„iOS 9“Jei esate „Apple“ gerbėjas, tikriausiai jau žinote, kad naująją jų „iDevices“ operacinę sistemą „iOS 9“ pagaliau galima atsisiųsti. Kasmetinėje „Apple“ kūrėjų konferencijoje Timas Cookas pareiškė, kad pradėjus šią naują OS reikės laukia nemažai pakeitimų. Vienas iš klausimų, į kuriuos ponas Cookas kreipėsi, buvo privatumas. Naujasis „iOS 9“ suteikia daugybę privatumo patobulinimų, komplimentuojančių naudojant VPN.

5 geriausi VPN, skirti „iOS 9“

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Su šia nauja operacine sistema „Apple“ padarė keletą teigiamų dalykų. Šios versijos siūlomi pakeitimai yra ne tik paviršutiniški. „IOS 9“ ištaiso programinės įrangos, išleistos „iOS 8“, klaidas. Viskas yra sukurta ir veikia sklandžiau. Nuo tada, kai buvo išleistas naujas atnaujinimas, labiausiai laimės įrenginys – „iPad“. Specialios funkcijos, tokios kaip įvairių užduočių atlikimas, atlaisvina „iPad“ galimybes ir suteikia tai daug daugiau nei tik pramogų įrenginį.

Naujas ir patobulintas „Siri“, „Apple“ asistentas, graibsto „iOS 9“ sienas. Šis naujasis „Siri“ žada būti naudingesnis ir iniciatyvesnis nei ankstesnė versija. Jame yra patikimi pasiūlymų sąrašai, kuriuose rasite naujausias programas ir kontaktus. Anot „Apple“, „Siri“ yra 40% spartesnė, o 40% tikslesnė.

Naujasis atnaujinimas taip pat siūlo naujus žemėlapius, įskaitant versijas, turinčias viešojo transporto versijas, ir net maršrutus keltais, metro ir autobusais. Šiuos maršrutų žemėlapius galima rasti didžiuosiuose pasaulio miestuose. „Apple“ žemėlapiai yra jų atsakymas į „Google maps“, ir jie pagaliau sugeba konkuruoti toje vietoje.

Ši OS yra mažesnė nei kitų „iOS“ kartojimų ir yra tik 1/3 dydžio. Tai gali būti didelis dalykas, ypač jei jūsų įrenginyje yra tik 16 GB vietos. Jis taip pat suderinamas atgal ir palaiko tokius pačius įrenginius kaip „iPhone 4S“ ir „iPad 2“. Aišku „Apple“ prireikė daug laiko sutvarkyti reikalus..

Vienas didelis bruožas yra privatumo funkcija. Timas Cookas paskelbė, kad nori, jog prietaisas pažintų tave, o ne kompaniją, atsakingą už prietaisą. „IOS 9“ taip pat yra papildoma skelbimų blokavimo programinė įranga. Konferencijos metu jis atkreipė dėmesį į „iPhone“ atskyrimą nuo „Android“ pagrįstų įrenginių. Taip, atrodo, kad „Apple“ bandys nustatyti privatumo tendencijas. Taigi, kodėl turėtumėte naudoti šį VPN, turėdami visą šį privatumą?

Jei skaitote tai, tikriausiai jau žinote, kas yra VPN. Tačiau tuo atveju, jei jums nereikia atnaujinimo, paaiškinsime jo naudojimo su „iOS 9“ pranašumus. Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, sukurianti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje, atsižvelgiant į tavo tikslas. Tai padarius, šifravimo lygmuo pridedamas prie visko, ką darote internete, jei esate prisijungę prie VPN. Nesvarbu, ar jūs bendraujate su kuo nors ar naršote medžiagą internete, bet kokia belaidžio ryšio veikla gali būti perimta. Net jei esate vietoje, kurioje nurodoma, kad jie turi saugų belaidį ryšį, nepasitikėkite šiais žodžiais. Tai sukuria klaidingą saugumo jausmą.

Kita svarbi priežastis naudoti VPN yra dėl to, kad ji gali atblokuoti prieigą prie riboto geografinio turinio. Geografinis blokavimas yra technologija, identifikuojanti vartotojo vietą pagal IP adresą. Ši technologija sukuria blokadą, kuri apribos turinį tik tam tikroje srityje. Pasirinkę serverį kitoje šalyje, galėsite apeiti šiuos apribojimus. Panaudosime šio scenarijaus pavyzdį. Tarkime, kad gyvenote JAV ir turėjote „Amazon Prime“ prenumeratą ir (arba) „Netflix“ prenumeratą. Naudodami VPN galėtumėte prisijungti prie serverio JK ir peržiūrėti jų biblioteką arba atvirkščiai. Kadangi žinoma, kad abi šios srautinio perdavimo paslaugos turi skirtingas bibliotekas skirtinguose regionuose, galėtumėte pasiekti kitas nei įprasta sritis. Tą patį galima pasakyti apie bet kurį kitą regioną, prie kurio norite prisijungti.

