Geriausi „iPhone“ VPN

„iPhone“„IPhone X“ ir „iPhone 8 Plus“ buvo dideli ekrano dydžio ir galimybių atnaujinimai. Dideli, vandeniui atsparūs ekranai su tinklainės ekranu padeda žiūrėti vaizdo įrašus į malonumą. 5,5 colio „iPhone 8 Plus“ ir 5,8 colio „iPhone X“ suteikia puikią galimybę peržiūrėti internetinius vaizdo įrašus. Nesvarbu, ar turite naujausią „iPhone“, ar senesnę versiją, turėtumėte naudoti VPN bet kada, kai prisijungiate prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo arba kai norite mėgautis turiniu kituose regionuose. Apsaugokite savo privatumą ir atblokuokite geografinius apribojimus naudodami „iPhone VPN“.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Yra keletas priežasčių, leidžiančių VPN įgalinti jūsų „iPhone“. Pirmasis yra internetinis privatumas. Mes visi keliaujame savo telefonais. Nesvarbu, ar tai vykstate į kitą šalį, ar kavinę gatvėje, atviras „Wi-Fi“ tinklas paliks jums pavojų. Galite pasikliauti VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą, užšifruodami „iPhone“ ryšį bet kada, kai jis įgalinamas. Kai reikia apsaugoti jūsų „iPhone“, kai kurios VPN įmonės gerokai lenkia kitas. Trumpam mes rekomenduosime VPT, kurios sukūrė pritaikytas „iOS“ programas su patobulintomis funkcijomis, kad apsaugotų jūsų privatumą ir užtikrintų „iPhone“ duomenų saugumą. Jei žiūrėjote 60 minučių telefonų įsilaužimo segmentą, tada jūs turite idėją, kokia bloga dabar padėtis. Nors VPT nėra visas problemos sprendimas, tai tikrai yra žingsnis teisinga linkme. Jei planuojate naudoti savo telefoną „Wi-Fi“ tinkluose, būtinas „iPhone VPN“.

Antra priežastis naudoti VPN „iPhone“ yra vengti geografinių apribojimų. Tarkime, jūs gyvenate JAV ir planuojate keliauti į Europą. Ar žinojai, kad negalėsi žiūrėti JAV „Netflix“ turinio būdamas užsienyje? Tas pats pasakytina apie tuos, kurie JK keliauja už šalies ribų ir praranda prieigą prie „BBC iPlayer“. VPN padės jums pasiekti, nepaisant to, kur keliausite. Kaip tai veikia? Kai prisijungsite prie VPN serverio kitoje šalyje, jis jums priskirs vietinį IP adresą. Tai padės jums pasiekti transliacijos paslaugas ir kanalus kitose šalyse, keliaujant ar gyvenant užsienyje. Tokiu atveju jums gali būti ne taip rūpi VPN siūlomi saugumo ir šifravimo lygiai. Laimei, jums nereikia daryti kompromiso. Žemiau pateiktas VPN padės jums transliuoti HD vaizdo įrašus kitose šalyse ir kartu apsaugoti jūsų privatumą.

Koks yra geriausias „iPhone“ VPN?

Siekdami nustatyti geriausių „iOS VPN“ programų sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • „IPhone“ ir „iPad“ skirtų „iOS“ programų našumas ir patikimumas
 • Pirmenybė saugiems protokolams, įskaitant IKEv2 ir OpenVPN
 • Mes rekomenduojame tik tuos VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Galimybė atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas ir tiesioginį sportą
 • Stalinių, mobiliųjų ir „Amazon Firestick“ įrenginių VPN programos

Be jokio vėlavimo, čia yra geriausių „iPhone“ vartotojams skirtų VPN paslaugų sąrašas:

1. Geriausias „iPhone“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

Nesvarbu, ar kalbame apie „iOS“, ar apie kitą operacinę sistemą, „ExpressVPN“ turi geriausią pramonės programinę įrangą. Tie, kurie renkasi žemėlapio vaizdą, įvertins naujausią „ExpressVPN iOS“ programą. Pagal numatytuosius nustatymus galite judėti po pasaulio žemėlapį ir prisijungti prie bet kurios serverio vietos. Programa taip pat turi sąrašo rodinį serveriams pasirinkti. Galite perjungti „OpenVPN UDP“, „OpenVPN TCP“ ir „IPSec“ protokolus. Mes tikimės, kad jie ateityje palaikys „IKEv2“. Tuo tarpu taip pat galite nustatyti programą automatiškai prisijungti iš naujo, jei nutrūktų VPN ryšys. „ExpressVPN“ įsitikinę, kad būsite patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, kai tik turėsite galimybę tai išbandyti. Visiems naujiems nariams jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri yra pakankamai laiko išbandyti paslaugą visuose jūsų įrenginiuose.

