JutaJuta yra JAV valstija, įsikūrusi vakarinėje šalies dalyje. Joje gyvena 3,16 mln. Gyventojų ir jis yra 9-as mažiausias tankis šalyje. Valstybė sulaukia lankytojų iš visos šalies ir pasaulio dėl kelių priežasčių. Tai apima puikias sniego pramogas, nuostabius gamtos peizažus, tikras dinozaurų fosilijas ir dar daugiau. Jei ketinate būti vienas iš šios puikios valstybės lankytojų, turite būti tikri, kad naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu naudokitės VPN. Netrukus pamatysite, kodėl tai svarbu. Tačiau prieš tai atlikdami peržiūrėkite mūsų geriausių Jutos VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
4„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
5PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Nors Juta nėra daug apgyvendinta ir joje yra daug sniego, tačiau tai nereiškia, kad galite leisti savo sargybą žemyn. Tarptautiniai ir vietiniai lankytojai reiškia, kad visada yra daug galimybių pavogti jų pažeidžiamą informaciją. Tačiau naudodamiesi VPN, galite sukurti saugų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to daug sunkiau paimti jūsų asmeninius duomenis.

Nors valstijoje yra tik viena profesionalios sporto komandos („Utah Jazz“), jie turi nemažai žymių kolegijų komandų. Tiesa yra tai, kad jei norite žiūrėti vieną iš tų žaidimų ir esate netinkamoje srityje, jums gali būti užkirstas kelias pamatyti savo mėgstamiausius. Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie serverio kitoje srityje. Kai tai padarysite, galite apeiti visus apribojimus, į kuriuos galite patekti.

Koks yra geriausias Jutos VPN?

Šiuo atveju veiksniai, kuriuos naudosime atsakydami į šį klausimą, bus sumaišyti tarp saugos ir saugumo. Tokiu būdu mes galime jums pasakyti, koks yra geriausias JT VPN.

  • Stiprus šifravimas apsaugo vartotojo privatumą
  • Griežta jokių žurnalų politika
  • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus užtikrinančias ugniasienes ir sporto užtemimus, būnant rajone
  • Serveriai, kurie gerai dirba regione
  • Kelių mobiliųjų platformų palaikymas, įskaitant „Amazon Firestick“
  • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti nutrūkusių ryšių

Dabar atidžiai apžiūrime geriausius Jutos VPN.

1. Geriausias Jutos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Solt Leik Sitis. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie VPN ir išbandėme greitį iki Solt Leik Sityje, Provo ir Šv. Jurgio. Kaip matote, našumas buvo puikus – nuo 124 Mbps iki 127 Mbps spartos atsisiuntimo greitis. Tai beveik padidino mūsų kabelinio interneto ryšį.

„ExpressVPN Jutos“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Jutos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia nemažai serverių Juta. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prijungėme prie serverio SLC, išbandėme greitį iki Solt Leik Sičio, Provo ir Šv. Jurgio. Atsisiuntimo greitis buvo nuo 124 Mbps iki 128 Mbps.

„NordVPN Juta“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Jutos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Juta.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ serverio SLC ir išbandėme Solt Leik Sityje, Prove ir Šv. Rezultatai buvo puikūs net iki 129 Mbps greičio.

„IPVanish Juta“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

4. Geriausias Jutos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 4,29 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

Tiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Juta, ypač Solt Leik Sityje. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Solt Leik Sitis. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir išbandėme greitį iki Solt Leik Sito, Provo ir Šv. Jurgio. Greitis svyravo nuo 122 Mbps iki 126 Mbps.

HMA Jutos greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo vos 4,29 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją..

Peržiūrėkite HMA pasiūlymus

5. Geriausias Jutos VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

Kadangi norėjome išbandyti serverį Solt Leik Sityje, Juta, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Juta. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Solt Leik Sityje, Provo ir Šv. Atsisiuntimo greitis buvo nuo 15 Mbps iki 40 Mbps.

„PureVPN Juta“ greičio testas

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 74%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverių vietas nuo vos 2,88 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Peržiūrėkite „PureVPN“ pasiūlymus

Tai yra keletas puikių variantų, kuriuos galite naudoti būdami Juta, kuriuos matote aukščiau. Iki šiol turėtumėte gerai apgalvoti, kodėl tai svarbu. Be abejo, galite kreiptis į paslaugų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų. Visos tame sąraše pateiktos parinktys turėtų būti veiksmingos, tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Štai kodėl mes juos pasirinkome Juta. Nesvarbu, ką ten planuojate daryti, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite geriausiai apsaugoti savo privatumą pagal savo poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me