Geriausi Kansas City VPN

Kanzas SitisKanzasas, Misūris yra didžiausias valstijos miestas. Apskaičiuota, kad 2016 m. Joje gyveno 481 000 gyventojų. Metro rajone gyvena maždaug 2,1 milijono žmonių. Kanzasas turi keletą slapyvardžių ir yra daugybė priežasčių, dėl kurių daugelis žmonių leidžiasi į KC. Jei planuojate patys ten apsilankyti ir planuojate naudotis viešuoju „WiFi“ ryšiu, tikrai norėsite prisijungti naudoti VPN. Tai taip pat padės atblokuoti apribojimus. Čia yra keletas geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Kanzas Sityje.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nesvarbu, kodėl planuojate aplankyti miestą, rasite sveiką turistų pasiūlą. Vis labiau populiarėjant „WiFi“ ryšiui, daugelis įmonių savo klientams siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį. Nors tai yra puiku daugumai, ji tinka ir kibernetiniams nusikaltėliams. Naudodamiesi VPN, kad sukurtumėte saugų ir užšifruotą ryšį, smarkiai apribosite galimybę pavogti jūsų asmeninius duomenis. Niekas nenori, kad jų tapatybė būtų pavogta kelionės metu.

Apsaugodamas jūsų privatumą, VPN padės išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Aukščiausio lygio sporto gerbėjai žino viską apie savo mėgstamų komandų užtemimą. Įmonės, šalys ir institucijos dažnai blokuos vartotojus, kad jie nematytų turinio, jei jis yra tikslinėje srityje arba už jos ribų. Tokiu atveju prisijungimas prie VPN kitoje srityje privers programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur.

Svarbu priežasčių naudoti VPN Kanzaso mieste, pradedant nuo slaptos informacijos apsaugos nuo nusikaltėlių ir baigiant įvairių geografinių blokų versijomis. Tačiau prisiregistravę galite sužinoti ir kitų šios paslaugos naudojimo būdų. Dabar, kai pamatysite, kad svarbu naudoti VPN, pakalbėsime apie jūsų galimybes. Pasirinkus tinkamą jūsų poreikiams paslaugą, kartais gali kilti painiavos.

Koks yra geriausias Kansas City VPN?

Kurdami geriausių Kanzas Sičio VPT sąrašą, mes atkreipėme dėmesį į keletą veiksnių.

 • Nėra žurnalų politikos
 • Stiprus šifravimas apsaugo vartotojų privatumą
 • Geras greitis regione
 • Tinklo stabilumas
 • Galimybė apeiti geografinius blokus ir tinklo apribojimus

Pažvelkime atidžiau į mūsų Kanzas Sičio geriausių VPN sąrašą.

1. Geriausias Kansas City VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas naudojant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Kansas City“ greičio testas„ExpressVPN“ programoje nurodoma kiekviena serverio vieta. Tai reiškia, kad jums nereikės pasirinkti atskiro serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią jūsų pasirinktos vietos serverį. Kadangi jungiamės prie serverio Kanzas Sityje, mes jums pasakysime, kaip tai padaryti. Pradėkite atidarant klientą. Tada spustelėkite mygtuką, kuriame parašyta „Pasirinkite vietą“. Čia turėsite spustelėti skirtuką „visi“. Aukščiau esančiame paieškos laukelyje įveskite Kanzas Sitis. Galiausiai, tiesiog spustelėkite jį ir jis jus sujungs su serveriu mieste. Kaip matote, mes išbandėme serverį Kanzas Sityje ir greitis buvo 235,24 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Kanzaso miesto VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Kansas City“ greičio testasDalase „NordVPN“ yra priglobta daugybė serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Dalase, KC, ir atsisiuntimo greitis buvo 221.20 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Kanzaso miesto VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Kansas City“ greičio testas„PIA“ „Windows“ klientą lengva nustatyti ir naudoti. Tačiau neturėtumėte manyti, kad jis neturi gerų funkcijų. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į tai, ko ieškote. Kadangi galite valdyti šifravimo lygius, galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 86,38 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie serverio Dalase.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Kanzaso miesto VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net ir po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Kansas City“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Dalase, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn į JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Dalase. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Kanzas Sityje. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 116,37 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Kanzaso miesto VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo vienas greičiausių Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

„IPVanish Kansas City“ greičio testas„IPVanish“ yra daugiau nei 75 serveriai Dalase ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui dal.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme „IPVanish“ serverį Dalase iki Kanzas Sičio ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 104,35 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei norite kitų VPN pasirinkimų, galite drąsiai pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Mes pasirinkome savo galimybes, atsižvelgdami į greitį, patikimumą, saugumą ir net kainą. Mes taip pat ieškojome serverių Kanzas Sičio regione ir jo apylinkėse. Tokiu būdu jūs turėsite prieigą prie geriausio įmanomo greičio. Jei planuojate atlikti transliaciją, jūs jau žinote, koks svarbus gali būti greitis. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, visi teikėjai turi gerus tinklus. Naudokitės mūsų vadovu, kad padėtumėte pasirinkti geriausią variantą pagal jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map