Kitas geras VPN naudojimas yra tiesiogiai susijęs su telefono minutėmis. Naudodamiesi „Voice over IP“ (VoIP) galite skambinti arba siųsti tekstus internetu, net jei neturite duomenų plano. Atminkite, jei planuojate naudoti duomenų planą, o ne „wi-fi“, „VoIP“ greitai naudos duomenis. Jei įmanoma, geriau naudoti „Wi-Fi“ ryšį. Be to, kai kuriose šalyse VoIP yra uždraustas. Jūs galite apeiti šį apribojimą prisijungę prie serverio, kur jis nėra uždraustas. Kaip minėjome, bet kuriuo metu prisijungę prie „Wi-Fi“ ryšio esate pažeidžiami, todėl norėtumėte naudoti VPN, kad pateiktumėte papildomą šifravimo sluoksnį..

Dabar, kai paaiškinome sąvokas, panagrinėkime įmones. Nesvarbu, su kuria įmone lankysitės, jie turės skirtingus protokolus, kuriuos galite naudoti. Visos čia esančios įmonės siūlo saugų šifravimą, tačiau „OpenVPN“ protokolo versijos naudojimas visada bus jūsų saugiausias požiūrio kelias. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas naudojant „VoIP“, „Skype“, internetinius žaidimus ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Amazon Prime“, „Netflix“, „Hulu“ ar „Pandora“. Jei turite nestabilų ryšį, siūlome pereiti prie „OpenVPN“ (TCP). TCP protokolo klaidos versija tikrina duomenis, todėl ji nėra tokia greita kaip kita. Jei esate belaidis didelės spartos ryšys, tai neturėtų būti tiek reikšminga. Aptarę tai, mes pereisime prie bendrovių, kurios yra geros dėl konkrečių priežasčių.

Jei norite atblokuoti turinį ar apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „IPVanish“. Jie nelaiko jokių žurnalų ir siūlo žudymo perjungimo funkciją, todėl įsitikinsite, kad esate apsaugoti, kai nutrūksta ryšys. Jei norite naudoti transliacijos paslaugas, geriausias pasirinkimas yra „IPVanish“. Kadangi jie siūlo „iOS“ klientą, neturėtumėte turėti problemų su jo naudojimu jokiuose „iDevices“. Jie taip pat turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje, todėl jums tereikės prisijungti ir galėsite mėgautis srautiniu būdu užblokuoto turinio iš kitų šalių srautu.

Beje, jei jus domina tik geografinio turinio atblokavimas, geriausias pasirinkimas yra naudoti „IPVanish“ arba „OverPlay“. Abi šios paslaugos siūlo interneto srauto šifravimą, tačiau „OverPlay“ taip pat apima „SmartDNS“ su savo VPN, kuris gali padėti atblokuoti kanalus, neprarandant nedidelio greičio. Žinoma, tai priklauso nuo to, ar „SmartDNS“ atblokuos konkretų kanalą, kurį norite pamatyti. Dėl „Wi-Fi“ pobūdžio siūlome naudoti užkoduotą parinktį. Dėl greičio nereikia aukoti saugumo. Kadangi greitis gali kelti problemų, jei transliuojate lėtai tinkle, tačiau tol, kol nematote jokio kokybės skirtumo, bet koks greičio praradimas gali būti kompensuotas sauga.

Žinoma, jei norite kitų pasirinkimų, visada galite pasižiūrėti į 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą, tačiau mes pasirinkome būtent juos. Rinkdamiesi geriausius variantus čia, savo veiksniais pasirinkome greitį, saugumą, kainą ir serverio prieinamumą. Taip pat pasirinkome įmones, turinčias daugybę tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti, kad galėtumėte geriausiai žiūrėti, naršyti internete ar net skambinti. Jei norite naudoti VPN, norite ieškoti patikimo teikėjo. Jie saugo jūsų privatumą ir turi greitus tinklus, kurie suteiks jums galimybę transliuoti aukštos raiškos turinį iš kitų šalių.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me