IzraelisIzraelio valstybė yra maža šalis, esanti Vakarų Azijoje prie Viduržemio jūros. Apskaičiuota, kad joje gyvena 8,9 milijono žmonių. Žydai, krikščionys ir musulmonai šią šalį laiko šventa Biblija. Daugelis turistų, piligrimų, misionierių ir verslininkų keliauja į vietovę dėl istorinės reikšmės ir dėl galimybių. Nesvarbu, kokia jūsų priežastis aplankyti šalį, yra didelė tikimybė, kad norėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Tačiau prieš tai atlikdami, pirmiausia norėsite prisijungti prie VPN. Čia pateiktas geriausių Izraelio VPT sąrašas.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
2„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
3„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Izraelio vyriausybė apriboja ir visiškai blokuoja tam tikrą turinį. Pirmiausia jie blokuoja pornografines svetaines. Praktiškai vartotojai gali atsisakyti cenzūros reikalaudami prieigos iš savo interneto paslaugų teikėjo, tačiau tai yra didžiulis privatumo pažeidimas. Socialinė žiniasklaida dažniausiai atvira Izraelyje, tačiau ji apribos prieigą prie netinkamu laikomo turinio. Tezės paprastai yra neapykantos kupinos žinutės. Tas pats pasakytina apie spaudą. Vyriausybė turi teisę riboti spaudos pranešimus, kurie trikdo.

Nepaisant mažo šalies dydžio, didelės spartos interneto ryšio galimybė yra puiki. Tačiau tai taip pat reiškia, kad ji puikiai tinka kibernetinėms juostoms. Niekas nenori, kad jų asmeniniai duomenys būtų pavogti, nesvarbu, ar jie vyksta į komandiruotę, ar atostogauja, ar vyksta į misiją. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Kadangi tai yra šifruota, būsimiems vagims yra sunkiau pavogti jūsų neskelbtiną informaciją.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums išvengti geografinių blokų ir apribojimų. Nors Izraelis neturi jokių kitų cenzūros klausimų, išskyrus neapykantos kalbą, neabejotinai yra dalykų, kuriuos galbūt norėsite pasiekti iš šalies. Jei tokiu atveju naudojate VPN, galite prisijungti prie serverio kitoje vietoje. Tai privers blokavimo programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tada galite naršyti taip, kaip įprastai.

Nors tai yra dvi didžiausios priežastys, leidžiančios naudoti VPN, būnant Izraelyje, tačiau pakeliui galėtumėte atrasti ir kitų. Ryški idėja – nuo prieigos prie geografiškai apriboto ir uždrausto turinio iki tiesiog savo privatumo apsaugos – naudoti VPN. Dabar, kai matote priežastis, dėl kurių reikia ją naudoti, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Koks yra geriausias VPN Izraelis?

Svarstydami šį klausimą turite atsižvelgti į keletą veiksnių. Norėdami rasti geriausius Izraelio VPT, naudojome šiuos kriterijus:

  • Stiprus karinio lygio šifravimas padės apsaugoti jus nuo vagių
  • Greitaeigiai serveriai, kurie gerai veikia Izraelyje
  • Teikėjai, kurie neturi žurnalų politikos
  • Kelių platformų mobiliųjų programų palaikymas, įskaitant „Amazon Firestick“
  • Galimybė apeiti geografinius blokus regiono viduje ir išorėje
  • Didelis tinklo stabilumas, padedantis sumažinti arba panaikinti atsijungimo galimybę

O dabar į mūsų geriausių Izraelio VPT sąrašą.

1. Geriausias Izraelio VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net ir po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Israel“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Izraelyje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Izraelio ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Tel Avive. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 125,39 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

2. Geriausias Izraelio VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Israel“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Izraelyje, įskaitant kelis serverius didžiuosiuose miestuose. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir suraskite Petah Tikva (geriausias vietos pasirinkimas šalyje). Prisijungėme prie ten esančio serverio, norėdami išbandyti ir radome 86,09 Mbps greitį.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

3. Geriausias Izraelio VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas naudojant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Israel“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Vidurinius Rytus ir Afriką, tada atidarykite Izraelį. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverį. Kai mes išbandėme serverį Tel Avive, greitis buvo 34,20 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

4. Geriausias Izraelio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Izraelis gali atrodyti mažas, tačiau jie tikrai turi savo dalį Vakarų kultūros. Daugelis VPN teikėjų turi serverius šalyje. Žinoma, tai apima „IPVanish“. Galite tikėtis greito greičio keliose pasaulio vietose. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį turime naudoti būdami Izraelyje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Rasite kelias serverio vietas visoje Azijoje. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Israel“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių tose vietose, kurias minėjome aukščiau, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Tel Avive ir nustatėme, kad greitis yra 29,65 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias Izraelio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Israel“ greičio testas

„NordVPN“ yra keletas serverių rajone, įskaitant kai kuriuos Izraelyje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Išbandėme Tel Avivo serverį ir nustatėme, kad jo atsisiuntimo greitis yra 9,81 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

Jei norite gauti kitų paslaugų teikėjų pasirinkimą, nedvejodami apsižvalgykite mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Mes pasirinkome savo pasirinkimą, palyginti su kitomis pagrindinėmis paslaugomis, dėl regioninių vietų, greičio, kainos ir saugumo. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių gerą VPN serverių tinklą. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Nesvarbu, kurį pasirinksite, nėra blogų variantų. Jei planuojate transliuoti turinį ar tiesiog norite būti saugūs būdami Izraelyje, svarbu greitis. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me