Geriausi JAV VPT

Jungtinės ValstijosPer savo istoriją daugelis keliautojų aplankė Jungtines Amerikos Valstijas. Tai yra trečia apgyvendinta šalis pasaulyje, kurioje gyvena maždaug 325 milijonai žmonių. JAV taip pat yra 4 pagal dydį sausumos masė pasaulyje. Rasite įvairių klimatų diapazoną: nuo ypač karšto vasarą iki ypač šalto žiemą. Nuo apsilankymo garsiose vietose iki verslo kelionių visada rasite ką veikti. Tačiau prieš pradėdami naudoti neapsaugotus „WiFi“ tinklus, rekomenduojame prisijungti prie VPN. Štai keletas greitų VPN, kuriuos galima naudoti JAV.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

JAV turi keletą slapyvardžių, įskaitant Ameriką, JAV, JAV, lydyklą, galimybių žemę ir keletą kitų. Šalis paskelbė savo nepriklausomybę nuo Britanijos 1776 m., Tuo metu ją sudarė 13 kolonijų. Iš ten šalis plėtėsi nuo sienos iki sienos ir už jos ribų. 1959 m. JAV vyriausybė Havajams suteikė valstybingumą užbaigti 50 valstijų.

Bėgant metams JAV buvo pagrindinė supervalstybė. Tai taip pat yra vienas iš populiariausių kapitalizmo ir laisvės modelių visame pasaulyje. Iš didžiausių 35 kompanijų pasaulyje 15 iš jų yra amerikietės. Kai kurios ikoniškiausios architektūros ir žymiausios vietos yra JAV. Kaip ir galima tikėtis, tikrai rasite regioninių skirtumų, atsižvelgiant į tai, kur gyvenate ar lankotės.

Spartusis internetas prieinamas didžiojoje šalies dalyje, o daugelis įstaigų ir nacionalinių tinklų klientams siūlo nemokamą belaidį internetą. Jei dėl kokių nors priežasčių naudositės internetu, norėsite apsaugoti savo privatumą naudodamiesi VPN. Kaip ir bet kuriame dideliame plote, dideliuose JAV miestuose kibernetiniai nusikaltimai tampa vis svarbesne problema. Iš tikrųjų Niujorko meras paskelbė, kad planuoja įdiegti viešas kibernetinio saugumo priemones, kurios padės gyventojams išvengti įsilaužimo. Kai naudojate VPN, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to nusikaltėliams yra daug sunkiau pavogti jūsų pažeidžiamus duomenis.

Antroji priežastis, kodėl verta naudoti VPN būnant JAV, yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. JAV neriboja interneto vien pagal turinį. Tačiau jei lankotės iš kitos šalies, jums gali kilti problemų dėl prieigos prie mėgstamo turinio ten būnant. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog prisijunkite prie VPN serverio tame regione, kurį norite pasiekti. Tai padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų.

Koks yra geriausias VPN JAV?

Mūsų geriausių JAV VPT sąrašas pagrįstas šiais kriterijais:

 • Greičio testai atlikti Niujorke, Los Andžele ir Čikagoje
 • Išbandytas kiekvieno VPN tinklo patikimumas srautiniam HD turiniui
 • Sėkmingas kanalų ir tiesioginių sporto renginių apribojimų atblokavimas
 • Stiprus šifravimas tiems, kurie daugiausia dėmesio skiria privatumo apsaugai
 • Mes teikiame pirmenybę teikėjams, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ palaikymas srautiniam perdavimui

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių JAV VPN paslaugų, kurias galima naudoti JAV, sąrašą:

1. Geriausias JAV VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėdami rasti konkretų, norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Šiaurės Ameriką, tada – JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV serverio vietą. Mes išbandėme serverius Niujorke, Dalase ir Los Andžele. Mūsų testuose serverio vietos buvo geros. „ExpressVPN“ buvo greičiausias VPN kiekviename mieste.

„ExpressVPN“ JAV greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias JAV VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Mes išbandėme serverių našumą Niujorke, Dalase ir „Los Angels“. Kaip matote iš žemiau pateikto paveikslo, skaičiai buvo geri. Prisijungus prie „NordVPN“, jums neturėtų kilti problemų daryti viską, ką norite.

JAV „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias JAV VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų JAV.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklams atstovaujama pagrindinėse vietose aplink JAV.

PIA JAV greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias JAV VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Dar kartą prisijungėme prie VPN serverių, esančių Niujorke, Dalase ir Los Andžele, kad išbandytume „CyberGhost“ tinklą. Kaip matote žemiau, spektaklis buvo pagrįstas visuose 3 miestuose. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes rekomenduojame VPN paslaugą įvairiems tikslams.

„CyberGhost“ JAV greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias JAV VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Išbandėme „IPVanish“ serverius Niujorke, Dalase ir Los Andžele ir nustatėme, kad greitis yra nuo 97 Mbps iki 110 Mbps.

„IPVanish“ JAV greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Nors manome, kad suteikėme jums geriausius variantus, kuriuos galite naudoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, visada laukiame jūsų apžvalgos 10 populiariausių VPN sąrašą. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Mūsų pasirinkimo veiksniai yra greitis, kaina, saugumas, patikimumas ir netgi serverio vietos. Nesvarbu, kur lankotės JAV, jums neturėtų kilti problemų ieškant artimo serverio. Tokiu būdu galite pasiekti maksimalų greitį bet kurioje JAV vietoje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map