Geriausi Kalifornijos VPT

KalifornijojeKalifornija yra trečia pagal dydį JAV valstija ir yra Ramiojo vandenyno pakrantėje. Iš viso joje gyvena daugiau nei 40 milijonų žmonių, todėl valstija yra labai populiari aplankyti. Kalifornija vadinama Auksine valstija, o valstijoje turizmas yra didžiulis dėl įvairių priežasčių. Nesvarbu, ar esate šiaurinėje valstijos dalyje, ar pietinėje jos dalyje, jei planuojate ten naudoti viešąjį „Wi-Fi“, įsitikinkite, kad naudojate VPN. Paaiškinsime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia peržvelkite mūsų geriausių Kalifornijos VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kalifornijoje galima aplankyti daugybę skirtingų miestų, įskaitant Silicio slėnio teritoriją (įskaitant San Franciską, San Chosę, Et Al), Tahoe ežero rajoną (dėl savo grožio ir gamtos), Los Andželo rajoną (įskaitant Anaheimą, Holivudą, Beverly Hillsą, ir kiti), San Diegas (dėl savo karinio jūrų laivyno bazės ir artumo Meksikai) ir keletas kitų sričių. Valstijoje gyvena antra pagal dydį CSA, kurioje yra beveik 19 milijonų žmonių L. A. regione, o Silicio slėnio rajone yra daugybė gerai žinomų technologijų kompanijų. Tiesa yra tai, kad bet kurioje valstijos vietoje galite rasti bet ką ir viską, ką norite padaryti.

Tiems, kurie planuoja lankytis valstybėje verslo ar pramogų tikslais, greičiausiai kada nors pasinaudosite viešuoju belaidžiu internetu. Prieš tai darydami, įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN. Dėl daugybės žmonių, patenkančių per valstiją, jūs nuolat jaučiate skaitmeninį pavojų. Taip yra dėl paslėptų elektroninių nusikaltėlių. Galite lažintis, kad yra bent keli žmonės, laukiantys netikėtų taikinių. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to jūsų slaptų duomenų pavogimas tampa daug sudėtingesnis.

Kita svarbi priežastis, dėl kurios galbūt norėsite naudoti VPN, yra padėti jums išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Turėdami visas valstijos sporto komandas, jums bus užkirstas kelias pamatyti gimtojo miesto komandas internete. Tikslas yra priversti jus žiūrėti ne per televiziją, o per televizorių. Jei esate sporto gerbėjas, jūs jau žinote, kad gali būti nemalonu transliuoti mėgstamą komandą internete, jei vietinis filialas ją nubloškė. Be to, įmonės, šalys ir institucijos taip pat blokuos turinį. Tie, kurie yra tikslinėje zonoje ar už jos ribų, šie geografiniai apribojimai tikrai gali sukelti problemų. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti, blokavimo programinė įranga leidžia manyti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite prisijungti prie serverio kitoje srityje ir žiūrėti savo mėgstamą komandą.

Koks yra geriausias VPN Kalifornijoje?

Žemiau apžvelgėme kelis geriausių Kalifornijos VPT veiksnius:

 • Galimybė apeiti sporto užtemimus ir kitus geografinius apribojimus
 • Tinklo stabilumas žaidimams ir transliacijai
 • Greiti rezultatai greičio bandymuose Los Andžele ir San Fransiske
 • Stalinių, mobiliųjų ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Griežta neprisijungimo politika, siekiant apsaugoti vartotojo privatumą
 • Keli protokolai ir stiprus šifravimo lygis

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Kalifornijos VPT.

1. Geriausias Kalifornijos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Geriausias našumas klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Los Andželo, San Francisko, San Chosė ar Holivudo serverio vietas. Taip pat galite spustelėti skirtuką „Visi“ ir įvesti virš jo esantį miesto pavadinimą. Kaip matote, mes išbandėme greitį į Los Andželą, San Franciską ir San Diegą, atsisiuntimo greitis visuose trijuose miestuose buvo apie 150 Mbps..

„ExpressVPN California“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Kalifornijos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobė daugybę serverių Kalifornijoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverius, esančius Los Andžele ir San Fransiske. Kaip matote, našumas buvo įspūdingas, kai spartos atsisiuntimo greitis buvo nuo 101 Mbps iki 132 Mbps.

„NordVPN California“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Kalifornijos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie VPN serverių Kalifornijoje ir išbandėme greitį Los Andžele, San Franciske ir San Diege. Rezultatus galite pamatyti žemiau.

„PIA California“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Kalifornijos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Los Andžele ir San Fransiske, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Los Andžele ir San Fransiske. Dėl to mes prisijungėme prie kelių iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis svyravo nuo 36 Mbps iki 124 Mbps.

„CyberGhost California“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Kalifornijos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Kalifornijoje iki serverių Los Andžele, San Fransiske ir San Diege ir nustatėme, kad greitis svyruoja nuo 105 Mbps iki 129 Mbps.

„IPVanish California“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Pirmiau turite geriausius variantus Kalifornijos valstijoje. Mes pasirinkome pagal saugumą, greitį, patikimumą, kainą ir serverio vietą. Mes taip pat specialiai ieškojome tiekėjų, kurių serveriai yra būtent valstijoje. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Visos mūsų paslaugos kurį laiką buvo versle, todėl nėra blogų variantų. Jei planuojate transliuoti bet kokio tipo turinį, greitis yra labai svarbus. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite padėti priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map