„ExpressVPN“, skirta „iPhone“

„ExpressVPN“ paslauga yra tokia pati įspūdinga daugelyje prietaisų. Jie turi pasirinktinius klientus, skirtus „Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“, ir sudaro „top 5“ sąrašą kiekvienoje kategorijoje. Jų programinė įranga visada buvo įspūdinga, tačiau 2016 metai atnešė keletą patobulinimų. Pradedantiesiems programas yra daug lengviau nustatyti ir naudoti. Norėdami prisijungti, tiesiog bakstelėkite serverio vietą. Jų darbalaukio programose yra greičio testai, kurie padės rasti greičiausią serverį. „Windows“ klientas taip pat turi VPN užmušimo perjungimo funkciją. Kalbant apie „iOS“ programą, galite nustatyti mėgstamiausias serverio vietas, kad galėtumėte greitai prisijungti iš „iPhone“ prie bet kurio „ExpressVPN“ serverio 94 šalyse.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „iPhone“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN iPhone“ programa

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „iPhone“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Privati ​​interneto prieiga (VIP) suteikia „iPhone“ vartotojams švarią „iOS“ programą. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Naudodami naująją VIP programą galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo „iPhone“ vartotojams skirtus serverius suskirstė pagal regionus. Serverio vieta nurodoma abėcėlės tvarka pagal šalis. Kai pasirinksite vietą, programa prisijungs. Galite lengvai prijungti ir atjungti vienu mygtuko paspaudimu. 2.5 versija pristatė naują „Safari“ turinio blokavimo funkciją, kad blokuotų skelbimus tiems, kurie pasirenka ją įgalinti. Naujausia „iOS“ programa palaiko ir „OpenVPN“, ir „IPSec“ ryšius.

„PIA iOS“ programa

„IOS“ programa iš privačios interneto prieigos yra gana tiesi. Visą jų programinę įrangą paprasta naudoti. Jei planuojate prisijungti iš „Mac“ ar „Windows“, rekomenduojame naudoti PIA siūlomą VPN užmušimo perjungimo funkciją. Jie taip pat turi DNS nuotėkio apsaugą, IPv6 apsaugą nuo nuotėkio ir prievadų peradresavimo funkcijas darbalaukio kliente. Nors programose mobiliesiems nėra išankstinių funkcijų, galite lengvai prisijungti prie bet kurio serverio ir užšifruoti ryšį. Nepamirškite prisijungti prie PIA bet kuriuo metu, kai naudojate „Wi-Fi“ tinklą, kad apsaugotumėte nuo duomenų vagystės. Jie neriboja naudojimo, todėl galite palikti VPN bet kuriuo metu norėdami apsaugoti privatumą.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „iPhone“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

Pradėjus „CyberGhost 7“ 2018 m. Rudenį, VPT, be abejo, turi geriausią programinę įrangą pramonėje. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebėsite naudodamiesi „CyberGhost 7“ sąsaja. Tai tas pats „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „Amazon Fire TV“. Tai reiškia, kad galite tikėtis tokios pačios patirties, nepriklausomai nuo įrenginio. Puiku, nes VPN galite naudoti ne daugiau kaip 7 įrenginiuose vienu metu. Tai labai padeda apsaugoti jūsų privatumą namuose ar kelyje. Atgal į „iOS“ programą. Galite prisijungti prie bet kurios VPN serverio vietos ir filtruoti serverius, palaikančius HD srautą. Jūs netgi galite nustatyti parankinius, kad galėtumėte greitai pasiekti konkrečias serverio vietas. „IOS“ programa taip pat apsaugos jus per „WiFi“ interneto prieigos taškus. Galite pasakyti programai, kaip reaguoti į saugius ir nesaugius tinklus. Tai suteikia daugiau kontrolės.

„CyberGhost“ „iPhone“ programa

Atidžiai pažiūrėkite į vartotojo sąsają. Tai paprasta, bet efektyvu. Norėdami prisijungti prie geriausio serverio arba pasirinkti bet kurią vietą, galite tiesiog bakstelėti pakeltuvo dangtelį. Naujoji programa leidžia pasirinkti konkrečią serverio vietą ir net individualų serverį. Tai suteikia jums visišką kontrolę, prie kurio serverio bet kuriuo metu prisijungiate. Taip pat pastebėsite skirtukus „Srautai“ ir „Mėgstamiausi“. Srautai apima serverius pagrindinėse vietose (JAV, JK, Vokietijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Danijoje), kad galėtumėte mėgautis mėgstamomis srautinio perdavimo paslaugomis būdami už regiono ribų. Geriausia, kad „CyberGhost“ yra be VPN, todėl naudodamiesi paslauga turite papildomą privatumo lygį.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „iPhone“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Remdamiesi darbu, kurį jie nuveikė kurdami pažangias „iOS“ naudotojų funkcijas, pasirinkome „IPVanish“ kaip vieną geriausių „iPhone“ VPN. Vienas dalykas yra turėti gražiai atrodančią „iPhone“ programą, tačiau daugumai jų trūksta papildomų privatumo funkcijų, kurios padėtų užtikrinti jūsų apsaugą. „IPVanish“ pirmiausia suteikia jums galimybę pasirinkti tarp IKEv2 ir IPSec protokolų. „IKEv2“ nėra geriausias techninis „iPhone“ protokolas. Jos palaikymas „MOBIKE“ padeda greitai prisijungti prie VPN, kai judate iš viešosios interneto prieigos taškų arba perjungiate iš namų „Wi-Fi“ į mobiliųjų duomenų duomenis. „IPVanish iOS“ programoje taip pat yra funkcijų, kurios automatiškai suaktyvinamos prisijungiant prie „Wi-Fi“ tinklų ar lankantis konkrečiose svetainėse. Kaip parodysime, jūs visiškai kontroliuojate programą.

