Geriausi Ispanijos VPT

„Plaza de Espana“ - Sevilija, IspanijaIspanija yra suvereni Vakarų Europos šalis, esanti prie Viduržemio jūros. Be to, kad šalis yra nesugadinta, jos ekonomika yra 14-a pagal dydį pasaulyje. Pastaruoju metu atrodo, kad Ispanija gali likti be žinios. Kasmetinių buliukų bėgimo metu Pamplonoje Baskų vėliava pirmą kartą buvo iškelta per rotušę palaikant Baskų nepriklausomybę. Plaukiojimas vėliava pažeidžia Navaros, kur yra Pamplona, ​​įstatymus. Kitas vertas dalykas yra naujas Ispanijos visuomenės saugumo įstatymas, kuris įsigaliojo liepos 1 d. Šis represinis įstatymas, minimas kaip Ley Mordaza (gag įstatymas), yra naujausias įstatymas, panaikinantis pilietines laisves. Nauji įstatymai ir platus ispanų stebėjimas norėsite apsaugoti savo privatumą naudojant VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Iš tikrųjų Ispanijos viešojo saugumo įstatymas paverčia ją policijos valstybe, kuriai skiriamos didžiulės baudos už dalyvavimą protestuose, policijos pažeidimų fiksavimą ar policijos įžeidimą. Taip pat gresia beprotiškos baudos už viešų renginių sutrikdymą, protestavimą priešais vyriausybės pastatus, bandymą sustabdyti iškeldinimą, viešą girtavimą ir viešą piktžolių rūkymą. Įsigykite atlikdami bet kurį iš šių dalykų ir baudos gali svyruoti nuo 600 EUR už viešą gėrimą iki 600 000 EUR už protestą prieš vyriausybės pastatą.

Kadangi Ispanija yra Europoje, joms taikomi apsaugos įstatymai. Ispanijos vyriausybė gali jus stebėti tik tuo atveju, jei tai atitinka nacionalinio saugumo interesus. Tai taip pat labai apsaugo komercines įstaigas, kurios saugo jūsų duomenis. Visa tai pasakius, VPT apsaugotų jūsų privatumą nuo smalsių akių. Geriau klystu atsargiau nei pasitikėdamas vyriausybe, kuri priims tokį įstatymą, kaip minėta anksčiau.

Kitas vyriausybės įstatymas padidina baudas ir kalėjimo laiką žmonėms, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai gauna naudos iš piratinės žiniasklaidos. Šio įstatymo pažeidėjas už įvykį galėjo praleisti iki šešerių metų kalėjimo ir sumokėti baudas atlyginti žalą, padarytą žiniasklaidos įmonei. Be to, Ispanija turi teisę per 10 dienų nuo teismo sprendimo blokuoti svetaines, kurios laikomos dalijamosiomis piratinėmis laikmenomis. Nepaisant to įstatymo griežtumo, 2011 m. Įvyko kažkas įdomaus.

Buvo nustatyta, kad tarpusavio tinklai buvo teisėti. Įrašų kompanijos bandė paduoti ieškinį džentelmenui, kuris sukūrė vadinamąją ispanišką „Napster“ versiją. Buvo nuspręsta, kad dalijimosi laikmenomis programinė įranga buvo laikoma neutralia. Kai kurie gali naudoti programinę įrangą pažeisdami autorių teises, tačiau kūrėjas nebuvo atsakingas už pažeidimą. Kadangi muzikos įmonės, siekiančios atlyginti žalą dėl nesąžiningos konkurencijos, nedalyvavo failų mainų versle, taip pat buvo nuspręsta, kad jų argumentai yra netinkami.

Pažvelkime į kitą VPN paslaugos naudojimą. Turint „Netflix“ planą patekti į Ispanijos rinką vėliau šiais metais, populiari „premium“ transliacijos paslauga pagaliau bus prieinama Ispanijoje. Nors galvojama apie tikslinę datą, „Netflix“ neišleido turimų pavadinimų skaičiaus. Turėdami VPN, prieigą prie „Netflix“ galėtumėte pasiekti greičiau nei spalį arba prisijungtumėte prie rinkos, turinčios daugiausiai pavadinimų, JAV. Jei jums įdomu, kaip visa tai veikia, leiskite man paaiškinti plačiau.

