JaponijaJaponija yra salų tauta, kurią sudaro beveik 7000 skirtingų salų Ramiajame vandenyne. Nepaisant salų sudarymo, šalis yra viena iš labiausiai pažengusių technologijų pasaulyje. Kinietiškuose tekstuose minima Japonija, datuojama nuo pirmojo amžiaus, A. D. Šalis taip pat žinoma dėl to, kad visuomenė suvokia garbę, taip pat dėl ​​jų „karikatūrų“, vadinamų manga ar anime. Nors yra naujų kovos su piratavimu taisyklių, galioja ir duomenų „išsaugojimo“ įstatymai. Beje, naudodami VPN galite padėti apsaugoti savo duomenis.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Japonija priėmė kai kurias naujas internetinio piratavimo taisykles, numatant iki 10 metų kalėjimo ir didiesiems pažeidėjams skiriant iki 10 milijonų fine baudą (81 053 USD). Yra 580 svetainių, kuriose daugiausia dėmesio skiriama anime ar mangai. Problema ta, kad nė vienas iš jų nėra Japonijos sienose. Nors yra ir kitų problemų sukeliančių šalių, viena didžiausių problemų, su kuriomis susiduria Japonija, yra Kinija. Nors teigiama, kad viso teisėto sektoriaus vertė yra maždaug trys milijardai dolerių, vien JAV ir Kinijos komponentų vertė yra beveik dvigubai didesnė. Panašu, kad Pekinas nėra suinteresuotas pažeisti savo pačių įstatymų, net jei šiuo klausimu yra pasirašę visas svarbiausias sutartis.

Esmė ta, kad, kaip ir kitose šalyse, kurios priėmė griežtus įstatymus, kartais jos pasikeičia per trumpą laiką, tačiau galutinis rezultatas yra labai nedideli internetinės piratavimo rinkos pokyčiai. Net tokiose remiančiose šalyse kaip JAV, sugauti pažeidėjus beveik neįmanoma. Nors JAV anime / manga yra didžiulė, daugelį metų japonai atsisakė pripažinti, kad ten iš viso gali būti potencialo. Japonai mano, kad jiems gali būti naudingiau išbandyti kitas alternatyvas.

Japonija taip pat turi tai, ką jie vadina duomenų „išsaugojimo“ politika. Ši politika yra panaši į JAV politiką, tačiau teigiama, kad išsaugoti duomenys gali būti saugomi iki dvejų metų. Kitaip tariant, viskas, ką darote, gali būti stebima. Tai yra puiki priežastis naudoti VPN. Nesvarbu, kokie samprotavimai yra naudojami „išsaugojimui“, išlieka faktas, kad jis vis dar atliekamas. Nesvarbu, ar keliaujate į Japoniją, ar ten persikėlėte neseniai, galite apsaugoti savo privatumą naudodami VPN.

Kalbant apie buvimą Japonijoje, kas nutiktų, jei ten būtum ir norėtum žiūrėti vieną iš srautinių kanalų, pavyzdžiui, „Netflix“? Aukščiausios kokybės transliacijos paslauga nebus teikiama iki 2015 m. Rudens. Net jei nuspręsite ilgai laukti, nenuostabu, kad turimų JAV pavadinimų skaičių sumažins jūsų turimų pavadinimų skaičius. Jei naudojate VPN, jei, žinoma, užsiprenumeravote prenumeratą, jums nereikia laukti ir galite transliuoti tiek, kiek norite. Kai jis pagaliau pradės veikti, išlaikyti savo VPN prenumeratą nebūtų bloga idėja ir dėl skirtingų regionų, kuriuos galėtumėte pasiekti.

Jei mes jus įtikinome dėl neabejotinos naudos, kitas jūsų klausimas gali būti paklausti, kaip veikia VPN. Tai lengva dalis. Pasirinkę teikėją norėsite atsisiųsti programinę įrangą. Tai padarę, tiesiog pasirenkate šalį, prie kurios norite prisijungti, ir paspauskite jungimo mygtuką. Spustelėjus mygtuką bus sukurtas privatus ir užšifruotas ryšys su serveriu. Tai darydamas, jis apsaugos jūsų privatumą. Tiesiog pasirinkite šalį, kurią norite naudoti, susisiekite ir galėsite atblokuoti turinį, kurį riboja geografinis blokavimas. Jei norėtumėte žiūrėti „Netflix“ JAV, jums tereikia prisijungti prie ten esančio serverio ir gauti prieigą prie dalykų, tarsi būtumėte fiziškai JAV. Tą patį galima pasakyti ir apie bet kurį kitą regioną ar rajoną, prie kurio norėjote prisijungti.

Dabar, kai suprantate, kaip veikia VPN, kaip rūšiuoti įvairias parinktis? Tai sunkus klausimas. Kaip ir bet kas, parinktys, į kurias žiūrite rinkdamiesi gerą VPT paslaugą, priklauso nuo to, ko ieškote. Turime gerų minčių Japonijai. Nors šios parinktys naudoja saugų šifravimą, geriausia idėja būtų naudoti OpenVPN protokolą. Jei planuojate naudoti vieną iš daugelio srautinio perdavimo paslaugų, „StreamVPN“ yra geriausias „OpenVPN“ (UDP). Jei planuojate prisijungti prie VPN su mobiliuoju tinklu, saugumui taip pat galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant IKEv2 ir L2TP.

Norėdami apsaugoti savo privatumą ar atblokuoti turinį, siūlome „ExpressVPN“. Jie neturi žurnalų ir turi žudymo keitimo funkciją, todėl įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio veikla yra apsaugota. Jei norite išbandyti transliacijos paslaugas, pavyzdžiui, „Netflix“ ar kitas, „ExpressVPN“ vėl yra geriausias pasirinkimas. Jie turi didelį tinklą ir siūlo ir mobilųjį klientą, todėl jums tereikės prisijungti ir galėsite srautui iš rinkų, turinčių daugiausiai pavadinimų. Jei nenorite, nereikia laukti japoniškos versijos.

norint paprasčiausiai atblokuoti geografiniu būdu apribotą turinį, siūlome „ExpressVPN MediaStreamer“. Jų „mart DNS“ funkcija padės atblokuoti kanalus be šifravimo. Tačiau turint vieną greičiausių interneto greičių pasaulyje (2 GB / s) šifravimas virš galvos būtų paskutinis mano rūpestis. To verta papildoma apsauga, kurią galite gauti šiek tiek sumažindami greitį.

Prašau, apsilankykite mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą, jei norite skirtingų variantų, tačiau mes žinome, kad būsite patenkinti čia pateiktais pasirinkimais. Šiuos teikėjus pasirinkome daugiau nei kiti, atsižvelgiant į saugumą, greitį, kainą ir vietas. Mes taip pat ieškojome paslaugų su tinkamu VPN serverių tinklu, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Patikimi VPT teikėjai užtikrins, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti, ir užtikrins greitus tinklus aukštos raiškos turiniui transliuoti iš kitų šalių. Norėsite pasirinkti tą, kuris daro abu. Taigi, nesvarbu, ar persikėlėte į Japoniją, ar tik planuojate apsilankyti, būtinai apsisaugokite naudodamiesi VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me