„IPVanish“ „iOS“ programa

Aukščiau esančiame paveikslėlyje yra trys ekrano kopijos, kad gautumėte pilną „iOS VPN“ programos vaizdą. Pastebėsite, kad pirmasis vaizdas rodo, kad esame atsijungę. Galite lengvai prisijungti, judindami slankiklį į dešinę. Tai sujungs jus su pasirinktu serveriu ir bus pateiktas vaizdas dešinėje. Viduryje esančiame ekrane rodomas serverio vietų sąrašas. Programoje galite pasirinkti bet kurią iš jų 85 ir daugiau serverio vietų daugiau nei 60 šalių, kad galėtumėte prisijungti. Vos keliais bakstelėjimais galite lengvai perjungti VPN serverius bet kuriuo metu.

„IPVanish“ „iOS“ nustatymai

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, „IPVanish iOS“ programa suteikia jums visišką valdymą, kaip jų VPN tarnyba sąveikauja su jūsų „iPhone“. Galite pradėti rinktis iš „IKEv2“ ir „IPSec“ protokolų. Bakstelėjus „On Demand“, pasirodys dešinėje rodomas ekranas. Čia galite nustatyti keletą papildomų funkcijų:

 • Visada – palaikykite ryšį su „IPVanish“ bet kuriuo metu, kai naudojate „iPhone“.
 • Tinklo SSID – automatiškai prisijungti prie konkrečių tinklų, remiantis SSID
 • Domenai – automatiškai prisijungti prie pasirinktų svetainių

Turėtume atkreipti dėmesį, kad jums nereikia keisti jokių šių nustatymų. Programą galima prijungti pirmą kartą paleidus. Tai tik papildomos parinktys, padedančios apsaugoti jūsų privatumą. Mes juos labai vertiname, nes daugeliui kitų VPN programų trūksta išplėstinių privatumo parinkčių.

Padėti jums rasti geriausią „iPhone VPN“ yra mūsų dėmesio centre, tačiau „IPVanish“ užima aukštą vietą beveik kiekvienoje kategorijoje. Jie įdėjo tą patį pastangų lygį savo „Android“ programoje. „Windows“ ir „Mac“ vartotojai ras patobulintas funkcijas, tokias kaip VPN užmušimo jungiklis ir galimybė pasukti IP. Jų „nulinio žurnalo“ politika yra tik dar vienas ženklas, kad jie rimtai vertina jūsų privatumą. Mes kasdien naudojame „IPVanish“ ir rekomenduojame išbandyti juos.

Apsilankykite „IPVanish“

6. Geriausias „iPhone“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark iPhone“ programa

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

7. Geriausias „iPhone“ VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ komanda buvo kartu nuo 1995 m. Jie pradėjo veikti žiniatinklio prieglobos srityje ir išaugo į daugiau nei 60 darbuotojų turinčią įmonę, kuri yra labai didelė VPN paslaugai teikti. „StrongVPN“ paslaugą pažįstame nuo 2010 m. Ir bėgant metams jie tęsė naujoves. Iki 2016 m. Jie pasiūlė keletą VPN planų, kuriuos buvo šiek tiek painu suprasti. Viskas pasikeitė, nes „StrongVPN“ dabar turi vieną planą su neribota prieiga prie jų daugiau nei 400 serverių tinklo 44 pasaulio miestuose. Šią paslaugą papildo pasirinktinės programos, skirtos „iOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“. Jie taip pat turi „Chromium“, „DD-WRT“ ir „Pomidorų“ maršrutizatorių sąrankos vadovus. Nepaisant to, kokį įrenginį naudojate jungdamiesi, naudodamiesi „StrongVPN“, galite tikėtis greito ir patikimo ryšio.

„StrongVPN iOS“ programa

„StrongVPN iPhone VPN“ programa yra viena geriausių tiems, kurie nori tiesiog paliesti ir prisijungti. Kaip matote aukščiau, „iOS“ programa suteikia jums parinktį „Palieskite, kad prisijungtumėte“. Tai viskas, ką turite padaryti norėdami prisijungti ir užšifruoti savo duomenis. Programa naudoja „IKEv2“ protokolą pagal numatytuosius nustatymus, kuriuos mes tikrai vertiname. Taip pat galite pasirinkti L2TP arba PPTP, tačiau labai rekomenduojame laikytis „IKEv2“. „IKEv2“ naudojimas padės automatiškai greitai prisijungti, kai judėsite iš vieno tinklo į kitą. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie daug keliauja. Jei spustelėsite serverio vietą, nurodytą programos apačioje, bus parodytas centriniame paveikslėlyje pateiktas serverių sąrašas. Čia galite pasirinkti bet kurią serverio vietą ir protokolą, kurį norite naudoti prisijungdami.

Apsilankykite „StrongVPN“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map