VPN arba virtualų privatų tinklą lengva naudoti pasirenkant serverį šalyje, prie kurios norite prisijungti, ir prisijungdami prie jo. Šis saugus ryšys ne tik užkoduoja jūsų duomenis, bet ir gali atrodyti, kad esate kitoje šalyje. Tai yra neabejotinas pranašumas, jei norite atblokuoti geografinius apribojimus. Geografinis blokavimas naudojamas kaip būdas nustatyti vartotojo buvimo vietą ir blokuoti juos, jei jie yra ne tikslinėje srityje. Jūs pastebėsite, kad tai daro dauguma transliacijos paslaugų, taip pat ispanų kanalai, kuriuos norite žiūrėti internete.

Kaip matote, yra keletas puikių VPN naudojimo priežasčių. Kur pradėtumėte naudodamiesi daugybe įvairių rūšių VPN? Na, mes turime omenyje tam tikrus Ispanijos pasirinkimus. Jie visi turi pasirinktinius klientus, net mobiliuosiuose, todėl jūs tiesiog pasirinktumėte šalį, prie kurios norite prisijungti, paspauskite mygtuką, ir jūs būsite ekranuoti lygiai taip pat. Visi šie pasiūlymai naudoja saugų šifravimą, tačiau, jei įmanoma, geriausias pasirinkimas bus naudoti „OpenVPN“ protokolą. Jei planuojate naudotis viena iš daugelio transliacijos paslaugų, geriausias pasirinkimas būtų „OpenVPN“ (UDP). Norėdami prisijungti prie mobiliojo tinklo, taip pat galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant IKEv2 ir L2TP, kad apsaugotumėte privatumą.

Pirmiausia pažvelkime į VPN tikslus. Jei norite apsaugoti savo duomenis ar atblokuoti svetaines ir turinį, patartume kreiptis į „IPVanish“. Jie netvarko žurnalų ir turi funkciją „nužudyti“, todėl užtikrinsite, kad jūsų veikla internete nepažeista. Jei norite išbandyti transliacijos paslaugas internetu, pavyzdžiui, „Netflix“ ar kt., Vėl geriausias „IPVanish“ pasirinkimas. Jų tinklas yra greičiausias Šiaurės Amerikoje ir Europoje, todėl jums nereikia laukti, o jūs galėtumėte srautui iš rinkų su didžiausiomis kolekcijomis.

Jei norite tik atblokuoti geografiškai riboto turinio blokavimą, rekomenduojame „IPVanish“ arba „ExpressVPN“. Abu šifruoja srautą, tačiau „ExpressVPN“ apima „SmartDNS“ su jų VPN, kurie padės atblokuoti kanalus be šifravimo. Tačiau nemanau, kad mano informacija buvo saugi Ispanijos teritorijose. Siūlyčiau naudoti užšifruotas paslaugas, nes, kaip jau minėjau anksčiau, geriau klysti atsargiai.

Pažvelkite į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų skirtingoms alternatyvoms, tačiau manome, kad jus labiausiai patenkins mūsų paminėti pasirinkimai. Remdamiesi saugumu, vietinėmis vietomis, greičiu ir kaina, mes pasirinkome šiuos pasirinkimus, palyginti su kitais pagrindiniais tiekėjais. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą, prie kurių galbūt norėsite prisijungti.

Patikimos VPN paslaugos nepažeis jūsų duomenų, be to, turės greitus tinklus HD turiniui transliuoti kitose šalyse. Atsižvelgiant į tuos dalykus, tai yra patys geriausi VPT, nesvarbu, kokie yra jūsų tikslai. Ispanija galbūt tapo priešiška pilietinių teisių šalimi, tačiau vis tiek galite apsaugoti savo privatumą internete ir pasiekti geografiškai blokuotas svetaines iš Ispanijos naudodamiesi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map