ČikagojeNors Čikaga, Ilinojus buvo įtraukta tais pačiais metais, kai 1837 m. Buvo Atlanta, didesnio metro rajono gyventojai sprogo. Šiandien ji yra trečia pagal dydį JAV. Yra daugybė dalykų, dėl kurių miestas yra populiarus lankytinas objektas. Nuo istorijos iki sporto iki didelių įmonių, žmonės atvyksta į Čikagą iš viso pasaulio. Tai taip pat tapo populiaria susitikimų vieta. Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių keliauti į miestą, yra keletas svarių priežasčių naudoti VPN ten būnant. Apie tai netrukus papasakosime daugiau. Pirmiausia peržvelkite mūsų geriausių Čikagos VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Jei ketinate netrukus keliauti į Čikagą, rasite daug ką nuveikti ir pamatyti. Yra muziejų, zoologijos sodų ir net kranto linija, kuria galėsite mėgautis. Jei jie į tave nesikreipia, gali būti padaryta daugybė kitų dalykų. Sporto gerbėjai yra gydomi su „Chicago Bears“, „Bulls“ ir „Blackhawks“, kurie beveik metus jaudinasi. Jei planuojate žiūrėti savo mėgstamą Čikagos komandą, VPT padės atblokuoti geografinius ir „blackout“ apribojimus.

Atsižvelgiant į Čikagos dydį, pirmoji priežastis naudoti VPN yra privatumas. Nemokamas „Wifi“ yra puikus, tačiau gali atkreipti nepageidaujamą dėmesį. Niekada negali žinoti, kada kas nors tavęs laukia prisijungdamas prie nemokamos vietos, kad galėtų pavogti neskelbtinus duomenis. Tai lengva padaryti, jei esate neapsaugotas.

Keliaujantiems į miestą iš kitų vietų gali prireikti prisijungti prie savo gimtojo regiono ar kitų. Jei bandysite tai padaryti nenaudodami VPN, galite susidurti su geografiniais apribojimais. Tai yra taikomi apribojimai, kad vartotojai negalėtų peržiūrėti turinio, jei jis yra tam tikroje srityje arba už jos ribų. To pavyzdys yra tai, kad jūs negalite pamatyti savo vietinių naujienų internete, nes jūsų ten nėra. Tiesiog prisijunkite prie VPN savo gimtajame regione, ir tai padės jums išvengti šių blokų.

Koks yra geriausias VPN Čikagoje?

Mūsų geriausių Čikagos VPT sąrašas yra pagrįstas šiais kriterijais:

  • Greičio testai atlikti su VPN serveriais Čikagoje
  • Tinklo patikimumas transliuojant tiesioginį sportą
  • Aukštas šifravimo lygis apsaugo jūsų internetinį privatumą
  • Pirmenybė teikiama VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
  • „Kodi“, „torrent“ srauto ir populiarių internetinių žaidimų palaikymas.
  • Programos mobiliesiems ir transliacijos palaikymas „Amazon Firestick“ vartotojams

Čia be papildomų delsimo pateikiame geriausių Čikagos VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Čikagos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Chicago“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Čikagą. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti serverio vietą. Nors „ExpressVPN“ turi serverius Čikagoje, jų Kanzas Sičio vieta veikia geriau. Kaip matote, mes išbandėme serverį KC į Čikagą ir greitis buvo 231,58 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Čikagos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Chicago“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Čikagoje ir atsisiuntimo greitis buvo 171,20 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Čikagos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Čikagos greičio testasMes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 178 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Čikagos.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Čikagos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Chicago“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Čikagoje. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 62,90 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Čikagos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Mums buvo malonu apsilankyti Čikagoje per Šv. Patriko dienos paradą 2017 m. Ir buvome labai patenkinti „IPVanish“ pasirodymu iš mūsų viešbučio ir visame mieste. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai daro juos mūsų VPT Čikagoje.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ Čikagos greičio testas„IPVanish“ priglobia 56 serverius Čikagoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, chi.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Čikagoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 94,85 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir dar daugiau, už labai protingą kainą. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, kurių serveriai yra Čikagoje. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me