Roma, ItalijaItalija yra Europos šalis, kurioje gyvena viena didžiausių visų laikų kultūrų romėnai. Ši labai išsivysčiusi šalis turi aštuntą pagal dydį ekonomiką pasaulyje ir palaiko 61 milijoną žmonių. Italija taip pat žinoma dėl savo vidutinio klimato, puikus maistas ir, deja, dabar – kovos su piratavimu įstatymai. Šie nauji įstatymai yra vieni griežčiausių pasaulyje. Dėl to Italija yra puiki vieta naudoti VPN.

Žinoma, yra įvairių grupių, kurios nerimauja dėl šių naujų įstatymų padarinių ir dėl esminio įstatymų rašymo pokyčių. Kai kurios iš šių grupių nerimauja, kaip įstatymai galėtų būti taikomi politiniam rašymui. Vis dėlto kiti nerimauja dėl vartotojo asmeninių teisių pažeidimų ir mano, ar ateityje gali būti pamirštamos jų teisės.?

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nauji įstatymai seka pagrindinius rinkos dalyvius. Jei nustatomas pažeidimas, skelbiamas pranešimas ir išsiunčiamas teismui. Kai teismas priima sprendimą, IPT turi 3–5 darbo dienas, kad pašalintų pažeidėją ir užkirstų kelią svetainei pasiekti, net jei svetainė yra ne Italijoje. Už šio nutarimo neįvykdymą laiku užtraukiama 250 000 eurų bauda už įvykį. Įstatyme nėra konkrečiai minima, kad IPT apmokės visas interneto svetainių blokavimo išlaidas, tačiau panašu, kad taip yra. Nors vis tiek norėtumėte patekti į šias svetaines, tai galite padaryti naudodamiesi VPN.

Čia yra keletas priežasčių, kodėl reikia naudoti VPN Italijoje. Kaip matote, IPT privalo blokuoti tam tikras svetaines, kurios, jos manymu, kenkia autorių teisėms. Jei tikite tinklo neutralumu, norite laisvės eiti į bet kurią norimą svetainę. Kai pranešama, kad esate užblokuotas svetainių, žmonės kartais verčia ieškoti alternatyvių būdų. VPN leis jums pasiekti blokuotą turinį.

Nors Italija reikalauja gana daug privačių organizacijų apsaugos saugojant duomenis, atrodo, kad Italijos vyriausybei šios taisyklės netaikomos. Jie gali jus stebėti dėl bet kokios priežasties, kuri, jų manymu, reikalinga, ir gali saugoti duomenis apie jus iki šešių mėnesių. Jei stebėsenos taisyklės yra tokios per daug, norėtumėte apsaugoti savo duomenis naudodami VPN.

Taigi, kaip veikia VPN? Ta dalis lengva. Pirmasis jūsų žingsnis būtų atsisiųsti programinę įrangą. Kai tai padarysite, pasirinkite šalį, prie kurios norite prisijungti, ir paspauskite jungimo mygtuką. Tai padės sukurti saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu kitoje šalyje, taip apsaugant jūsų privatumą. Pasirinkę šalį, kurią norite naudoti, galite išvengti geografinio ar IPT tinklalapio blokavimo. Net jei „Netflix“ pareiškė, kad planuoja spalio mėnesį išleisti itališką versiją, jums nereikia laukti. Jei norėtumėte žiūrėti „Netflix“ JAV, pateikdami mokamą prenumeratą, jums tereikia prisijungti prie ten esančio serverio ir gauti prieigą prie dalykų, tarsi fiziškai būtumėte JAV. Tą patį galima pasakyti ir apie bet kurį kitą regioną ar rajoną, prie kurio norėjote prisijungti.

Tikimės, kad iki šiol mes aiškiai padarėme, kad yra rimtų priežasčių naudoti VPN. Pasirinktos parinktys priklauso nuo tikslo. Nepaisant to, turime galvoje keletą konkrečių idėjų, susijusių su Italija. Visi pasirinkimai siūlo saugų šifravimo lygius, tačiau, kai tik įmanoma, geriausias pasirinkimas bus naudoti OpenVPN protokolą. Jei norėtumėte išbandyti vieną iš daugelio transliacijos paslaugų, „OpenVPN“ (UDP) būtų geriausias jūsų pasirinkimas srautiniu būdu. Dėl mobiliųjų tinklų galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant IKEv2 ir L2TP, kad apsaugotumėte privatumą.

Jei norite apsaugoti savo duomenis ar atblokuoti turinį, mūsų patarimas būtų naudoti „IPVanish“. Jie netvarko žurnalų ir turi funkciją „nužudyti“, todėl ji užtikrins, kad naršymas būtų saugus. Jei norite anksti patekti į „Netflix“ ar išbandyti kitus, „IPVanish“ vis dar yra geriausias jūsų pasirinkimas. Jie turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir Europoje, taip pat siūlo mobilųjį klientą, todėl jums tereikės prisijungti ir galėsite srautuotis iš didelių rinkų dar prieš oficialiai atvykstant „Netflix“. Nereikia nė sakyti, kad pavadinimų skaičius Italijoje bus sutrumpintas, palyginti su JAV rinka, todėl išlaikyti paslaugą nebūtų bloga idėja.

Jei jūsų tikslas yra tik riboto turinio žiūrėjimas, mūsų pasiūlymas yra „IPVanish“ arba „ExpressVPN“. Abu šifruoti srautą, tačiau „ExpressVPN“ taip pat apima „SmartDNS“ su jų VPN, kad būtų galima pasiekti blokuotą turinį, nesumažinant šifravimo. Tačiau jei turite spartų internetą, papildomas apsaugos lygis yra vertas bet kokio greičio deficito, kurį galite patirti. Kol tai neturi įtakos kokybei, nėra jokios priežasties būti neapgalvotam dėl saugumo.

Sūpynės pro mūsų 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą, jei norite kitų pasirinkimų, bet mes įsivaizduojame, kad būsite patenkinti mūsų pasirinkimais. Mes pasirinkome šias paslaugas, palyginti su kitomis, atsižvelgiant į greitį, kainą, regioninę vietą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių gerą VPN serverių tinklą ES.

Patikimi VPT teikėjai saugos jūsų duomenis, taip pat užtikrins greitus tinklus aukštos raiškos turiniui iš kitų šalių transliuoti. Išsaugokite laisvas ir atviras interneto savybes naudodamiesi VPN. Nesvarbu, kodėl naudojatės viena, jūs turėtumėte nuspręsti, koks turinys yra priimtinas. Apsaugokite savo privatumą ir atblokuokite kanalus iš Italijos, naudodami VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me