Geriausi Čilės VPT

ČilėČilė yra ilga ir siaura šalis, esanti vakarinėje Pietų Amerikos pakrantėje. Nors to nežinotumėte, šalis pagal dydį pasaulyje užima 37 vietą. Tai aukščiausias žemyno pastatas, kurio aukštis 64 aukštai. Šalyje yra daug gražių vietų, įskaitant jų sostinę Santjagą. Jei ketinate keliauti į Čilę, nenorėsite naudotis viešuoju internetu be VPN. Paaiškinsime daugiau per akimirką, bet pirmiausia pažvelkime į geriausių Čilės VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Čilė nepriklausomybę nuo Ispanijos įgijo 1810 m. Manoma, kad šalies pavadinimas kilęs iš vietinės kultūros, reiškiančios kraštą. Žinoma, egzistuoja kultūros įrodymai, datuojami dar ilgai prieš nepriklausomybę. Šiuo metu šalies vyriausybė yra vieninga prezidento konstitucinė respublika ir stabiliausia Pietų Amerikoje.

Dėl savo dydžio ir ilgio šalyje yra daugybė įvairių klimato rūšių, kuriomis galima mėgautis. Nuo Andų kalnų iki paplūdimio iki dykumos iki atogrąžų sričių pietuose, ten gali būti įvairiausias klimatas. Jei ieškote naujo tipo potyrių, juos lengvai rasite kur nors šalyje. Tiesiog būtinai apsirengkite tinkamai pagal jūsų pasirinktą vietovę ir metų laiką.

Interneto prieiga ir privatumas Čilėje

Nors Čilė pažadėjo gana mažai, šalies piliečiai internetu naudojasi tik apie 40 proc. Tai reiškia, kad dauguma šalies tuo nesinaudoja. Nors yra vietų, siūlančių spartų internetą, dauguma jungčių svyruoja nuo 1–10 Mbps. Vis dėlto jums neturėtų kilti problemų ieškant didelės spartos interneto kavinėje ar viešbutyje. Tai taip pat reiškia, kad plėšrūnai taip pat gali, todėl naudoti VPN yra gera idėja.

Naudodami VPN, užšifruosite srautą, kad geriau apsaugotumėte jį nuo smalsių akių. Vis daugiau vietų siūlo nemokamą „WiFi“. Padidėja rizika, kad kažkas gaus jūsų asmeninius ir neskelbtinus duomenis. Nesvarbu, ar tai finansiniai įrašai, įmonės paslaptys ar kiti dalykai, esate pažeidžiami, jei neprisijungiate prie VPN, kad užšifruotumėte savo duomenis ir padėtumėte apsaugoti jūsų privatumą. Tai padarius smalsiems žmonėms bus sunkiau pavogti jūsų asmeninę informaciją.

Čilė buvo viena iš pirmųjų šalių, pasirašiusių tinklo neutralumo įstatymus. Jie neužkerta jokio teisinio turinio ir IPT draudžiama tai daryti. Panašu, kad jie taip pat šnipinėja savo vartotojus. Tai nereiškia, kad galite pasiekti mėgstamą programą iš namų. Tai yra antra priežastis naudoti VPN. Kartais dėl licencijavimo teisių turinys yra apribotas tam tikroje pasaulio vietoje. Jei norite žiūrėti ką nors iš namų, jums reikės VPN, kad galėtumėte tuo mėgautis.

Kaip pasirinkti Čilės VPN

Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą nuo smalsių akių, ar apeiti geografinius apribojimus, su kuriais galite susidurti, norėsite naudoti VPN būdami Čilėje. Teikėjai gali rinktis iš daugybės variantų, kartais sunku žinoti, kuris iš jų yra geriausias. Kaip minėjome, VPN apsaugo jūsų privatumą, naudodamas šifravimą. Daugelis mūsų paminėtų paslaugų teikėjų suteiks jums galimybę pasirinkti protokolus. Visada turėtumėte pasirinkti „OpenVPN“.

Taip yra todėl, kad jis laikomas geriausiu bendruomenės pasirinkimu. Jei jums bus suteikta galimybė pasirinkti tarp UDP ir TCP versijų, abu veiks gerai. Skirtumas tas, kad UDP yra greitesnis, todėl gali būti geriau. Jei kyla ryšio problemų, norėsite patikrinti TCP versiją. Nors ir lėčiau, turite didesnę galimybę išlaikyti savo ryšį.

Dėl kai kurių kitų mūsų pasirinkimų galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Pasirinktys yra pagrįstos saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Jie taip pat yra tiekėjai, turintys gerą VPN serverių tinklą Pietų Amerikos regione. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate pasiekti, atsisiųsti ar transliuoti bet kokį turinį. Tikimės, kad mūsų vadovas padėjo jums pasirinkti geriausią variantą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map