Geriausi Kataro VPN

KatarasKataras yra arabų šalis, esanti Persijos įlankoje. Nepaisant to, kad ši Islamo valstybė yra šiek tiek daugiau nei 2,1 milijono žmonių, jos pajamos vienam gyventojui yra didžiausios bet kurioje pasaulio valstybėje. Kataras yra absoliuti monarchija, kuriai vadovauja Emyras Tamimas bin Hamadas Al Thani. Kaip ir bet kuri absoliuti monarchija, valdovas turi absoliučią galią žmonių atžvilgiu ir neturi jokių patikrinimų ir pusiausvyros. Emyro žmonės galėjo jus stebėti bet kada dėl bet kokios priežasties, kurios jie nori. Jei esate Katare, norėsite naudoti VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nors Kataras yra turtingas, skaitmeninis piratavimas yra didžiulis. Nuo gerbiamų kompanijų, naudojančių piratinę programinę įrangą, iki fizinio piratavimo, kai žmonės gali pardavinėti filmus gatvėse, akivaizdu, kad piratavimas siaučia. Kovojant su problema padaryta tam tikra pažanga, tačiau panašu, kad daugelis priemonių, kurių buvo imtasi, nėra vertinamos rimtai. Net vietinių įmonių reidai, susiję su programinės įrangos piratavimu, nedaro daug įtakos. Oficialiai, remiantis IIPA, Kataras vis dar yra piratavimo stebėtojų sąraše.

Taigi, pakalbėkime apie VPT ir jų veikimą. Virtualus privatus tinklas yra saugus ir užšifruotas ryšys, užmegztas su kitu kompiuteriu, galbūt kitoje šalyje. Jei nerimaujate dėl savo privatumo, ypač Katare, būtina turėti VPT. Niekam neturėtų tekti kreiptis į invazines Kataro vyriausybės ar bet kurio kito, kuris norėtų gauti jūsų informaciją, akis. Nors vyriausybė visą laiką tavęs nestebi, gali būti ir kitų.

Prisijungę prie serverio kitoje šalyje galite išvengti geografinio blokavimo apribojimų. Geografinis blokavimas yra technologija, kuri arba apribos žmones matyti turinį ne tikslinėje srityje, arba sustabdyti juos srities viduje. Naudodamiesi VPN galėtumėte apeiti šiuos apribojimus, nesvarbu, kas juos taiko. Kaip tai veikia, pateiksime „Netflix“.

„Netflix“ yra viena didžiausių ir plačiausiai žinomų „premium“ transliacijos paslaugų pasaulyje. Jų tikslas yra būti 200 šalių iki 2016 m. Pabaigos. Tačiau prisijungdami prie kitos šalies, galėsite mėgautis visais „Netflix“ pavadinimais prisijungdami prie didžiausių rinkų. Šiuo metu didžiausia rinka yra JAV rinka. Net po „Netflix“ paleidimo, VPN išsaugoti yra gera idėja, nes turėsite prieigą prie daugiau turinio. Žinoma, norint naudotis šia paslauga jums reikės mokamos prenumeratos ir VPN.

Kokį VPN pasirinktumėte turėdami tiek daug pasirinkimų? Tai priklauso nuo to, kokius tikslus bandai pasiekti. Turime omenyje keletą pasirinkimų Katare. Nors visi šie pasirinkimai naudoja saugų šifravimą, „OpenVPN“ protokolo naudojimas būtų geriausias jūsų pasirinkimas, kai tik įmanoma. Jei ketinate naudotis srautinio transliavimo paslauga, geriausia būtų naudoti „OpenVPN“ (UDP). Norėdami transliuoti arba prisijungti prie VPN naudodamiesi mobiliuoju tinklu, būtinai pasižiūrėkite į kitus protokolus, įskaitant IKEv2 ir L2TP, kad apsaugotumėte privatumą..

Jei norite užsitikrinti savo veiklą ar atblokuoti turinį, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie neturi žurnalų ir turi žudymo keitimo funkciją, todėl esate apsaugoti, jei žiūrite į jus smalsiomis akimis. Jei norite naudotis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“ ar kitos, „ExpressVPN“ vėl yra geriausias pasirinkimas. Jie valdo didelį VPN tinklą ir siūlo ir mobilųjį klientą, todėl jums tereikės prisijungti, o srautą galėsite transliuoti iš šalių, turinčių dideles turinio bibliotekas..

Jei norite tik peržiūrėti geografiškai užblokuotą turinį, rekomenduojame „ExpressVPN MediaStreamer“. „Smart DNS“ funkcija padės jums atblokuoti kanalus, neprarandant greičio. Niekada nerekomenduotume prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Kadangi interneto greitis Katare yra ypač didelis, greičiausiai net nepastebėsite skirtumo. Privalumai, kuriuos gautumėte iš saugumo, bus didesni už prarastą greitį.

Prašome nemokamai apsilankyti mūsų 10 geriausių VPN paslaugų skirtingiems pasirinkimams, bet mes nemanome, kad jums to reikės. Mes pasirinkome šias parinktis, nes jos yra geriausios. Mūsų atrankos kriterijai yra pagrįsti greičiu, saugumu, regioninėmis vietomis ir kaina. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra dideli serverių tinklai, prie kurių galite lengvai prisijungti. Nesvarbu, kokį tikslą keliate naudodamiesi VPN, čia pateiktos parinktys tikrai patenkins jūsų poreikius. Patikimi VPT teikėjai yra tie, kurie užtikrins greitus HD turinio srautinio perdavimo iš kitų vietų tinklus ir saugos jūsų privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map