IranasIranas yra senovės šalis, esanti Vakarų Azijoje. Čia taip pat gyvena viena seniausių civilizacijų pasaulyje. Iš pradžių Iranu vadinta Persija, Iranas matė savo pakilimų ir nuosmukių dalį. Dauguma krašto gyventojų yra šiitai musulmonai, o pagrindinė kalba vis dar yra persų. Visi gerai žinome apie įstatymus, susijusius su internetu visame pasaulyje. Iranui, žinoma, nėra svetimos cenzūros ir jis neturi supratimo, kaip blokuoti prieigą prie svetainių. Turėdami prieigą prie užblokuoto turinio, vis tiek galite naudoti gerą VPN paslaugą. Štai keletas geriausių Irano VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Po JK inicijuoto perversmo 1953 m. Iranas pamažu tapo vis labiau autokratiškas. Iki 1979 m., Kai iraniečiai pradėjo įsitvirtinti vakarietiškoje kultūroje, kilo vis daugiau nesutarimų, kurie tais pačiais metais paskatino revoliuciją. 1979 m. Iranas tapo islamo respublika ir beveik vengė visko, kas, jų manymu, buvo islamo. Net šiandien, todėl turėtumėte prisijungti prie VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą. Tai darydami sukuriate šifravimo sluoksnį. Dėl to vyriausybei ar kam nors kitam yra sunkiau įsitraukti į jūsų asmeninius duomenis ar pamatyti srautą.

Antroji priežastis prisijungti prie VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Jei nežinote, daugelis įprastų svetainių, kuriose lankysis kiti, yra užblokuotos šalyje. Sprendimas yra prisijungti prie VPN kitame regione. Tokiu būdu jūs galite sukčiauti programinę įrangą galvodami, kad esate kur nors kitur. Po to jums neturėtų kilti jokių papildomų problemų.

Koks yra geriausias VPN Irane?

Iranas turi daugybę skirtingų klausimų – nuo privatumo klausimų iki ribojančių interneto klausimų. Dėl to apžvelgsime abu veiksnių rinkinius ir papasakosime, koks yra geriausias VPT Irane.

  • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, siekiant apsaugoti jūsų privatumą nuo smalsių vyriausybės akių
  • Aukštas tinklo stabilumas, siekiant išvengti atjungimų būnant regione
  • Teikėjai, turintys griežtą neprisijungimo politiką
  • Galimybė apeiti vyriausybės apribotą turinį, būnant Irane
  • Didelės spartos serveriai, gerai atliekantys greičio testus rajone
  • Programos mobiliesiems ir palaikymas mobiliesiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“.

Pažvelkime išsamiau, kokius geriausius VPT naudoti Irane.

1. Geriausias Irano VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Irano „ExpressVPN“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Vidurinius Rytus ir Afriką. Šiuo metu galite pasirinkti serverius Pakistane. Kai mes išbandėme Karačyje, Pakistane, greitis buvo 152,04 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Irano VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Irano „NordVPN“ greičio testasStambule, Turkijoje, „NordVPN“ priglobia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Instanbulyje, Turkijoje. Atsisiuntimo greitis buvo 181,04 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Irano VPT: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda visą laiką plečiasi ir prideda vietovių bei daug dėmesio skiria kainų nustatymui ir privatumui. Jis taip pat turi švilpukus ir varpelius, kurių galite tikėtis naudodamiesi didesnėmis paslaugomis

Turėdami daugiau nei 500 serverių 50 šalių, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“, jie turi daugybę galimybių mėgautis savo teikiamomis paslaugomis. Jūs netgi turite galimybę žiūrėti kai kurias paslaugas, teikiamas keliuose regionuose. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti privačiai, apsaugoti „WiFi“ srautą, „torrent“ anonimiškai ir dar daugiau, kai pasirenkate serverį.

Irano „Surfshark“ greičio testasSavo bandymams dėl Irano norėjome pasirinkti serverį, esantį Stambule, Turkijoje. Prisijungę tiesiog ieškokite Stambulo paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie ten esančio serverio. Kai prisijungėme prie serverio, greitis buvo 228,75 Mbps.

Dėl pinigų ir funkcijų „Surfshark“ yra geras pasirinkimas tiems, kuriems nebūtinai reikalingas labai spartus ryšys. Viskas paprasta naudoti ir neturėtumėte kilti problemų. Pirkdami 2 metų planą, galite užsiregistruoti neribotoje sąskaitoje su neribotais įrenginiais už 1,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „Surfshark“

4. Geriausias Irano VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

„PIA Iran“ greičio testasVIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie JAE serverio, išbandyto Dubajuje. Mes sugalvojome 35,43 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias Irano VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Irano greičio testas „CyberGhost Iran“Kadangi norėjome išbandyti serverį Pakistane, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkti mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Pakistane. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Teherane. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 6.13 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugas, jei norėtumėte daugiau pasiūlymų, tačiau manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Mes juos pasirinkome pagal kitas pagrindines VPN paslaugas, remdamiesi privatumu (prisijungimo politika ir šifravimas), serverio vietų prieinamumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat galbūt norėsite greito tinklo, kad HD turinys būtų transliuojamas kitose šalyse. Įraše bendrinamos paslaugos yra geriausi VPN, siekiant užtikrinti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus tokioms populiarioms srautinio perdavimo svetainėms kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Instant Video“ ir daugeliui kitų populiarių kanalų..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me