių pavogti jūsų informaciją.

Kita svarbi priežastis yra atblokuoti turinį iš skirtingų regionų. Pavyzdžiui, kai kurios srautinio perdavimo paslaugos turi skirtingas bibliotekas, atsižvelgiant į tai, kur esate. Bt prisijungę prie serverio norimame regione galite gauti prieigą prie to regiono, kaip ir ten, kur buvote. Neapsiribokite savo buvimo vieta.

Apsaugodami asmeninę informaciją nuo vagių ir išvengdami geografinių blokų, naudodami VPN galėsite pasiekti šiuos tikslus. Tačiau prisiregistravę prie paslaugos, galite pastebėti kitus naudojimo būdus. Dabar, kai pamatysite, kodėl VPT yra svarbūs Honkonge, pasidalysime, ko reikia pasirinkti, kai pasirinksite. Pakalbėkime apie protokolus.

Bendruomenėje yra daugybė protokolų. Tačiau norėsite pasirinkti „OpenVPN“, kai tik galėsite. Tai pagrįsta jo greičiu ir saugumu. Dėl atviro šaltinio struktūros jis yra geriausias. Jei galite pasirinkti tarp TCP ir UDP versijų, jie abu veikia gerai. Skirtumas tas, kad UDP yra greitesnis, tačiau TCP padeda, jei kyla ryšio problemų.

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Honkongo VPT.

1. Geriausias Honkongo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN China“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto. Norėdami pradėti, norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“ ir paieškos laukelyje įrašyti Honkonge. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Honkonge ir jo greitis buvo 57,33 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Honkongo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Honkongas yra nuostabus miestas ir ypatingo ekonominio regiono dalis. Čia yra dauguma, jei ne visi Kinijos serveriai. Štai kodėl turėtumėte prisijungti prie ten esančio serverio. Kai tai padarysite, pamatysite, kad susisiekimas mieste yra greitas ir turėtų veikti gerai jūsų poreikiams. Tai daro „IPVanish“ vienu geriausių pasirinkimų naudoti būnant Honkonge.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo greičiausias VPN JAV ir Azijoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas viso regiono šalyse. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

IPVanish Honkongo greičio testas

„IPVanish“ yra 19 serverių Honkonge (artimiausias serveris regione) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kaip bebūtų keista, jie Honkonge pateikia serverius dviem skirtingais būdais. Nors juos galite rasti pasirinkę Kiniją, tada Honkongą, taip pat galite rasti kitą rinkinį, jei kaip šalį pasirinksite Honkongą. Išbandėme „IPVanish“ serverį Honkonge, „hkg-c18“, ir nustatėme, kad greitis yra 55,06 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias Honkongo VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Chengdu greičio testas

PIA „Windows“ klientas yra labai paprastas. Kiek naudosite ir nustatysite, daug to nepadarysite. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 58,57 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Honkongo.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Honkongo VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN Guangzhou“ greičio testas

„StrongVPN“ priglobia daugybę serverių Honkonge (nes tai yra artimiausias regionas). Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti Honkongas – Honkongas. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie serverio Honkonge, mes išbandėme savo greitį ir nustatėme, kad jis yra 61,36 Mbps.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro tik 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „StrongVPN“

5. Geriausias Honkongo VPT: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. „VyprVPN Cloud“ funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padeda vartotojams tokiose šalyse kaip Kinija apeiti vyriausybės cenzūrą..

„VyprVPN Wuhan“ greičio testas

„VyprVPN“ klientas leidžia pasirinkti norimą naudoti miestą. Žinoma, jūs norite pasirinkti vieną, esantį Honkonge. Iš ten. klientas automatiškai sujungs jus su geriausiu VPN serveriu Honkonge. Kadangi galite pasirinkti konkretų protokolą, jie siūlo naudoti savo nuosavybės protokolą, kurį jie vadina chameleonu. Prisijungę prie serverio Honkonge mums pavyko pasiekti 19,68 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 60 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro vos 5 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „VyprVPN“

Štai mūsų 10 geriausių VPN paslaugų dėl skirtingų variantų, tačiau manome, kad jus labiausiai patenkins mūsų paminėti pasirinkimai. Mes pasirinkome šiuos pasirinkimus, palyginti su kitais, atsižvelgiant į saugumą, regioninę vietą, greitį ir kainą. Mes taip pat ieškojome paslaugų su tinkamu VPN serverių tinklu, prie kurių galbūt norėsite prisijungti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me