Jungtinė KaralystėJungtinėje Karalystėje (dažnai vadinamoje JK arba Didžiąja Britanija) gyvena 22-a pagal dydį gyventojų pasaulyje. Šalis pagal dydį yra 78-oji pasaulyje. Tačiau teigti, kad JK daro įtaką, yra per maža. Galite pamatyti jo įtaką daugelyje skirtingų pasaulio šalių. Nuo pamatyti daugybę garsių vietų iki verslo kelionių, ten yra daug ką nuveikti. Jei planuojate naudoti internetą, tuomet norėsite naudoti ir VPN. Mes papasakosime priežastis, kodėl netrukus. Peržiūrėkite mūsų geriausių JK VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Vienas JK bruožų yra regiono artumas Europai. Tai reiškia, kad į rajoną visada yra naujų keliautojų. Tai taip pat reiškia, kad daugelis įmonių savo klientams siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį. Nors tai skamba kaip gera idėja, tai reiškia, kad turėtumėte naudoti VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą. Iki šiol beveik visi yra girdėję apie „Snooper“ chartiją. Theresa May oficialiai paskelbė Parlamente, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė pradėjo šnipinėti savo piliečius 1984 m. Be vyriausybės, kuri stebi jus, yra daugybė kitų nusikaltėlių, laukiančių jūsų rankos su jūsų asmeniniais duomenimis. Naudodami VPN, norėdami sukurti užšifruotą ryšį, smalsiems žmonėms bus žymiai sunkiau gauti jūsų neskelbtiną informaciją..

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nors šalyje nėra per daug cenzūros įstatymų, kad galėtumėte jaudintis, galite turėti kitų problemų. Jei bandysite žiūrėti ką nors už savo gimtosios šalies ribų, jūs būsite užblokuotas. Prisijungę prie VPN galite sukčiauti programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur. Nereikėtų praleisti savo mėgstamo pasirodymo, nes esate JK, o ne savo namų vieta.

Nuo kibernetinių nusikaltimų prevencijos iki stebėjimo blokavimo iki geografinių blokų išvengimo, naudojant VPN, būnant JK, yra gera idėja. Prisiregistravę prie savo plano, galite rasti ir kitų paslaugų rūšių. Tiesiog užsiregistruokite, kad apsisaugotumėte šiandien. Tikimės, kad mes paaiškinome, kodėl svarbu naudoti VPN. Jei nežinote, ko ieškoti teikėjo, pasirinkimai ir parinktys gali būti pribloškiantys. Vis dėlto mes jums tai padarysime paprastą.

Koks yra geriausias VPN JK?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime peržvelgti keletą svarbiausių veiksnių. Naudodamiesi jais sudarėme geriausių JK VPT sąrašą:

  • Karinės klasės šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą.
  • JK esančių VPN serverių greitis
  • Stabilūs ryšiai, padėsiantys išvengti atsijungimų
  • Galimybė peržiūrėti geografiškai užblokuotą ar juodintą turinį
  • Nėra žurnalų politikos
  • Kelių platformų palaikymas mobiliesiems įrenginiams

Pereikime tiesiai į geriausių JK VPT sąrašą.

1. Geriausias JK VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

Jei ketinate keliauti į JK, naudokite „ExpressVPN“ „MediaStreamer“ funkciją ir greitą jų VPN paslaugą. Jie du kartu suteikia VPN ir „Smart DNS“ parinktis. Tai reiškia, kad galite gauti prieigą prie riboto geografinio turinio. Jei mėgstate transliuoti ir norėjote žiūrėti ką nors savo gimtajam regionui ar kitokį, galite tai žiūrėti nepatirdami greičio. Vis dėlto, jei norite, vis tiek galite naudoti VPN paslaugą šifruoti ryšį. Jei esate sporto gerbėjas, tai yra puikūs įrankiai, kuriais galima pradžiuginti mėgstamas komandas, o jų svetainėje galite rasti gyvų sporto renginių sąrašą. „ExpressVPN“ turi JK serverius, esančius Docklands, London, Berkshire, Kente, Maidenhead ir East London. Visi šie veiksniai daro juos geriausiu mūsų pasirinkimu.

Kaip matote iš aukščiau pateiktos lentelės ir anksčiau minėtų britų serverių vietų, „ExpressVPN“ turi didžiulį serverių tinklą. JK jie turi kelis serverius pagrindinėse vietose, kurios padės apsaugoti jūsų privatumą. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą, žiūrėti tiesioginį įvykį ar apeiti kitus geografinius apribojimus, „ExpressVPN“ padės pasiekti bet kokius tikslus, kuriuos turite.

JK greičio testas „ExpressVPN“Naudodamiesi „ExpressVPN“ programa galite prisijungti, kad pasirinktumėte konkretų miestą, prie kurio norite prisijungti. Programa pasirinks toje vietoje esantį serverį greičiausiam greičiui. Norėdami pasirinkti tam tikrą miestą, spustelėkite mygtuką „pasirinkti vietą“ ir eikite į skirtuką „visi“. Tada atidarykite „Europa“ ir pasirinkite Jungtinę Karalystę. Testavimui mes pasirinkome serverius Londone. „ExpressVPN“ gerai veikė nuo 271 Mbps iki 342 Mbps spartos atsisiuntimo greičiu.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias JK VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

JK „NordVPN“ greičio testasMes išbandėme serverių greitį Londone ir Mančesteryje. Našumas buvo geras abiejose vietose, kai greitis viršijo 270 Mbps. Geriausia iš visų šių paslaugų yra geras pasirinkimas norint atblokuoti geografiškai riboto turinio naudojimą JK.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias JK VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų JK.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA UK“ greičio testasVIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia Londone ir Mančesteryje, atsisiuntimo greičiu nuo 59 Mbps iup iki 119 Mbps.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias JK VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost UK“ greičio testasTokiu atveju nusprendėme išbandyti serverius Londone ir Mančesteryje. atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Jungtinės Karalystės ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Londone, Mančesteryje. Mes prisijungėme prie jų, kad patikrintume jų našumą, o rezultatai buvo nuo 67 Mbps iki 172 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias JK VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish JK“ greičio testasKą tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverius Londone ir Mančesteryje ir radome greitį nuo 60 Mbps iki 86 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Aukščiau mes jums parodėme geriausius paslaugų teikėjus, kuriuos galite naudoti būdami JK. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašas kitų variantų. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktame serveryje yra JK. Aukščiau pateiktas parinktis pasirinkome pagal saugumą, greitį, patikimumą ir kainą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių kelis serverius JK. Tokiu būdu gausite geriausią įmanomą greitį. Visi mūsų teikėjai turi puikius tinklus, todėl jūs negalite suklysti. Jei planuojate transliuoti, žinote, koks svarbus yra geras greitis. Naudodamiesi mūsų vadovu galime padėti jums priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me